0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaslar az once bi post acildi engellilerle dalga gecen bir sayfa varmis ya Allah askina bu pisliklere niye ceza gelmiyor engellilere dalga gecmek ceza sayilsin devlet neden bisey yapmiyor benim uc bucuk aylik kizim var engelli ayriyeten de kardrsim var oda engelli gorunce aglamamak icin kendimi zor tuttum bizde anneyiz insan yavrusu boyle olsun ister mi istemez Allahin verdigi seyle dalga gecen mahluklari Allaha havale ediyorum hakkimida helal etmiyorum Allah onlari bildijleri gibi yapsin hepimiz bir engelli adayiyiz bugun saglikliyiz ama yarin ne olacagimiz belli degil cok sinirlendim gercekten cok soruma gitti bu engellilere olan bakislar kalksin artik ben cocugumu bunlara bakinca nasil buyutecem okula goturecem diye dusunuyorum acaba bisey derler mi uzulur mu diye

6 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Canım Allah yardımcınız olsun. Dünya oldum olalı iyisi de var kötüse de. 4-4lük dünyamız yok. Kızının nesi var? Tıp gelişiyo belki büyüyene kdr sağlığı yerine gelir
tarafından
Amim canim bebegim spina bifidali dogdu tedsvisi icin ugrasiyoruz insallah Rabbim ayaklarina guc kuvvet verir
(913 puan) tarafından
Çok üzüldüm tıpp gelişiyo yollar deneyin. Kendim hemşireyim anladığım için soruyorum meraktan değil yalnış anlama. Hidrosefali de varmıydı?
tarafından
Yok canim ne yanlis anlamasi hidrisefalida var malesef ve dogustan carpik ayak suan alcida ayaklari
(913 puan) tarafından
Çok canını yakmayın. Zaten kendin araştlrmışsındır. Hidrosefali olduğunda yürüme si çok kolay olmuyo. Allah yardımcınız olsun.beklemediyiniz zamanda şifasını bulsun inşAllah.
tarafından
Biliyoruz canim ama ayaklarinda his var yani hareket ettirebiliyor her alciya gittigimde ayaklarinin kemigiyle oynuyorlar icim gidiyor bakamiyorum ama mecbur onun iyilesmesi icin hersey amin insallah canim tek umidim yurumesi bize biseu olursa onun kendine bakabilmesi kimseye muhtac kalmamasi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden ceza gelsin ki onlara dokunan birsey yoook 

Olsaydi coktan hapis boylanmıştı
tarafından
Iste bunlar gormezden geliniyor ceza almadiklari icin istediklerini yapabiliyorlar ama ben gordugum yerde instagram olsun neresi olursa olsun sikayet edecem onlara dil uzatmalarina elimden geldigince izin vermiyecem
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Allah şifa verir yavruna inşAllah 

o insanlarıda Allah islah etsin

tarafından
Amin canim Allah yanlarina birakmasin
0 oy
tarafından
Canım herşeye ceza gelse zaten dünyada hiç bir köt0lük olmaz ama bizler için en büyük ceza cehennem var ama yinede gübah olduğunu bile bile zinadır adam öldürme hırsızlık yani aklımıza gelmeyecek o kadar kötülük var ki Allahtan korkmayan cezadan mı korkacak 
tarafından
Bu arada Allah yardımcın olsun canım bu dünyada çok zorlanacksın ama rabbim öbür dünyada mükafatlandıracaktır eminim
tarafından
Oda dogru canim zaten onlar icin cehennem var ates var onlar bu dunyada gulsunler bakalim cehennrmde yanarken de gulebilecekler mi
tarafından
Amjn canim insallah o iyi olsun benim icin yeter ama boyle dalga gecenleri gorunce ben buyuyince cocugumu nasil okula gonderecm diyorum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kizinin neyi var canim
tarafından
Spina bifidali dogdu canim bebegim doktorlar yuruyebilirde yuruyemez de dediler ama hersey Allahtan
0 oy
tarafından
Hangi sayfa o ıstgramda mi 
tarafından
Az once burdan biri paylasti canim zaten onu gorunce sinirim tepeme ciktu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 652 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 849 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu