0 oy
848 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
Olay olalı 1 yıl kadar olmus ama ben yeni duydum bunu. Yaşadığım yer küçük bir ilçe. Evli bir adam karısı evde yokken başka bir adamla ilişkiye girmiş. Karısı eve gelince camdan ikiside kaçıp camiye gitmişler ve orada devam etmişler. Caminin imamı görmüşler hiç onlara görünmeden polisi aramış. Sonuc olarak ikiside polislere yakalanmışlar. Allahim nasıl bi devire denk geldik biz böyle. Aklım almıyor psikolojik olarak çok etkilendim. Rabbim colugumuzu çocugumuzu korusun. 

30 Cevaplar

+2 oy
(13,668 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hak deliği varken b.o.k deliğinde işin ne derler adama :D
(2,252 puan) tarafından
Tam mervece cevap :)
(673 puan) tarafından
Valla cok güzel dedin :D
(44,603 puan) tarafından
Ulaan mirvee sıcak beynine beynine işlemiş:D
(13,668 puan) tarafından
Valla buharlascam bu akşam :D çok sicaaaaaaaaağğğğg
tarafından
Ahahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iyyy iğrenç yaaa
(673 puan) tarafından
Hemde çok
0 oy
(2,792 puan) tarafından
camide bide Allahım yaa çarpılsalarmış keşke
(673 puan) tarafından
Ahhh keske
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Yazacak hiçbişey bulamadım Allah ıslah etsin 
(673 puan) tarafından
Amin canim amiiin
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İğrenç herifler nalet gelsin
(673 puan) tarafından
Amin.....
0 oy
(1,845 puan) tarafından
İnsanlar kudurduu ve en kötüsü artık böyle şeyler o kadar çok duyuyoruz aşina oluyoruz ki alışırız diye ödüm kopuyor 
(673 puan) tarafından
Maalesef ki buyuksehirlerdekiler alışmaya başladı
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Yaptıkları yanlış camiide yapmaları daha yanlış yok artık yaaa
(673 puan) tarafından
Berbat birsey hemde
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ya geldi geldi. Az once se bebek bakimda biri 2 aylik bebegim var emziriyorum alkol tuketebilir miyim dedi.. gercekten berbat bir dunyaya döndü 
(673 puan) tarafından
Yemiştir linci
(2,252 puan) tarafından
Yedi asiydi biraz cevap verdi de sonra kaldirdi postu. Ya normaldr icersen ic bizene kardesim ama 2 aylik bebeye yapamazsin bunu. Millet neler yasiyor anne olmak ickn. Hic tahammulum yok buna malesef
(673 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Şeref yoksunu adiler midem bulandı
(673 puan) tarafından
Sorma canım benimde
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Okurken gözlerim yuvalarından çıkacak gibi oldu ne demek camide devam etmek o caminin taşı toprağı çarpsın onları insallah sapitmis azmislar
(673 puan) tarafından
Hakket bi carpilsalardi keske
0 oy
tarafından
Sasirdin mi kiz oluyo bu
(673 puan) tarafından
Ay valla ben çok şaşırdım. Karısı var bide ya
tarafından
Off oyle tedirginim ki artik. Hele buraya uye olali daha da kotu ildu duyduklarim okuduklarim. Disari cikmak istemiyorum. Heryer cok guvensiz geliyor iki tane kizim var. Allah im korusun. Hersey cok kotulesti yaa cocuklari parka bile goturemiyorum yaa oyle edepsiz veletler var ki ettikleri kufurden yerin dibine giriyorum. Nasil bu kadar ahlaksiz olduk nerede bu anneler babalarr. Cocuklari tv ler internetler buyuturse boyle olur. Eskilerr ahh eski analarimiz babalarimiz en kotusunde bile bir edep varmistir. Yazik bizlere. Birde gunahalr ahlaksizlilalr ortaya o kadR net koyulmaya basladi ki millet kaniksadi ve normallesti. Basimiza iyi ki tas yagmiyor. Allah merhamet etsin. Toplumumuza bilinc versin.
0 oy
tarafından
Allah'tan korkusu olmayan camide de yapar heryerde de yapar. 
(673 puan) tarafından
Allah köklerini kurutsun
tarafından
Amin ya kıyamet alameti artık . Bu lgbtyi normallestirmeye çalışanların da Allah bin belasını versin . Ondan hep bunlar . Milletin aklına sokuyorlar
(673 puan) tarafından
Gelecek adına çok ama çok endişeliyim
tarafından
Ben de malesef
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Çocuklarımız için çok üzülüyorum çokta düşünüyorum nasıl bı gelecek bekliyo onlari Allah muhafaza yaa
(673 puan) tarafından
Hep dua ediyorum Allah iyi hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Salih ve Saliha kullar  olsunlar diye
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Birde Allah'ın evinde devam etmişler Allah'ım diyecek birşey bulamıyorum yaptıkları şey iğrenç devam ettirdikleri yer neyse konusmicam 
(673 puan) tarafından
Valla bende buraya yazıp yazmamakta kararsız kaldım. Berbat bisey çünkü kimse etkilensin istemedim ama içimde de tutamadım. Sanki anlatınca rahatlarım gibi hissettim
(2,826 puan) tarafından
Dünyanın sonu geliyor gerçekten
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Okudukça noluyo lan dedim şok üstüne şok yaşadım Lanet herifler
(673 puan) tarafından
Hele ben. Ağzım açık dinledim
0 oy
(2,885 puan) tarafından
İgrencccc bune ya 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Keşke carpilsaydilar pislik yaratıklar 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Çok kötü bir devirdeyiz lgbtyi hoş görür olan bir ülkede bunlarda artık normalleşti Lut kavmine git gide benziyoruz kimseninde sesi çıkmıyor Rabbim bizleri korusun bizleri bütün insanlığı kendine getirsin inşallah
(673 puan) tarafından
Hic bir zaman alışmamalıyiz böyle şeylere. Normallestirirsek vay halimize
0 oy
(1,501 puan) tarafından
İlk defa duydun heralde 
(673 puan) tarafından
Yaşadığım yerde ilk duydum evet
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Nuh zamanı oglancilar  vardı helak oldular  biz ne oluruz Rabbim yardımcı olsun inşallah  
tarafından
O donemde halkim yuzde doksani gece namazina kalKArmis ve bir toplulugun gunahindan dolayi yani bu gunaha goz yumdugu icin onalrida Allah helak etmis. Goz yummayalim boyle edepsizliklere firsat vermeyelim. Allahim merhamet etsin
(673 puan) tarafından
Kesinlikle normallestirmeyelim

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,562 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 409 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 354 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde Şalk (1,403 puan) tarafından soruldu