0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Resmen bu sabahtan beri psikolojim bozuk. Annem ben ve kızım dışarı çıktık parkta oturup çekirdek yiyelim falan diye. Sanki bütün koca koca adamlar 2 yaşındaki kızıma bakıyor diye hissedip herkese tip tip bakıyordum. Dayanamadım kalktık eve geldik. 1 saniye gözümü ayıramadım ya uzaktan biri kızımın fotosunu çekerse diye napacağımı şaşırdım. 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Allah kahretsin hepsini
tarafından
Amin inşallah en kısa zamanda :(
-Reklam-
+1 oy
(2,102 puan) tarafından
Dünya o kadar kötü bir halde ki. Öz abi kardeş baba bile evladına el sürerken yedi kat yabancılardan bile korkuyoruz bunun nedeni ise caydırıcı bir yasa olmadığı için. Giy takımını elini kolunu sallayarak çık o adalet olmayan saraydan. Devir bu kadar iğrenç bir devir.

Wayfair olayına gelirsek, ben oyle birsey olacağını sanmıyorum sonucta oradan kredi karti hesapları ile alışveriş yapılıyor bunun için kizlik soyadi bile gerekiyor ki kaldi ki kargo ile cocuk taşıma olayı olacağını sanmıyorum. Amma velakin o wayfair faiş ücretlerini görünce aklımdan uyuşturucu satıcılığı geçmiyor değil sanırım ürünlerin içine yerleştirip uyuşturucu kaçakçılığı yapıyorlardır diye tahmin ediyorum ama sonuç ne olursa olsun iki şekilde de çok iğrenç bir olay. Rabbim belalarını versin pisliğe bulaşan pisliklerin !
tarafından
+++++++ aminnnnn
tarafından
Amiin inşallah ama ürün bedenlerinde 6 ay 1 yaş seçeneği falan vardı çocuk için bunlar :(
(2,102 puan) tarafından
amin canim amin

O bedenlerde onların şifresidir işte dediğim gibi çocukları taşıma ilçe şehir gibi ürünlerin içinde gezdirme gibi birsey olacağını sanmıyorum kredi karti ile alisveris yapılan bir yer cesarette imkansızdır.insallah ta öyledir
tarafından
İnşallah ya yalan çıksın inşallah bu olay alt üst oldum ben. Tabi yine bi rezillik dönüyor ortada dediğin gibi uyuşturucu da olabilir başka bişeyde. Allahım bizleri çocuklarımızı kötülerle karşılaştırmasın
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Biri bana olayı anlatsın merak ettim ya
tarafından
Canım İnternet üzerinde alışveriş sitesinde mesala bi tşort satıyorlar ama fiyatı 500 bin işte o şifreli satış alan kişiler biliyo sadece çocuk satıyorlar o fiyata ama tşort gibi gösteriyorlar alışveriş sitesinde. Ufacık bebekleri çocukları kaçırıp pislik yapıyorlar :((
(349 puan) tarafından
Yani o fiyata satıcı tşört adı altında çocuk mu satıyo. Ve alıcının eline çocuk mu gidiyo yani
tarafından
Evet öyle diyolar canım. Google yaz şuan tüm herkes bunu konuşuyor inşallah yalan çıksın
(349 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Allah Kahhar ismiyle kahru perişan etsin inşallah 
tarafından
Amiiinnn inşallah bütün evlatları korusun Rabbim :(
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bende ona bakiyorum şuan Allah büyüktür bakalim ne olcak
tarafından
Bende baka baka psikolojimi bozdum. Rabbim kahretsin böyle işlerde eli olan herkesi
0 oy
(9,217 puan) tarafından
Onceden de aynı durumdaydım şmd8 de aynı durumdaym.. kızm oldiğundan beri psikolojim.pek duzgun değil bu konuda.. ve sanırm tek değilim.. ☹
tarafından
Ben bugün koşa koşa eve gitmek isteyince anladım resmen çaresizlikten ağlamak istedim ş.erefsizin teki benim kızıma kötü bi gözle bakıyor belki nerden bilecem bunun düşüncesi bile kafayı yedirtiyor
0 oy
(913 puan) tarafından
Duyduğundan beri kafam o konuya takılı kaldı. Trentylu sildim hemen sinirimden
tarafından
İnşallah yalan olsun neredeyse uyuşturucu falan olsa sevinecek hale geldim. Allahım ne hale soktular bizi :((

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 793 göst.
0 oy
5 cevap 555 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu