0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Ikinciye erkek annesi oldum cok sukur bin sukur cok guzel bir duygu yeniden anne olmak rabbim olmayan isteyen herkese hayirlisiyla evlat sahibi olmayi nasip etsin ama bu donemde bir kere daha  anladim ki kaynanam gibi bir kaynana asla olmayacagim sizlerden tek bir istegim olacak sizleri tanimiyorum ama nolur allah rizasi icin benim icin dua edin nolur bu kadina dayanabileyim susmuyor dedigini kabullendirene kadar  konusuyor biktim artik yildim artik aglamaktan usandim artik kaynim bekar yillardir ona kiz ariyolar tek dilegim bana yasattiklarini ona o aradigi gelin yasatsin 

4 Cevaplar

0 oy
(48,758 puan) tarafından
esinin dusuncesi ne bu konuda gelme deyin kalsin evinde
(21 puan) tarafından
Ben kimsesizim ne annem var ne babam var ne kardesim ne ablam var babannem tuberkuloza yakalandi halam gelecekti onada gecmis
(48,758 puan) tarafından
canim kendini toparlayana kadar sabret sonra gider insallah evine.
(21 puan) tarafından
Insallah :((
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından
Allah sabır versin versin ama yeni gelin kötülük yapsa kıymetli olur 
(21 puan) tarafından
15 yillik geliniyim sma haklisin sican yarar diye boşuna  dememisler kadinda tuhaf bisey her bku kendi biliyo biz salagiz
0 oy
(416 puan) tarafından
Kaynana bana 10 dk mesafe de olmasına rağmen ilk bebegmde  bi kere olsn  aramadı bile bebeğim 3 aylık olunca ayak üstü kızıyla uğradı  ikinci hamileligmdede  böyle olur eminim o zmn bakalm o bnmle nsl baş edecek
(21 puan) tarafından
9 ay hamile kaldim bir kere bile arayip sormadilar esimi aradilar hep nasil geciyor hamilelik diye simdide ben gitmemisim oldu sakami yapiyosunuz siz dedim de yoo siz gelmediniz hatta biz bikeresinde cok ozlemistik dayanamadikta geldik kapidan ugradik donduk dedi halbuki yok oylr bisey varya o an kalkip bogazina yapisasim geldi
(416 puan) tarafından
Aboww aynı ben kaynana gbi fenaymış valla bnmde kaynım bekar yıllardır kız arıyorlar dizinin dibinde olacakmis bu sen daha çok beklersn  oylesni  şimdikiler kaynanyla oturmaz ben bile 3 hafta dayandm  otrdm  onunla ayrı eve kaçtım hemn iyiki de onunla otrmuyrm
(21 puan) tarafından
Aman diyim uzak dur aman sakın
(416 puan) tarafından
Ay yok evim ayrı yolum ayrı iki yabancı gibiyiz soğuk olduğum için ki zaten eşim asla istemz uzak olanlar kafamız rahat böyle dio hep Rabbim senin yar ve yardımcın olsun canmm
(21 puan) tarafından
Amin canim insallah yarabbim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bu şekil okuyunca çok üzülüyorum inan ki nedir yani bu k.validelerin bu sekil davranması. 10 yıllık gelinim 4 aydır görmüyorum k.validemi inan yarın öğleden sonra erdek ten gelecekler k.pederim ile çalışıyorum canım ben bu saat oldu hamur işi yemek ütü felan yaptim mutluluktan uyuyamıyor .asla ağzını açıp kötü laf etmez karışmaz tam tersi gelecek ya çocuklara bakar hadi gezin der. Allah ıslah etsin k.valideni canım 
(21 puan) tarafından
Amin insallah diyecegim ama bu kadin asla islah olmaz olmayacakta ama obur dunyada bu doktugum gozyaslarinin hesabini allah sorsun diyorum nediyim
(5,938 puan) tarafından
Asla deme Tovbe kuzum. Rabbim ol derde olmaz mı? Ah ah benim arkadaşımın kayınvalidesi gibi bir kayınvalide olmaz asla olamaz di .o bile 5 yıldan sonra bir hastalık vasıtası ile arkadaşım nasıl baktı etti melek oldu 2 yıldır kayınvalidesi .herşey olur yarına kalır da kimsenin yaptığı kötülük yanına kalmaz canım benim.fe ente recai ya ilahi ve seyyidi. fe fülle lemimel ceysi in rame bi adet (yüzüne 10 defa oku ve üfle ) her gördüğünde oku bunu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 337 göst.
12 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Minik anne❤ (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 187 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 417 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 383 göst.
16 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cilek99 (102 puan) tarafından soruldu

381,401 soru

11,418,333 cevap

34,975 kullanıcı

...