0 oy
334 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (365 puan) tarafından
Sabah saat 6 allah bir ağridi bacağın sormayın ne denir adına bilemicem bacak kasilmasimi damar dmar üstüne binmesimi çok berbat bi agridi duzeliyo duzeliyo bidaha agriyo üst üste 10 u geçti böyle olduğu bugün güzel ağladım valla acisinda yazık oğlum da yanımdaydı ben anlayınca oda ağladı bana sirnasti aglamiyim diye basedilcek gibi değil ya haylada ağrısı devam ediyo topalliyorum evin içinde resmen 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamileysen demir eksikliğinden oluyormuş saglik ocağına git ilaç veriyorlar birazda olsa hafifletilir
(365 puan) tarafından
Magnezyum ilacı vermişti onu kullanıyorum ama hiç bi fazydasini gormedim remsnen bide onu yazdiriyim bari tamam canim çok sagol ☺
tarafından
Rica ederim canim;)
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Canim ben de  aglayarak uyanirim. Topallarim senin gibi ama kayinvalidemin tavsiyesi ile yaptik cok fayda etti ilik suyla ve sabunla masaj yap bacağına  topallaman geciyor. Kramp icinde gunde bir tane maden suyu ic ben faydasini gördüm  gercekten. Ama maden suyunu günde  icmiyorum yalan olmasin iki gune bir falan içi yorum 
(365 puan) tarafından
Maden suyumu hadi insallah bakalım ☺☺ hiç sevmem de amaaan yeter ki şu agrilardan kurtuliyim yarın ilk isim dediklerini yapmak olucak canim çok sagol ❤
(800 puan) tarafından
Insallah gecer canim. Ama  masajin gercekten cok faydasi oldu bana yumusadi gerilen damar :) hem maden suyu mide yanmasina da iyi geliyor. Dr sormustum  içebilir  miyim diye gunde bir  ic sikinti olmaz dedi ama ben iki gunde içiyorum  yine de
(365 puan) tarafından
Bende bugün ağrı kesici kremle yaptım ama sanki daha fazla agridi bide dediğin gibi ilk suyla sabunla deniyim insallah geçer valla ayağa dahi kalkamiyorum geçenlerde gene böyle oldu ayağa kalktığımda dusuyodum bacagim tutmuyodu bile beni çok fena ya
(800 puan) tarafından
Bende ayni oluyorum canim ama masaj fayda ediyor hemen birakma uzun uzun bastirarak yap damarin açılsın. Ben 20 30 dk masaj yaparim bazen. Agri kesici seyler kullanmıyorum  zarar verir belki bebege diye
(365 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ☺
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Benım geceleri oluyor magnezyum caresı ya tabletını alacaksın ya da soda ve muzla idare etcen cok sıkısırsa esıme masaj yaptırıyorum esnetme hareketleri yapıyorum rahatlıyor
(365 puan) tarafından
Tabletini aldım zar zor içiyorum da insallah bi faydası olur ya bacagim öyle bi hale geliyo ki ben hareket dahi ettirmeyiyorum ettirdigim en bidaha basliyo dün gece bu sabah 10 geçti resmen yok böyle bisey ya
0 oy
(161 puan) tarafından
Gecmis olsunn vallaa aynii sorun bende hala 2gundur ayagim agriyor topaliyorum. Cok fena yaa . Bende yorumlari okuyup tavsiye alaczgim insallah
(365 puan) tarafından
Sanada çok geçmiş olsun canım insallah biran önce geçer
0 oy
(2,267 puan) tarafından

image

Kramp giriyo, girdiği anda eşiniz ayağınızı bu şekilde  esnetmeye çalışsın geciyo

0 oy
(2,351 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bi kac gun surebilir agrisi normal. Bnada oluyirdu uykudayken gece 3  4  5 7  hic farketmio ansizin geliordu agrisina uyaniordum hemen esimi durtuyordum ciglik atarak uyaniiyordu tabi sesime masaj yaptiriordm uyku sersemi yarm yamalak ovaliordu ole geciordu canm ancak ovacaksin birde ayaga kalkip yuruyeceksin o iyi gelio baskada cozum yok malesef
0 oy
(214 puan) tarafından
Kasılma baalar baslamaz ayaga kalkıyordum hafıflıyor du kasılma yatarken oldugunda kalmayınca 2 gun topallıyordum resmen
0 oy
tarafından
Canm aynı sorun bende de vardi son ayıma girdim son 1 ay vardı her sabah kamplarla uyanırdım esimin elini sıkardım her sabah sonra düzenli peynir yiyip süt içmeye başladım yani kalsiyum magnezyum almaya başladım bide kramp anında derin ve uzun nefes alırsan üst üste hemen geciyo nefes tekniğini kuzenim hemşire o dedi.suan ikisini de yapıyorum 1 haftadır kamplarım azaldı yok denecek kadar tavsiye ederim canm gecmis olsun 
0 oy
(335 puan) tarafından
Hamşleysen magnezyum eksikliği yapar bunu. Demiri de baktırmak lazım. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 332 göst.
0 oy
7 cevap 382 göst.
16 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cilek99 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 515 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 252525 (249 puan) tarafından soruldu

380,174 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...