0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Off kizlar ya samsundayim suan cayir cayir yaniyor kapi pencere acik ama yine sicak. Bebegime zibinla ince penye tayt giydirdim ustune incecik bisey serdim baktim sucuk gibi olmus. Camlar acik bide korkuyorum gece aniden soguk olursa bebegim usur diye orduda ne guzel serin hava vardi bu ne abi ya bi terliyo snr ruzgar carpiyo. Valla aybastida ter ne bilmezdik. Simdi napayim sizce ustu ortuk mu kalsin yoksa acikmi? Hasta olur diye cok korkuyorum hastalanirmi sizce? Ustune serdigim sey bu 

image

7 Cevaplar

0 oy
(48,083 puan) tarafından
ne guzel yatiyo benim.kizim.yaz.kis cok terlyo bende sirtina kucuk havku yada tukuruk mendili koyuyorum gece kalktikca degistiriyorum 
(1,358 puan) tarafından
Iste ben simdi uyursam sabaha kdr uyanmam hava serinler de kizim usur diye korkuyorum onlarin hicbirinden yok suan yanimda buyuk havlu var o da terletir
(48,083 puan) tarafından
kagit havlu katla koynince biseyle belini ört
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Kız örtme zaten sıcak diyorsun. O ince taytı da çıkar derim tek zıbın ile kalsın. Ceyran yaptırma birşey olmaz cocuğu sıkma derim.
(1,358 puan) tarafından
Ceyran yok ama terliyo ya bide hava sabaha karsi soguk olursa o zmnda teri sogarsa diye odum kopuyo
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Çok iyi bilirim samsunun havasını örtmezsen üşümez canım ben hiç örtmüyorum
(1,358 puan) tarafından
Sabaha karsi soguk olurda usur diye korkuyorum :(
(12,840 puan) tarafından
Sen sabaha karşı üşümüyorsan oda üşümez canım
(1,358 puan) tarafından
Iste uykum derin benim usursem bile uyanamam ondan korkuyorum zaten :/
0 oy
tarafından
Yandaki yastıkları çek tabi terler öyle kuzum hava alsın biraz kuzucuk
(1,358 puan) tarafından
Yastik degil kuzum yorgan serdim alti yumusak olsun diye ustunde carsaf var
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kisa kol zibinla yatiriyorum ben, ustunu ortsemde kendisi aciyor. Terlemiyor ama en azindan bence hava cok sicaksa korkma zibin yeterli oluyor
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Maşallah çok güzel uyuyor ben bebeğimi aynı boyle yatırıp üzerine ince penye orttum uyuyanin üstüne kar yağar derler bir de bebek. Hem terleyince o ter üstünde kurursa bi de üstünde bisey olmazsa daha çok düşürmüş gibime geliyor bana
0 oy
tarafından
Ne kadar sicak olursa olsun karnini örtün bebeğin.tayti cikarin.Klimaniz yokmu yattiginizbyer disinda acin.Tum evide acin heryer serin olsun biz oyoe yapiyoruz.Adanada yasiyoruz burada mumkun deilki duralim klimasiz.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 374 göst.
2 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 546 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aranizdanbiri (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 893 göst.
30 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatocan4545 (1,469 puan) tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,502 kullanıcı

...