0 oy
33 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (876 puan) tarafından
Kızlar kızım 3 yaş 6 aylık bebekliginden beri sıcağı sevmez asla evimiz sobalı kış aylarında mecbur üzerine yelek giydiriyorum ama 2 dakika bile duramaz bunalım ve gerçekten terliyor şuan havalar nornal sıcaklıkta burada hatta 2 gündür kapalı gibi  üzerinde normal kisa kollu oluyor ona rağmen sicakladigini söylüyor ve elimi anlina koyunca terlemis oluyor. Eşim bir süredir doktora götürelim normal değil diyor . Geceleri hep üstünü açıyor bazen ben üşüyorum o terlemiss oluyor .  Ben yapı gereği öyledir diye düşünüyordum ama eşim içime kurt düşürdü. Normalde hasta olduğunda falan kan testleri normal çıkar hep. Götürsemmi doktora sizce 

1 cevap

0 oy
(106 puan) tarafından
Aşırı terlemenin yanında kilo kaybı vücut morarması ve var mı yada bir yerinin ağrıması 
(876 puan) tarafından
Yok canm ekstra biseyi yok doğduğundan beri böyle bebekken bile üzerini kalın yapınca ağlardı uyumazdi boyu kilosu yaşıtları ile eşit
(106 puan) tarafından
O zaman ben pek korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyorum ama siz yinede baktırın her şeyine tedbir olsun
(876 puan) tarafından
Tamam inşallah canım saolasin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Balyavrularim (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 552 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
9 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,398 puan) tarafından soruldu

383,696 soru

11,480,975 cevap

35,106 kullanıcı

...