0 oy
558 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
 2 sene olucak evliyim 4 aylık bebeğim var. Eşimle hiç bir sorunum yok maddi manevi 2 senedir ailesiyle aynı çatı altında yasıyorum eşimin babasıyla hiç bir sorunum yok fakat annesiyle öyle değil davranış haraketleri bana çok itici tuaf geliyor eşim iş kazasıyla parmağını kaybetti hastaneye fln gidip geliyor Bi süredir evde rapor parası ve normal maaşını alıyor yinede ayrı eve cıkmak istiyorum eşim rahatımız yerinde diyor her istediğimiz Herşeyimiz oluyor sedecw yemek, içmek, gezmekmi hayat hiç Bi özelimiz yok eşime özel yemek yapamıyorum giyenemiyprum istediğimi eşime göre ben hep rahatım istediğim oluyor istediğimi giyiyorum kendi rahatlığını düşünüyor anca Bigün evden kaçtım gittim öyle 3 4 gün annemlerde kaldım ailesi yüzünden bosanma durumuna geldik ayrı eve cıkmak istemiyorlar ve bence eşim ailesinin baskısı altında kalıp ayrı eve cıkmıyor yetişemem gecinemwyiz diyor niye elin evine para vereyim diyor oturudugumuz aile aptmanı altımızda kiracı var cıkmıyorlar cıksa lar biz gecicz oraya onada pek sıcak bakmıyorlar simdi ailesi bilerek ev satın alıcak mış gibi bakıyor davranıyor hepsi blöf beni oyalıyorlar sizce napmalıyım eşimde seviyorum ailesi yüzünden kaybetmek istemiyorum 4 aylık ta Bebeğimiz var 

8 Cevaplar

0 oy
(27,311 puan) tarafından

Tatlı dille anlat belki ikna olur

(1 puan) tarafından
Yok ikna oluyor zaten de oyalıyor bilerek uzatmaya gidiyor Herşey
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen esinle uygunca sakin kafayla konus, benide anla de, ben seninle ozel zamanlar gecirmek istiyorum, bebegimle senle basbasa vakit gecirmek istiyorum de. Neden bunu bize cok goruyorsun, ev ustune ev olur mu filan. InsaAllah basarirsin canim
(1 puan) tarafından
Ah anlasa anlıyormuş gibi yapıyor anlıyorum diyor hak veriyor bas basa gecirdiğimiz tek yer ve zaman dışarısı son zamanlarda annesi bizle dışarıya cıkmıyor normalde hafta 4 5 cıkıyosak illaki 3 nede 4 nede gelirdi eşim hala biyere giderken bazen sorar gelcenmi diye esimle normalde ciddiden sorunumuz yok biz bizdeyken gayet iyiyiz ama cocuk konusunda annesinin konusma tarzından davranışlarından bıkkınlık geldi İnşallah kaç ay oldu bakalım
(6,978 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim
0 oy
(389 puan) tarafından
Ya bu eşler durmadan ailesiyle yaşamak istiyorsa neden evleniyorlar?
(1 puan) tarafından
Ah Bi bilsem biz alıp iç güvey götüremiyorux işte kendi rahatlıklarını düşünüyorlar ancq
0 oy
(389 puan) tarafından
Ya bu eşler durmadan ailesiyle yaşamak istiyorsa neden evleniyorlar?Anlam veremiyorum 
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Esinle ve ailesiyle konus bu durumu bence. Madem kiracılar var onu cıkartsınlar en azından evin ayrı olsun yine onlarla olursun ama yatacak yerin özelin ayrı olsun
(1 puan) tarafından
Cıkarmaya calıştık kontrat tan dolayı baskı kuramıyoruz kiracı burası gibi ev bulamaz o yüzden cıkmaya nihetleri yok zaten eşimde aileside pek ayrı ev istemiyor işlerine geliyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bastan neden kabul ettin ki birlik oturmayı. 
(1 puan) tarafından
Ben kaçarak evlendim bastan bir oturucagımı bilseydim kacmazdım bille kactıktan sonra hep iyiler ya 1 sene iyiydik cocuk oldu hersey değişti
0 oy
(454 puan) tarafından
Bence herkesin evi ayrı yolu ayrı olmalı. Şimdi küçük çocuğunuz yarın birgün büyüyecek 2 3 tane olucak Allahım verirse o zaman hala mı birlik oturmak isteyecek. Kendi aileleri ya rahatlar tabi 
(1 puan) tarafından
Valla zaten 2 de olsa 3 de olsa birlik istiyorlar
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır sakince yaklaş guzellikle anlat
(1 puan) tarafından
Ah keşke kaç defa denedim zaman zaman diye diye ömrümden ömür gidiyor cocuğumla eşimle Bi rahat olamıyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 276 göst.
0 oy
5 cevap 648 göst.
0 oy
22 cevap 2,122 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde mutluportakal (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 916 göst.

377,346 soru

11,292,457 cevap