0 oy
649 göst.
Aile kategorisinde (1,331 puan) tarafından
Geçenlerde yazmıştım gorumcemin kızına bakıyorum diye yine kayinpederim gorumcemin 3 yaşındaki kızını getirdi  hafta sonu diye , yarında düğün yemeği e gidicekler tüm gün bendeydi çocuk kayınvalidem çalışıyordu hiç durmadan ağladı anneme gidicem dedeme gidicem diye bende kayinvalidemi aradım anne durmuyor ağlıyor diye kızdı kayinvalidemde kayinpedeirme çocuk durmuyor niye getiriyor diye gecede çok uğraştırıyor kadın zaten çalışıyor sabah 7 de işe gidiyor ben bakıyorum sonra , aksamda yemekte ağladı çocuk annemde kızdı haliyle kayinpederime niye gitiriyisun çocuğu durmuyor diye banada zor oluyor tabi hem 36 haftaligim hem ev işi yemek hem 2 yaşındaki kızım kayinpederime bağırdı çağırdı bardak kırdı verin goturucem dedi bnd yemekten önce duş aldirmistim hasta olur bu satte yarın götür dedim babamda sinirlenmiş balkonda oturuyor bu saate iisgida açmış ilgi bekliyor bidee:D biz yapınca bize kiziyodu eşime bana :D

5 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından

Okumadım yorum yapasim geldi:):P:D

(22,070 puan) tarafından
He vlla kiz anam bosver nasilsin :):Ddd
(1,331 puan) tarafından
İyim şükür tanismismiydik daha önce acabaa
(22,070 puan) tarafından
Yo hal hatir soruyom iste :)
(1,331 puan) tarafından
Hmm bazen tanışmış oluyorum ama ben unutuyorum , iyim şükür kızımı yatırıyorum sohbet muhabet uyumam lazım bugünlerin tadını çıkarma lazım ama işte bı birakmiyonuz yakamı:D
tarafından
Edama arti
-Reklam-
+1 oy
(583 puan) tarafından
Tabiiki çocuğu gonderen ve kayinpeder  hatalı sende çok iyi niyetliymissin masallah  hem Karnın hem kucağın dolu yine yavrucaga  merhamet etmissin  tebrik ederim işte anne olmak budur
(1,331 puan) tarafından
Valla cok kızıyorum içten içe ama çocuğun günahı yokk insan üzülüyor ister istemez
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ne güzel kayınvaliden de hakkını vermiş boşver tamam derseniz hep getirir iki üç gün sonra küçücük bebeğin olacak daha zor olur 
(1,331 puan) tarafından
Valal. Çok zor çocuk zaten ishal mis bide ariyro hasta dikat edin diyor ben düşünü aldırdım üstünü giydirdim yemek yedirdim zor valal , bebekliginden beri kayınvalidem gil büyüyü kadın yoruluyor ister istez haklii kimse bana güvenerek çocuk yapmasın diyorr
(13,202 puan) tarafından
Haklı kadın. Nasıl annedir o da hasta çocuğu göndermiş onu anlamadım. Çok zor valla. Annem de bir aydır 3-4 saate uykuyla gidiyor bebeğe yardım ediyor çok iyi anlarım kayınvalideni. O istemez mi alsın baksın torununu
(1,331 puan) tarafından
Oda öyle diyor zaten düşmanı değilim ben diyro ama bizezde yazık diyri cnk gorumcemde eşi her seferinde neler yapıyor tkrr dönüyor mahvetti ailesini oyuzdne hm arayıp sormuyro ama kafası rahat olucak diye seve seve gönderiyor çocuğu  , bende bazen diyrium anneme anne kzima bı günlüğüne baksana biraz dinlemeyin diye ama bu günlerce kalıyor umursamıyor valla
(13,202 puan) tarafından
Bize kayınvalidemiz kıymetli ki anamızın yorulmadı umurumuzda değil. Ondan yapıyordur.
0 oy
(912 puan) tarafından
Usenmedim okudum,gorumce uzaktami oturuyo
(1,331 puan) tarafından
Allah razı olsun:D yoj 20 dkk mesafede
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Işığı açmış ilgi bekliyor kısmına koptum :D
(1,331 puan) tarafından
:D hep boyel yapar cunkuu :D bişey oldumu sabaha kadar oturur gunlercekuser insana hayatı zindan eder bı keresinde baktı kimse ilgilenmiyor 3. Gün aglamya başladı eşimde şaşırdı kaldı baya üzüldü şimdi alıştık :D yasida büyük değil pek hani yaşlılar boyel desen 45 yaşında adam :D
(4,040 puan) tarafından
Ali Rıza bey işte:D benim babamin da küsme huyları var annem de bişey olunca cildirip bağırır babam da küser bız üzülürüz annem alışkın :D
(1,331 puan) tarafından
:D :D :D valla kayinpederim anlatsama inanmassiniz asiriii sınırlı aşırı ******** aşırı olan ne varsa var ama karısı bişey dedimi çok tuhaf bişey oluyri bende alıştım artık :D :D gülüyorum artik

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 660 göst.
0 oy
13 cevap 472 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde Hayalperest0348 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 649 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu