0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ayşegül ün annesi Yusufun haticesi fln yoklar kimse doğru düzgün yok buralarda bu aralar nerelerdesiniz kizlaaarrrr? :))

6 Cevaplar

0 oy
(3,522 puan) tarafından
Bebiş olunca böyle oluyormuş bende doğurunca anladım =)
tarafından
hem de nasıl yaaa :)) uykuya hasret yasiorm:))
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Hadi sor uygulamasında lardir :D 

tarafından
bende indrckdm onu da zmn ayiramiorm ole şeylere cckdn:) burası yetior
0 oy
tarafından
Burdayım burda :) paketim yoktu 
tarafından
9gun snra canm
tarafından
Oo az kalmış :) hayırlısı ile kavuş inşallah
tarafından
inşallah :) artik son hzrlklari yapiorm eve gtmedn hastane isleri fln var çarşamba ben gidicm annemle kas hastalgm için cuma kızım için son kez bi kontrole goturcgz eve gitmeden daha alışveriş yapcm kizimn sandığıni süslemek için :) gidilck ziyaret edilck çok yer var ama gidemeyecgm maalesef
tarafından
Evinin tadını çıkar ya boşver
tarafından
aynen canım gidicgm hafta eşim geceden ckms oluck yani cuma sabahı glick pazartesi gündüz gidick en azndn ynmd olvk aksamlari geceye geçmiş olsaydı zorlanrdm
0 oy
tarafından

Film fln izledim cnm şimdi bıraktım uykuda yok ;)

tarafından
Yok Kız doğurmadım daha çok :D
tarafından
tahmin ettimdi:), çünkü doğrms olsaydn bukdr rahat olamaxdn kuzum :) bliorm çok duyuorsndr belki boyle sözleri:) ama harbinden tadını ckrt bgnlerinn :)
tarafından
Aynen cnm öyle diyorlar ki öyledir de bebişle ilgilenmekten zor fırsat bulurum sağlıkla gelsin de Bi hayırlısıyla malum tecrübe de yok içimde sevinç korku endişe neler nelr :))
tarafından
anliorm seni benim de ilk cck:) allah yardim ediyor inan yeterki sağlıklı sıhhatli olsun:)❤ ben ilk ve son cck başka cck ne dsnuor nede istiyorm allah kizima uzun sağlıklı ömürler versin inş :)
tarafından
Amin cnm inşallah :))
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Kayıplara karıştı herkes kuzum 
tarafından
aynen öyle canım
0 oy
(2,423 puan) tarafından

• Bi adet semos var olur mu ????:Dvalla bebisler uyutmuyo ama  fırsat oldukça burdayız :D
tarafından
olmaz mi basım üstüne:) aynen benim kızda yarim yamalak uyuyor bana da birşey oldu bi anda soğuk soğuk terledim midem bulanior kusasm var hlszm neden oldm bianda anlamdm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 511 göst.
19 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Hülyaa (57 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 204 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,327 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 269 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,312 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,291,951 cevap

34,710 kullanıcı

...