0 oy
963 göst.
Aile kategorisinde (922 puan) tarafından
Kızlar buraya arada kaynanamla ilgili olan sorunlarımı yazıyorum.birlik oturduğumuz için malesef ki sorunlar bitmiyo.5 buçuk aylık bebeğim var ek gıdaya erken geçmek zorunda kaldık neyse eşim pazar günü ek gida için gerekli olan malzemeleri aldı.mama önlüğüde aldi koldan geçirmeli olandan.dun kızıma giydirmeye çalıştım önlüğü ben giydirmeye çalışırken kaynanam bir anda koluma yapıştı giydirmeme izin vermedi giyili kismida çekti çıkarda fırlattı önlüğü bu ne bu ne ben böyle bisey görmedim bizde böyle birşey yok Böyle önlük mu olur bune böyle almissiniz diye bas bas bağırdı.bende böyle bisey gormediyseniz al işte gör dedim.madem önlüğü ihtiyacın vardı bana deseydin ben alırdım dedi.sen benim kocammisin çocuğumun babasimisin senden niye istiyeyim benim bir kocam var çocuğumun babası var herşeye niye mudahele ediyorsun dedim.basladi bağırmaya bu böyle olmaz aynı evin icindeysek mudahele ederim diye lafı uzattıda uzatti.1 buçuk yıllık evliyim geldiğim gibi hamile kaldım hamilelikten bebeğim doğana kadar kaynanam hep böyle yaptı bebeğimize bisey almamıza izin vermiyo fırsat vermiyo.esim bebeğe bisey alsa defalarca niye aldın bunlar ne ben alırdım diyo.esim o benim çocuğum alırım demesine rağmen kaynanam anlamiyo.ben çocuğumu kaynanamin zevkine göre giydirmek zorunda değilim ki artık sıkıldım bu durumdan.cok yüzsüz kaynanam çok 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Okurken fenalık geçirdim. Ayırın evinizi sizde kafayı yersiniz o deli kadınla 
-Reklam-
0 oy
(20 puan) tarafından
Kuzum eşin ile konuş hemen çıkın o evden orda o çocuk büyürse inan asla huzurlu olmaz ve zamanla sana olan saygısını yitirmiş olur. 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Alinma hic canim hakkin yok çünkü kadının kendi evi sizin degilki onun borusu öter o evde size sığıntı gibi davranıyor bu boylede gider yakinda senide o önlük gibi firlatirsa sasirma ev üstüne ev olur mu kadin at koşturuyo evde sizde bisey yapamiyosunuz keske ayri eve cikabilseniz
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bu ne be böyle kendini ne sanıyor o yerini bilsin ayrılma şansnz yokmu ya bu ne böyle 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 467 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma karaduman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 768 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 516 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (397 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,606 cevap

35,057 kullanıcı

...