0 oy
962 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Kızlar buraya arada kaynanamla ilgili olan sorunlarımı yazıyorum.birlik oturduğumuz için malesef ki sorunlar bitmiyo.5 buçuk aylık bebeğim var ek gıdaya erken geçmek zorunda kaldık neyse eşim pazar günü ek gida için gerekli olan malzemeleri aldı.mama önlüğüde aldi koldan geçirmeli olandan.dun kızıma giydirmeye çalıştım önlüğü ben giydirmeye çalışırken kaynanam bir anda koluma yapıştı giydirmeme izin vermedi giyili kismida çekti çıkarda fırlattı önlüğü bu ne bu ne ben böyle bisey görmedim bizde böyle birşey yok Böyle önlük mu olur bune böyle almissiniz diye bas bas bağırdı.bende böyle bisey gormediyseniz al işte gör dedim.madem önlüğü ihtiyacın vardı bana deseydin ben alırdım dedi.sen benim kocammisin çocuğumun babasimisin senden niye istiyeyim benim bir kocam var çocuğumun babası var herşeye niye mudahele ediyorsun dedim.basladi bağırmaya bu böyle olmaz aynı evin icindeysek mudahele ederim diye lafı uzattıda uzatti.1 buçuk yıllık evliyim geldiğim gibi hamile kaldım hamilelikten bebeğim doğana kadar kaynanam hep böyle yaptı bebeğimize bisey almamıza izin vermiyo fırsat vermiyo.esim bebeğe bisey alsa defalarca niye aldın bunlar ne ben alırdım diyo.esim o benim çocuğum alırım demesine rağmen kaynanam anlamiyo.ben çocuğumu kaynanamin zevkine göre giydirmek zorunda değilim ki artık sıkıldım bu durumdan.cok yüzsüz kaynanam çok 

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Şaka mı bu gerçekten durup dururken böyle bir tepki verdiyse ben o kadının saçını başını yolarım orada canı kavga istiyor herhalde onun
(909 puan) tarafından
Kız valla bak bazen çocuğumun üstü giyinik geliyo bebeğimi böyle hirpalayarak üstündekileri çıkarıyo sert bir şekilde firlatip yere atiyobu nedir giydirmissin böyle diyo sesimi çıkarmıyorum.ama dün patladım artık
tarafından
Gerizekalı kariya bak sen ya sana ne senin çocuğun mu sen mı.dogurdun desene kız annesi sensin sen nasıl istersen öyle giydirirsin
(909 puan) tarafından
Susmiycam bundan sonra iyi niyetimi hep suistimal ettiler
-Reklam-
+2 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben olsam kesin kavga ederdim.

Kimse benim çocuğuma o şekilde davranamaz.

Herkes haddini bilmeli.
(909 puan) tarafından
Daha neler yapiyo çocuğuma görsen poposuna pat pat sert bir şekilde vuruyo neymiş sert olsunmus bi kere yine böyle yaptı ne yapıyorsun dedim aldım bebeği bu sefer kumandayi aldı çocuğumun poposuna vurdu
(10,432 puan) tarafından
Oha kumanda mı kaynanan ın psikolojik sorunları var canım bebeyle aynı yerde bırakma deli mi ne
(3,859 puan) tarafından
Aynen aynı ortamda bırakma ne olur ne olmaz
(909 puan) tarafından
Elimden geldiğince bırakmıyorum.sonra diyo sen bana güvenmiyorsun çocuğu bırakasın.guvenmiyorum ya guvenmiyorum yalan degill
+1 oy
(2,849 puan) tarafından
Ayy ben katlanamam inanki Allah yardimcin olsun
+1 oy
(948 puan) tarafından
Allah o kayanyi Kaynar sularda kaynatsin adı gibi inşallah
tarafından
Aminnnnn benimkinide
(948 puan) tarafından
Yemin ederim sadece eziyetten başka hiç bir işe yaramıyorlar
tarafından
Maalesef bazıları öyle :/
+1 oy
(1,298 puan) tarafından
Bence kaynanan kafayı yemiş çok net 
0 oy
tarafından
Amaaan desin desin dursun canim sen bildiğini oku 
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Vala ben tahamul edemem ben evımı ayırmaya karar veririm onane istedgm şeyi gydırırım 
0 oy
tarafından
E artik oha ama yani. Hadsizlik bu, kendi yapaymis bitane ona bakaymis bu kadar hevesliyse. 
(909 puan) tarafından
Ben çocuğumu giydiriyorum daha ek gıdaya geçmemiştik bi bakıyorum kızımın üstü başı domates melemen içinde her fırsatta  küçücuk yavruma biseyler yediriyo diyorum diyorum anlamiyo
(10,432 puan) tarafından
Ay domates bi de kız ben kendim yemiyorum sütten geçer pişik olur diye bebeğe verilir mi dr a giderken götürün dr un yanında anlat o uyarsın
(909 puan) tarafından
Bebeğimi doktora götürdüm doktor ek gıdaya geçti ne anlattıysa sesini kayda aldım kaynanam bana inanmaz diye.neyse mama hazırladım diyoki kaynanam tuz attın mı 5 buçuk aylık bebeğin mamasina tuz attinmi diyo.anne atılmaz dedim doktorda aynısını söyledi dedim.kaynanamin yüzünde alaycı bir aptalca gülümseme Belirdi
0 oy
(182 puan) tarafından
Malesef cnm anlıyorum seni benimde öyleydi kızıma bez aldığımız zaman gelip kurcalayıp yüzünü asıyordu
0 oy
(9 puan) tarafından
Ne saçmalıktır ya ayrılma imkanın yok mu nıye cekıyo sun 
0 oy
tarafından
Ben alırım diyorda alıyor mu lafta mı alıyor Allah sabır versin Allah yardımcın olsun zor
(909 puan) tarafından
Aliyo canım ama nenesidir torununa alır bisey demem beğensek beğenmesek kırılmasın diye giydiriyorum.aldiklari çok kötü şeyler pijama aliyo mesela giydiriyorum çıkarınca bakıyorum kızımın bacak arası hep kapkara boya vermiş yıkamama rağmen hep öyle.neyse benim demem o ki o benim çocuğum ben babası bisey aldığı zaman niye aldınız bune ben alırdım demesi bu benim zoruma gidiyor
tarafından
Paranızı biriktirin masraf yapmayın anlamında falan mı kullanıyor bende çok alıyorum oğluma benim babam der mesala alma bukadar bez almaya gidince mağazadan alıyorum diyorum biriktir sen paranı ben alırım diyor babam bezini falan alıyor
(909 puan) tarafından
Kız yok nerde eşimin sırtından geciniyo hepsi
tarafından
Allah yardımcın olsun o zaman zor bizde de var bir tane
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Aynen Bu anlattıkların gerçek olamaz şuan için en iyi önlük koldan geçirmeli hiçbiryere dökülmüyor bu nasıl mantık ya allah sabır versin 
(909 puan) tarafından
Valla canım anlattıklarım ne eksik ne fazla aynen böyle oldu
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Ay ne dengesiz kadın ya 

Ben olsam cinnet gecirirdim sonra o kadina deli raporu alir tımarhaneye yollardım kafadan kontak tövbe yarabbim 

(909 puan) tarafından
Benim çocuğumun uykusu çok hafif çıt desen uyanır o derece uyuyordu karşı komşu geldi kaynanamla salonda bas bas bağırarak konuştular kadına yenge biraz sessiz olurmusunuz bebeğim uyuyo dedim kadın daha beter bağırdı uyanırsa uyansın öyle yapiyorsunki evine gelmeyelim kaynanamda tuttu aynısını dedi uyanırsa uyansın biz konuşuruz ve bas bas konuşmaya devam ettiler.kaynanam deli olmasa derdi komşu gelin haklı benim torun doğru düzgün uyumuyu surekli ağlıyo  şimdi uykuya geçmişken sessiz olalim
(27,357 puan) tarafından
Aa o senin kaynanandi tam dayaklik kadin he
0 oy
tarafından
Ayy aynı benim kaynanam bende hamileyim o gün bebek yeleği gördüm aldım onada gösterdim bak bunu aldım diye ne gerek var bana söyle ben alırım dedi yani içinden geliyorsa alsın ama benim aldıklarımada karışmasın herşeye Bi karışma şeyleri var sanki kocamı la değil onlarla evliyiz ya 
(909 puan) tarafından
Canım ben zorlu bir hamilelik geçirdim düşük tehlikem vardı.kocam herşeyi alırım dedi.ama kaynanam sen anlamazsın ben alırım dedi.o aldı herşeyi şimdi çok pişmanım baştan o tavizi vermeyecektim olsun kocam alsin deyip kocama aldirmaliydimki şimdi böyle müdahale etmeseydi.sen daha hamilesin.aldigin hiçbir şeyi gösterme bende sen gibi gösterince böyle laflar yiyoruz gösterme bebeğinin tüm alışverişini de sen yap ona fırsat verme valla benim gibi başın çok ağrır sonraları benden soylemesi
tarafından
Aynen canım öyle yapıcam herşeye hükmetmek istiyor ama bu benim bebeğim herşeyini ben ve eşim alıcaz karışırsada cevabını alır ben açık sözlüyüm zaten çok tartışıyoruz belki bebek doğmadan ayrı eve çıkarız çünkü artık katlanılıcak gibi değil
tarafından
Allah sanada yardımcı olsun sende tez zamanda kendi evine çıkar kendi bebeğini istediğin gibi büyütürsün
(909 puan) tarafından
Amin canimm allah yardımcımız olsun Inş
0 oy
tarafından
Bu ne ya okurken ben cinnet geçirdim. Çok yersiz davranmış kaynanan nasıl birşey böyle ya. Çok haklısın senin çocuğun o kendi zevkine göre giydirir sin herkes kendi çocuğu ile uğraşsa keske 
(909 puan) tarafından
Gidiyo du geliyodu çocuğumun ağzına biseyler tıkıyordu bal mi vermedi şekerli rezene çayımi vermedi.izin vermediğim zamanlar hele bi 6 aylık olsun ben neler verecem neler diyordu.eltimin  bir oğlu var ikinci oğlu 2 haftalıkken öldü ben o zaman nişanliydim şimdi kaynanam ortalıkta dolaniyo büyük torunu ben büyüttüm ben baktım kücugunde memleketteydim bakamadim diye öldürdu çocuğu bakamadı diye söyleniyo.bana mudahele ettiği gibi Eltimede müdahale etmistir.eltim diyo evin yükünü çocuğum küçükken bana bırakır gezmeye giderdi ne bakması der.aynisini şuan bana yaşantıyo
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İnanamiorum gerçek mi bunlar ya... Benim bebeğim olcak kaynanam böyle tepkimer vercek en fazla 1 kez verir o tepkiyi
(909 puan) tarafından
Canım benimki çok yüzsüz laftan anlamiyo arsız anlayacagin
(4,961 puan) tarafından
Baştan çok mu sessis kaldın canım baştan çünkü nasilsak öle devam ediyor
(909 puan) tarafından
Aynen tatlım baştan taviz verdimm
0 oy
(140 puan) tarafından
ne haddini bilmez bizim kaynanalarimiz ya benimkinden de çok korkuyorum benegime müdahale eder falan diye ama haddini bildiririm heralde o ne karışıyor ya çok istiyorsa birtane dogursun çıldırıyorum .
(909 puan) tarafından
Hamilemisin canimm
(140 puan) tarafından
Evet canım hamileyim
(909 puan) tarafından
Aman canım sakin taviz verme.hayirlisiyla doğur bebeğini inş
(140 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah valla kusura bakmasın taviz falan verilicek biri değil zaten bu zamana kadar saf bellediler ama bebeğime aklı sıra annelik yapamaz çok istiyorsa dogursun baksın.
0 oy
(228 puan) tarafından
Aynısı bizde de var 
0 oy
(235 puan) tarafından
Ayrı eve çıkma imkanın var mı hayır sana da yazık nereye kadar çekiceksin 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Terbiyesiz kadın. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 463 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma karaduman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 767 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 502 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu

381,099 soru

11,409,083 cevap

34,946 kullanıcı

...