0 oy
1,307 göst.
Aile kategorisinde (381 puan) tarafından
 Severek evlendik ama artık esimle yürümüyor bise hissrtmediğimi fark ettim 45 günlük bebeğim var neden böyle olduk bilmiyorum kavgalar hiç bitmiyor 

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Nedendir bilmiyorum ama bunu gelip burada paylaşıp brşey hissetmediğini söyleyip sonra eşinin yüzüne nasıl bakıyorsun yatağına nasıl giriyorsun. Eğer hissetmiyorsan eşine söyle en azından bilsin ona göre davransın adam 
(381 puan) tarafından
1. Si  bu seni zaten ilgilendirmiyor begenmiyorsan yorum yapmazsın 2. Si  eşimin yatagına girip girmediğimi bilmeden konusman ve bunun seni zerre kadar ilgilendirmiyor olması da bir baska  3. Eşime söyleyip söylememek de beni ilgilendirir zaten posttaki amacım da bu söyleyip bşansam mı diyorum  begenmediğin posta yorum yapmayacaksın bu kadar basıt
(266 puan) tarafından
Bence yargilama yargilanacak kinanacak hale dusersin.ben de guvenimi yitirdm esime.ama evladm icn katlaniyoem
tarafından
Gelinim in anası ++
tarafından
Yargılamıyorum fikrimi söyledim sadece doğru bulmuyorum çünkü. Burada eşinin arkasından atıp tutuyor sevmiyorum nefret ediyorum midem bulanıyor diyorlar eşlerinin haberi bile yok sonra gece o adamın yatağına giriyorlar.
Ayrıca ben beğendim veya beğenmedim demedim herkes gibi fikrimi söyledim yorumlara açık değilsen post açma. Bende sana farkındaysan eşine söyle haberi olsun em azından dedim
(7,187 puan) tarafından
Milletin yatağını dert etmeyin bence burda akıl vermek hayra teşvik etmek varken yargılamak hiç hos bir davranış degil
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Acaba oda senin hakkında böylemi hissediyo 
(381 puan) tarafından
Böyle degildik biz dogumdan sonra oldu  7 yıllık sevgili 2 yıllık evliyim ben  son 1 aydır kavgalar bitmiyor 9 yılda kırılmadıgım kadar kırdı beni resmen hissisleşmiş gibiyim
(266 puan) tarafından
Lohusalk da etkiloyo canm.benm
(381 puan) tarafından
Galiba  ama  artık zorlanıyorum
(266 puan) tarafından
Daha yolun basindayz canm :((( biraz sabret iyi guzel gunler yakindr bende lohusaligimi cok kotu gecirdim hala da izlerini atamadm ustumden,
(381 puan) tarafından
İnsallh cnm allah büyük
0 oy
tarafından
Rabbim huzur versin kalbine sevgi versin
(381 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(1,403 puan) tarafından
LohusaliktLohusaliktan olmasın canım o ya
(381 puan) tarafından
Degil yanı  durup dururken degil bu durum kavgaların siddeti artıyor artık kırılacak bi kalbim   bile kalmadı  hissisleşmiş gibiyim kavga da kavga bile edemiyorum artık o kadar boşum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim lohusaliknyeni bitmis, acele etme psikolojin bi duzelsin. Hepimiz ayni yollardan gecmiwizdir, ne kavaglar ederdim esimle 3 4 ay sonra normale donuyor iyice 
(381 puan) tarafından
Cnm kavga nin keske sebebi ben olsam ama degilim  hissilesmiş gibiyim kavga bile edemiyorum artk bom boş içim o kadar ji kırgınım ve gececek bi kırgınlık degil
(6,978 puan) tarafından
Bekle canim sen yinede acele hareket etme, gercekten geçiçi bu gunler. Nelerden kavga ciktigini bi bilsen bizim gulersin. Biraz daha sabrer bibsular durulsun
(381 puan) tarafından
Sagol canım  insallah böyle degildik nasıl bu hale geldik bilmiyorum
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Lohusa psikolojisi 

(381 puan) tarafından
Degil cnm yani kavgalar benim yüzümden cıkmıyor aksıne bir loğusaya göre cok sakın ve hep alttan alan oldum ama olmuyor tükendim
0 oy
(182 puan) tarafından
Cnm ben eşimle o kadar tartışma yaşadım ki hala da yaşıyorum  yeri geldi bana babanın ewine git demiştir. ama ondan soğumadım hiç bir zaman bence sewen insan hiç bir zaman sewgiden vazgeçmemeli  burda yazman doğru değil inşallah düzelir 
(381 puan) tarafından
Cnm inan cok agır seyler yasadım bi bakıma da soğuma dememde etken eşim yani bu kdar tartısıyorsa demek oda artık sevmiyor en cok da bu yaralıyor iste
(182 puan) tarafından
Cnm sewmediğinden değildir bence ben eşime sorduğum da benim hatalarımı söylüyor ondan sonra kendimi törpülemeye başladım ve inan ki şimdilik çok iyi sende konuş bence İNŞALLAH düzelir daha bebeğin küçük boşanmayı düşünme şimdilik bence
(381 puan) tarafından
Cok  sagol canım Allah razı olsun  eşimle konusabilmeyi öyle cok istoyrum ki ama hatasını asla kabullenmeyecek bunu da biliyorum ama deneyecem cnm cocugum için cok sagol
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm bende 10 yıllık evliyim 9 yaşında oğlum var bide 4 aylık kızım.inan kızıö doğduktsm sonra bizde öyle olduk.o kadar mutluydukki ama kızım ilk başlar çok huysuzdu sürekli aglama krizlerine girerdi bzde eşimle hep tattışırdık kavga ederdik eşimin işi stresli kafası kaldırmıyordu.ama o kötü dönemler bitti kızım artık daha iyi.demem o ki herşey eskisi gb güzel o la cak insn sadece sabret ve eşinden vazgeçme.ikinizde anlayışlı olun birbirnize bebek büyüyünce herşey unutulur.
(381 puan) tarafından
İnan bebeğim o kadar huzurlu bi bebek ki sadce gaz sorunu var oda ciddi boyutta bile degil aksıne mutlu olmak gerekirken hep kavga hep gürültü xok kırılıyorum daha dogrusu artık kırışacak bise de kalmadı sadce susuyorum  tartosacak güç bile kalmadı cocuguma
cocuguma yetmeyecem diye de korkuyorum
0 oy
tarafından
Bi zaman sonra hisler bitiyor zaten her zaman aynı aşk olmuyor Sadece sevgi kalıyor saygı kalıyor çocuklarin  ve ailen geliyor aklına....
(381 puan) tarafından
Ask degil cnm yani nasıl anlatsam ki eskiden bşr yere gitse dönmesini 4 gözle beklerdim ama simdi gitsin diyorum en azından tartısmayız diyorum  yani cok farklı cok üzülüyorum böyle degildik
0 oy
(88 puan) tarafından
Ne söylüyor neye kırıldın bu kadar? 
(381 puan) tarafından
Nerden baslasam ki cnm en son artık kadınlık gururum kırılınca bende ip koptu sanırım
(88 puan) tarafından
Eşinin bu değişiminde sence seninde etkin var mı sende değiştin mi?
(381 puan) tarafından
Yani tek degisimim eskiden kavga ederken artık edemiyorum sadece susuyorum yoruldum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım bebeğiniz de olmuş.Eşinle anlaşamadığınız konuları oturup konuşun halletmeye çalışın .
(381 puan) tarafından
Zor gibi canım dinleyecegını sanmıyorum
0 oy
(48 puan) tarafından
Lohusa psikolojisi belkide nazar Allahim araniza sevgi koysun. Allah kimsenin evini yikmasin. Bebeginiz daha kucucuk. Boyle duygulara kapilmayin seytan giriyor araya hergun evinde bakara suresini oku dua et Allahim esimi benim gozumde, benide esimin gozunde sevdir diye
(381 puan) tarafından
Cok sagol canım Allah razı olsun
0 oy
(30 puan) tarafından
Emin ol bizim kadar tartişmış olamazsınız bizde o zamanlar cok yıprattık birbirimizi bunlar geçici seyler lohusa piskolojisi hepsi geçiyor 
(381 puan) tarafından
Sorun bende degil ki kuzum esim kırıyor beni
(30 puan) tarafından
Hepsi kirıyor keske bilsen neler yasadik yuva kurmak kolay degil hem bebesinizde var  kuzum duzelir insallah hersey biraz sabret sabeın sonu selamettir
(381 puan) tarafından
İnsallh cnm cok sagol
0 oy
(648 puan) tarafından
Lohusalık tandır canım bunu buraya yazdın ama o ruh hali geçecek pişman olucaksin 
(381 puan) tarafından
Kuzum uzun zmandır vardı yani artık kaldıramayacak asamada olunca yazdım aslında bunu kendime itiraf etmek bile  zaman aldı desem bu bile beni cok yaraladı kendime bile itiraf edememisim onu fark ettim
0 oy
tarafından

Rabbim huzur versin yuvana

(381 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Doğumdan önce de böylemiydi
(381 puan) tarafından
8.  Aydam beri vardı ama doğduktan sonra 15 gün sonra hatta bu hale geldij bende bilmiyorum
(3,458 puan) tarafından
Bence anneliğe daha adapte olamadın geçer canım bu psikolojik olduğunu düşünüyorum
0 oy
(2,589 puan) tarafından
O tartısma dan kaynaklıdır. Tartısma olmazsa hemen kestirip atmak yerine fedakarlık yapılsa belki de eşin de düzene girer. Yuva bence kutsal bişi boşanmak cok kolay. Önemli olan EMEK vermek. 
(381 puan) tarafından
Cok zorluyorum ama hep yıpranan ben oluyorum canım  asla haklı cıkamıyorum hep haksızım hep hatalıyım  cokda kırgınım
0 oy
(12 puan) tarafından
Bizde 3 yil once oglum dogdugunda cok zorlanmistik aile terapistine gittik ve halloldu canim cok gereksiz seylere birbirimizi yedik resmen ama doktordan sonra duzeldik simdi 75 gunluk kizim var cok sukur bi sorun yasamadik bidaha sabret kuzum elinden geleni yap lohusaligin daha yeni bitmis biraz daha zaman ver kendinize.konus ikna edebilirsen gidin terapiste cok faydasini gorceksiniz eminim canim 
(381 puan) tarafından
İnsallah cnm cocugum için sabrılı olmaya calısıyorum zaten
0 oy
tarafından
Nazar olabilir evi silerken sirke ekle suyuna bi çimdik de tuz. Ve bakara suresini aç internetten seslice evin bütün odalarında duyulacak şekilde sesli olsun. Lohusalık da etkiliyor insanın psikolojisini etkiliyor. Inşallah düzelir aranız, allah soğukluk katmasın aranıza 
(381 puan) tarafından
Sagol canım deneyecem mutlaka dediğini
0 oy
tarafından
Canım lohusa depresyonunda olabilirsin kendine biraz daha zaman ver içini ferah tut olumlu güzel şeyler düşün ben de eşime takmıştım doğum yaptığım ilk 2 3 ay
(381 puan) tarafından
İşte sorun ben degil sanki eşim bana takmıs durumda inan logusa halimle içime atmaktan cok yoruldum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 205 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 490 göst.