0 oy
496 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
31 haftaligiz plesenta yaslanmasi var dedi dr cok erken olmuş dedi yarin baska bi dr gidecem lutfen dua edin bi problem çıkmasın saglikla kucağıma alayım.birde bu problemi yaşayan oldumu bi sikinti oldumu

17 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah şifa versin cnm burda çok gordum o postlardan ama korkma insallah haftasi o kadar kücük degil 2 3 hafta sonra dogsa bile.sıkıntı olmaz.Allahin izniyle
(57 puan) tarafından
Amin inşallah olmaz bu problemi yaşayıp cvp veren olursa biraz olsun rahatlayacagim
-Reklam-
+1 oy
(357 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canm inşallah bir sıkıntı olmaz

+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Bebeği daha erken almak zorunda kalabilirler
(57 puan) tarafından
var mi çevrenizde bu durumu yaşayan bebekleri nasil bu 3.bebwgim kan pihtilasmasida var bende bebekte bi problem olmaz insallah
(3,458 puan) tarafından
Erken doğum yaptıklarını biliyorum canım başka Bi bilgim yok
0 oy
(39 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah sag salim kucagina alirsin yavrunu canim
0 oy
(57 puan) tarafından
Allah razı olsun lütfen dualarınızı eksik etmeyin 
0 oy
tarafından
Abimin ikizlerinde olmuştu çift yumurta ikiziydi kız ve erkek. Kızın plasentada sorun yoktu oğlanın plasentada yaşlanma var demişlerdi ondan dolayı gelişimi azaldı. Erken aldılar küvezde kaldılar bi kaç hafta. Oğlan 500 gram daha az kilo almıştı ikizine göre. Çocuğun gelişimini etkiliyor yeterli besleyemediği için plasenta. Hatta oksijen de daha az gidiyor belli evreden sonra. Şimdi 4 yaşındalar ve çok sağlıklılar
(57 puan) tarafından
Cok sukur sağlığı yerinde olsunda kac kilo doğdular dr seninki erken başlamış dedi 32 den sonra normal dedi benimki 30.haftada baslamis
tarafından
Oğlan 1380 gram kız da 1860 gram doğmuştu 34. Haftada sezaryen yapmışlardı oğlan haftada sadece 50 gram almıştı en son. Doktor  erkenden alalım dedi hayati riski var diye
(57 puan) tarafından
Maşallah rabbim esirgesin insallah bebegimde saglicakla dünyaya gelir amin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım Hayrli haberler al inşallah 
0 oy
tarafından

Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah

0 oy
(948 puan) tarafından
RABBİM doğmamış evladınla imtihan etmesin inşallah canım tez vakitte iyi haberlerle burya gel AMİN
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Benim plasenta yaşlanmştı canım suyum da bitmişti ama 38 2 de acil aldılar zamanı gelmiş sayılırdı inşallah sağ salim kavuştursun Rabbim 
(57 puan) tarafından
32 den sonra bi sikinti olmuyormuş öncesi sikintiymis
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
hayirlisiyla al.kucagina insallah canim bir sıkıntı olmadan
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bnmde plesanta yaslanmasi olmstu erken doğum yaptm Allah yardımcın olsun  bol bol beslen plesanta yaslanmasndan.bebegim beslenememisti 
(57 puan) tarafından
Kaçıncı haftada başladı bebegin nasil kaçıncı Haftada doğum yaptiniz
(1,186 puan) tarafından
32 haftalıkken doğum yaptm bebegm 3 bcuk ay kuvezde kaldi ama bebegm 30 haftalikla uyumlu çıktı
(57 puan) tarafından
Şuan nasıl rabbim bagislasin sağlık sıhhat versin canim
(1,186 puan) tarafından
Smdi 1 buçuk yasnda çok zor şeyler atlattık smdi çok iyi. Çok şükür
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH sana bağışlasın yavrunu sağlıklı bir şekilde doğur kucağına al sorunsuz bir hamilelik geçirmek nasip olsun
0 oy
(17 puan) tarafından
Bende de aynı durum oldu canım korkma bişey olmuyor sadece bebeğin gelişimi yavaşlıyor.
(57 puan) tarafından
Kacinci haftada doğum yaptiniz bebeğiniz iyimi ilk defa yasadim boyle bisey 3.gebeligim benim.kac kg dogum yaptiniz bebeginizi.
(17 puan) tarafından
38 hafta da sezeryanla doğum yaptım 2.970 kg doğdu şuanda bebeğim 1 yaşında çok şükür iyi
(57 puan) tarafından
Allah bağışlasın canim
(17 puan) tarafından
Sağol canım sende bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah
0 oy
(385 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallahh bebegini sagsalim sana kavustursun
0 oy
(57 puan) tarafından
hepinizden Allah razı olsun  sağlıcakla kucağımiza alırız inşallah bebeklerini zi amin.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 365 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,921 cevap

34,835 kullanıcı

...