0 oy
547 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (667 puan) tarafından

image

kızlar internette gördüm bu kürü içip 3 ay 30 kilo veriyormuş hibiskus die bitki varmış zayıflamaya yarıyormuş sizcr işe yarar mı?

4 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
En iyisi bogazi tutup spor yapmak
(667 puan) tarafından
Yok bu ayın 23de 4 aylık olucak kız
(207 puan) tarafından
Yinede kilonu koru almamaya cals 2 ay sonrada sıkı diyet yap
(667 puan) tarafından
Artık bakalım inş koruyabilirim dışaru çıkıncada durmuyoki yürüyüş falan yapsamda veririm ama hemen ağlıyo dışarı çıkınca
(207 puan) tarafından
Karnimi acki cnm ac bebek aglar
(667 puan) tarafından
Yok canım kilosu gayet iyi geçen hafta götürdüm 7 kilo 700 gram doktor kilosu çok iyi dedi gaz sancımız çok biraz azaldı öncekine görr iyi ama uyumuyo uykusunu alamadığı içinde huzursuz oluyo
-Reklam-
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Ben bunun cayini ictim cok guzeldi kipkirmizi. Aktardan alirdi abim. Bole kutular pek guvenilir degl gbi
(667 puan) tarafından
4 aylık olucak bebeğim bende aktardan alıp kullanabilir miyim acaba
(6,858 puan) tarafından
Aktara daniş bence canim. Bi cok seye faydasi var diye biliyorum zayiflama disinda arastirmak.lazm. emziriyorsan kesin danis
(667 puan) tarafından
Öle yapıyım baya bi kilo vermem :)
0 oy
tarafından
Fazlası zararlıymış emzirenler ve hamileler tüketmemeli diye okudum en iyisi ekmek şeker pirinçten uzak durmak akşam erken yemek ve spor yapmak yeterli olacaktır
(667 puan) tarafından
Ekmek az tüketiyorum  ama spor yapamıyorum bebeğim var sürekli aglıyo anca yemek ev işi onları da zar zor yetiştiriyorum bakalım olmadı 2 ay sonra sıkı bi diyete başlarım
0 oy
(13,900 puan) tarafından
netten baktım emzirenler hamileler kullanmamalı diyor ama yinede bir dr sormak lazım
(667 puan) tarafından
Hmm bende baktım ama göremedim tamam saol canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 475 göst.
2 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezbanmert (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
28 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde FurkanAnnesi (53 puan) tarafından soruldu

383,133 soru

11,467,222 cevap

35,069 kullanıcı

...