0 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Merhaba Hatunlar 

Nerelisiniz 

Yaş Kaç 

Kaç yaşında evlendiniz 

Nasıl tanıştınız 

Kaç çocuk var maksat muhabbet tanışmak <3

Ben Doğma büyüme Istanbul

Eşimden dolayı SİNOP 

31 YAŞIM

29 Yaşımda Evlendim 

Görücü usulü ile evlendim 

Çocuk 0 daha :D

24 Cevaplar

0 oy
tarafından

Merhaba.. Öncelikle maşallah size. Bende 2 senelik evliyim 22 yaşındayım 3 aylık evladım var adı Hamza. İstanbul da yaşıyorum doğma büyüme istanbulluyum.Memnjn oldum :D

tarafından
Kendimi bir yarışma programında gibi hissettim bir an :))
Şaka bir yana Allah analı babalı büyüsün inşaallah bahtı da açık olsun ne güzel maşallah bende memnun oldum Allah razı olsun bacım ♥️
tarafından
Haha bende ya yarışta gibiyim sanki :D Allah razı olsun inşallah darısı sizin başınıza çocuk konusunda diyorum.
tarafından
İnşaallah bacım hayırlısıyla eşim benden daha çok istiyor bende istiyorum elbette ama nasip kısmet işi ♥️
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Masallah cnm ben 23yasinda evlendin 26ya gireceğim iki kızım var istanbulda otrym bitlis liyim Kars geliniyim 
tarafından
Maşallah sübhanallah ya ne güzel erkenden anne olmak Allah analı babalı büyüsün bahtı açık olsun kaderleri güzel eylesin RABB'İM inşaallah Allah razı olsun kardeşim
(63 puan) tarafından
Amin inşallah güzel kardeşim
0 oy
(5,381 puan) tarafından
Çok tatlısınz maşşalah :) ağrılıyız eşimlle ben 22 eşim 26 daha bir sene olmadı evlliğimz görücü usulü evlendm 29 haftalık hamileyım ilk gebelk:))) 
tarafından
Aaayyyy maşallah bacimm Allah kucağına hayırlısıyla kucağına almayı NASİP etsin vatana millete hayırlı evlat olsun inşaallah Rabb'im bahtını açık etsin Allah razı olsun kardeşim benim ♥️
(5,381 puan) tarafından
Allah razı olsun ablacım:))) inşşalah
0 oy
tarafından
Merhaba cnm hoşgeldin..ben tokatlıyım ama istanbulda oturuyorum 8 senelik evliyim 6 yaşında 1 yaşında kızlarım var 27 yaşındayım üni mezunuyum ama hiç çalışmadım 
tarafından
Allah'ım uzun ömürler versin inşallah kardeşim benim Maşallah sübhanallah ne güzel erken evlenince çoluk çocuk sahibi olmak genç yaşta anne oluyo insan bende muhasebeciyim olsun canım mutku huzurlu olun huzurunuz yerinizde olsun Allah ağız tadinizi bozmasın inşaallah Hoşbuldum ♥️
tarafından
Amin hepimizin huzuru sağlığı yerinde olsun bir şekilde hayat geçiyor..ben 8 seneyi nasıl bitirdim zaman ne çabuk geçti anlamadım bile..Allah size de mutlu yuvanızı daim etsin
tarafından
Aminnn tatlimm inşaallah  valla zaman çok çabuk çabuk geçiyor su misali
0 oy
(1,630 puan) tarafından

Merhaba,

Doğma büyüme İstanbulluyum, 38 yaşındayım 2.5 yıllık evliyim, Ulaş Ada isminde bir oğlum var 1 hafta sonra 10 aylık oluyor 38 yaşımda doğurdum, geç evlendim geç doğurdum, başka çocuk istemiyorum zaten olmuyor da. 
Adım rumuzumda yazılı olan, 2 ismim var ☺️
Tanıştığıma memnun oldum ❤️
tarafından
Ayy nihayet benim yaşlarımda bir arkadasim çıktı çok çok memnun oldum Ekim ışık ne güzel bir isim böyle :) bende Sedef kuzum RABB'İM analı babalı büyüsün inşaallah bahtı açık olsun kaderini güzel eylesin ♥️ valla bende kuzum geç evlendim inşaallah bize de hayırlı evlat nasip eder Rabb'im
(1,630 puan) tarafından
Kız senin geç mi 31 ne daha, menepoza girdim derken bebeğim oldu o kadar diyorum ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Maşallah mutluluğunuz daim olsun.☺ 

Aslen tokatliyiz çorumda yaşıyorum esimde burda 24 yaşıma dün girdim iki yıllık evliyim 15 aylık bir kızım var ikinciye hamileyim daha yeni çok hizliyim :D eşimle severek evlendik. Tanışma hikayesi çok uzuuuun☺

tarafından
:))) Allah mutlu mesut etsin inşaallah canimm erkenden anne olmak çok güzel bir duygu olsa gerek RABB'İM kaderlerini güzel eylesin inşaallah tez vakitte hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah razı olsun kardeşim ♥️
(2,768 puan) tarafından
Amiin sendende Allah razı olsun kardeşim bebek istiyorsan inşâellah tez vakitte hayırlı haberleri alırsın ❤☺
tarafından
Ayyy bu gecenin suyu hürmetine inşaallah balım hayırlısıyla
0 oy
tarafından
Ben 20 yaşındayım 2 senelik evliyim 24 haftalık gebeyim urfada yaşıyorum doğma Urfa büyüme Ankara ama evlendim tekrar urfaya geldim 
(1,265 puan) tarafından
Virusten önce  viransehire  düğüne  gelmiştim  babamın askerlik arkadasi var orda  yilda 1 2kere giderir
(1,265 puan) tarafından
Kürt muzun canım  ben kurdum
tarafından
Evet canim kürtüm ben hiç sivereğe gelmedim ama merak ediyorum
(1,265 puan) tarafından
Çok güzel siverek  :) beklerim 1gun
tarafından
İnşallah gelirim canımm :)
0 oy
(46 puan) tarafından
Merhaba iyi geceler öncelikle 

Memleket Ağrı 

Doğma  büyüme kocaeliliyim

Şuan  tekirdağ çorluda  yaşıyorum 

Eşim  ordu ünyeli

24 yaşındayım 

22 yaşında evlendim 

Umay adında  1 kızım  var 6 aylık 

Eşimle severek evlendik 

Benimki  ilk görüşte  aşk diyelim :) 2014 tanıştık 2018 de evlendik  şuan birde meyvemiz var kızımız çok şükür  Rabbime bugunlerimizi aratmasın:) 
tarafından
Allah'ım analı babalı büyüsün inşaallah bacım Rabb'im mutluluğunuzu daim kılsın inşaallah canım benim ♥️
(46 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim  ablacım ❤❤
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Adım Lena

Doğma büyüme Adanalıyım

Eşim Amasya 

27 yaş

23 yaşında evlendim

Severek evlendik çok şükür bin şükür❤ ve 16 aylık dünya tatlısı bir kızım var bu arada ingilizce öğretmeniyim :)))
tarafından
Allah analı babalı büyüsün canım çok farklı bir isim anlamı nedir Lenacım bende Sedef Rabb'im daim etsin mutluluğunu bacım inşaallah ♥️
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Doğma Büyüme İstanbul

Ben Malatyalıyım Eşim de Sinoplu:)

20 Yaşındayım 17 Yaşın da Evlendim

Çocukluk Aşkım İle Evlendim

15 Aylık My Little Man Var<3

tarafından
Ooooo maşallah sübhanallah bacım Allah nazarlardan saklasın inşaallah ♥️ Rabb'im bahtını açık etsin neresinden buarada bacım Sinopun bende ilk defa Ağustos ayı bayramdan sonra gidecem nasipse ilk kez
(4,994 puan) tarafından
Durağan kuzu ben hiç gitmedim ne kendi köyüme ne eşimin köyüne kız :D Size de bu arada maşALLAH Rabbim nazarlardan korusun♥️ Git tabi benim yerime de gez sonra bana anlatırsın güzel ise ben de giderim gezmeye :)
tarafından
Bizde Erfelek bacım Allah razı olsun :)))) tabii gidince anlatırım orda eşimin çok akrabası var kalabalık otele vermiyoruz cebimizde kalacak para çok şükür :DD
(4,994 puan) tarafından
Oh ne güzel biz gidince otel de kalacağız :D Eşimin akrabalarının hepsi İstanbullu olmuş :D İşte bu ay sonu Kayseri'ye gideceğiz ilk defa köye gideceğim eşimin iki arkadaşı daha var evli 3 çocuk bir de bakalım nasıl olacak çok merak ediyorum köyü eşim diyor oradan Nevşehir'de geçeriz ürgüpte gezeriz ilk defa İstanbul dışına çıkıcam desem inanır mısın :)
tarafından
En çok merak ettiğim yerler inşaallah unutamayacağınız bir tatil geçirirsiniz balım inanırım neden olmasın bizde geçen sene gidemedik balayında sonra ilk defa birlikte gidecez nasipse ♥️
0 oy
(795 puan) tarafından
İyi geceler canım bende izmirliyim ama İstanbul'da yaşıyorum 25 yaşındayım 3 buçuk aylık kızım var iki senelik evliyim :)
tarafından
Hayy maşallah sübhanallah Rabb'im nazarlardan saklasın inşaallah bacım bahtı açık kaderi güzel eylesin RABB'İM ♥️ bende İstanbul'dayım :)) ama çok kalabalık bir şehir yahuuu valla emekli olsak da başka bir yere gitsek :((
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ahiret soruları sormuşsun hee

Yas 76 

Dünyalayım :D

tarafından
:D yok yaa bacım tanışmak maabinda öyle merak ettim oooo maşallah Allah uzun ömürler hayırlı yaşlar versin inşaallah ♥️
0 oy
(588 puan) tarafından

Ben yozgatliyim

Ankarada yaşıyorum  20 yaşındayım 

17 yaşın  da evlendim hiç çocuğum yok görücü usulü evlendim:)

tarafından
Olsun kardeşim Rabb'im hayırlısıyla tez vakitte olur kucağına alırsın daha çok yeni ne güzel bak erken evlenmişsin erkenden anne olursun Allah'ın izniyle ♥️
(588 puan) tarafından
Amin inşallah canm benim ya rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
0 oy
(65 puan) tarafından
Ben doğma Adıyaman Kıbrısta büyüdüm. Adıyaman da yaşıyorum 25 yaşındayım 22 yaşında evlendim 7 buçuk aylık da oğlum var ve severek evlendik :) 
tarafından
Maşallah sübhanallah kardeşim Allah'ım bahtını açık etsin inşaallah Rabb'im huzurunuzu mutluluğunuzu daim kılsın inşaallah canım ♥️
(65 puan) tarafından
Amin canım çok sağol güzel dileklerin için. Allah tez vakitte sana da güzel bir bebek nasip eylesin hayırlısıyla inşallah :)
tarafından
Ayy Allah'ım razı olsun inşaallah hayırlısıyla bir sürpriz haber vermeyi nasip eder Rabb'im ♥️
(65 puan) tarafından
Aminn aminn  inşallah canım benim :)
0 oy
tarafından
Antepdeyim 

eşim dayımın oğlu oda antepli hatta 2 sokak öte gelin geldim 18yaşında evlendim 1 oğluşum var şimdide ikincisini bekliyoruz inşallah

21 buçuk yaşındayım 

İslamı yaşamak ve birilerinin yaşamasına vesile olmaya çalışıyorum.
tarafından
Ayyy maşallah sübhanallah kuzum Allah kucağına tez vakitte hayırlısıyla alırsın vatana millete hayırlı evlat olsun kardeşim en çok merak ettiğim yerler orada valla ♥️ Rabb'im huzurunuzu daim kılsın inşaallah
tarafından
Amiin sizinkinide ablacım
tarafından
Allah razı olsun kardeşim ♥️
0 oy
(326 puan) tarafından

Merhaba canım doğma büyüme eşim ve ben Konyaliyiz 27 yaşındayım 22 yaşımda tanisarak evlendim bir oğlum var şuan 6 aylık yunus emre benim mucize bebeğim rabbim sanada en güzelinden nasip etsin<3

tarafından
Ayyyy Allah'ım razı olsun kardeşim Rabb'im bahtını açık etsin inşaallah kaderini güzel eylesin Cook güzel bir ismi bende yunus ismini çok beğeniyorum nasipse herkese Rabb'im isteyene versin Mutluluğunuzu daim kılsın inşaallah ♥️
(326 puan) tarafından
Amin canım benim cümlemize insallah balim
0 oy
(880 puan) tarafından
Merhaba tatlım ❤️❤️❤️

Ben 17 yaşında beşik kertmesi olarak ardından aşık olarak evlendim şuan 22 yaşındayım 21 aylik oğlum var 4 aylik hamileyim ankaraliyim anasınıfı öğretmeniyim sadece bir sene görevimi yapabildim sonra çocuk falan derken kaldık öyle tanistigima çok memnun oldum... 
tarafından
Ayyy ne guzelll bacım Rabb'im huzurunuzu daim kılsın inşaallah Allah analı babalı büyüsün bahtını açık etsin Rabb'im bende çok memnun oldum kardeşim ♥️
(880 puan) tarafından
Ay canım Allah razı olsun uzun zamandır kimseden böyle hayır duası almamıştım  Rabbim tez zamanda kucağını doldursun kardeşim hayırlı gecen olsun ❤️❤️❤️
tarafından
Amıinn tatlım Allah razı olsun bu gecenin suyu hürmetine RABB'İM bizlere de hayırlı evlat nasip eder hayırlı geceler kardeşim ♥️♥️
0 oy
(65 puan) tarafından
Merhaba canım ben doğma büyüme istanbulluyum ama aslen orduluyum eşim samsunlu anne tarafından akrabamız eşim 17 yaşında kaçarak evlendim şu an 31 yaşındayım 13 yaşında 11 yaşında 6 yasinda 3 oğlum var 4. Ye hamileyim daha 10 haftalık 
tarafından
Ayyyy maşallah sübhanallah Rabb'im nazarlardan saklasın inşaallah Allah'ım bahtlarini kaderlerini güzel eylesin genç anne adayı olmak çok güzel bir duygu olsa gerek Allah'ım ağız tadiniz bozulmasın ♥️
(65 puan) tarafından
Onlarla buyuyosun en güzel yani o anne oğul arkadaş gibi oluyosun sırdaş oluyosun
tarafından
Tabii ki çok güzel bir duygu Rabb'im isteyen herkese nasip etsin inşaallah ♥️
(65 puan) tarafından
Amin insallahhh
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Doğma  buyume Corum

Esim çorumlu  ama ankarada yasiyor dolayısıyla  suan bnde ankarada:)

26 yasindayim esim 31 kizim ise 4 ay 20 günlük 

Severek evlendik 7 yilin sonunda:) eylulde 2 sene olcak evleneli<3<3 cok guzel tanıştık  ama uzun :D

tarafından
Allah'ım mutluluğunuzu daim kılsın inşaallah canım maşallah Allah nazarlardan saklasın inşaallah bahtı açık olsun ♥️
(1,964 puan) tarafından
Amin kuzum  cümlemizin ❤
0 oy
tarafından
Merhaba güzel gadın 

Ben özlem 32 yaşındayım 10 ve 7 yaşında birde 6 aylık 3 tane paşanın annesiyim istanbulda oturuyorum seni de öpüyorum ❤
tarafından
Ayyy canimmm Allah'ım huzurunuzu daim kılsın inşaallah çocuklarının muruvvetini görmeyi nasip etsin bahtlari açık kaderleri güzel eylesin inşaallah bacimm bende seni öpüyorum guzum benim ♥️
tarafından
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım ❤❣❤❣

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fehimeecrin (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 234 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fehimeecrin (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 757 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu