0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayınvalidemle görüşmeyi kestik eşimde dahil lakin ben o evden çıkarken ona yatak odası takımımi sattım 2000 TL.ye istikbal marka kendi istedi bana ailem sıfırını aldı evime neyse 500 TL borcu kalmıştı oğluni arayıp da gel paranı vereyim borç bu şu bu demedi ya da kayınpederimde aramadı ben ne zorluklarla ödedim o yatak odasının borcunu.orta yerden kırılsın inşallah terbiyesiz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Akrabaya mall satmak hele kaynamaya  bunlari bilmen gerek asla akrabayla alişveriş yapmaaaa en güzel kazıgı onlar koyuyorlar insana.... Elin yabancısı daha iyi 
tarafından
İnsan utanır ya oğluna attığı kaziktan ne kazanacaksa
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Akraba ile ye iç alışveriş etme diyen Ata boşuna konuşmuyor:))  Alabildiğin kısmına dua et gerisini vermeyecek bence
0 oy
(535 puan) tarafından
Bence çok saçma satmak hediye edebilirsin yenisi alindiysa durumun yoksada anne 2000 liraya ihtiyacim var dersin madem çok yeniydi sen kullansaydın bence lafını yapman yanlis
tarafından
Zaten kıza hiç bişi almamışlar kız yatak odasınıda kendisi almış üstüne bide onlara hediyemi versin onların kıza almaları lazımdı zaten 5 bin yatak odasını 2 bine vermiş oda kaynana istemiş diye
tarafından
Neden yanlış bana bir iğne vermeyen insana 5000 TL.lik yatak odası mi hediye edicem. Evet yepyeniydi ama.ailem ben sana yenisini Alicam kendi evine onu da ne istersen onu yap dedi.
0 oy
tarafından
Valla bu devirde 1 TL bile bulmak zor kendisi aramazsan ben  ararım paraya ihtiyacım var borcunu ver derim onada fırsat çıkmıştır zaten konuşmuyor borcu ödemesemde olur diyordur
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Keşke ona satip parasını almaya calişmak yerine sen yeni bir takım beğenip onlara aldırsaydın kendi takımın da onlarda kalsaydi. Hem paranın peşine düşmek zorunda kalmazdın. Valla kimseye ne borç vereceksin ne de böyle eş dost ile alışveriş yapacaksın bu devirse. Insanlar yüzsüz olmuş iyice.
tarafından
Kız onlar bana bir iğne almadı annemlerin aldığı 6.500 TL.lik yatak odasına 1 TL vermezdi düşmüyorum paranın peşine çıksın bir yerinden
(13,848 puan) tarafından
O zaman keşke takımı annemlere vereceğim deseydin. Nasil içine sindiriyor acaba , parasını ailenin ödediği odayı hurda fiyatına almış resmen.

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 384 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 364 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 379 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Serifediebiri (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 365 göst.