0 oy
853 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Bilen bilir bu gün post asmistim eşimle ilgili eşimin benimle ilgilenmedigiyle ilgili ,intagram mesajlasirina girdim brii ile konuşmuş erkek arkadaşı ama bı video tarzı bişey atmış mini etekli kadın poposunu salliyo adamda bakiyo sonra sonra sonra o arkadaşı dini nikahı düşüren 5 maddeyi atiyo ,vede ben bu ayin 1 inde ameliyat oldum 1 hafta annemgikde kaldım gelmeden bı gün önce başka evli bir arkadaşına kadın resim çekmiş ayında poposu büyük ciimis bunu arkadaşına atmış kafam allak bullak ne yapıyım acaba ayın 22 sinde sirnaga gidecekler giderken mesaj mi atsam kızın bana bunu bunu demişti diyip telefonu mu kapatsam acaba çok uzgunum ama esim olacak adama bişey demedim ama acyop soğukluk geldi ne yapmalıyım akıl verin kayın valideme diyemem zaten diğer oğlu nişandan geçme aşamasında çok hasta kadın bide bunu dersem olmaz

10 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Canim o kadar karisik anlatmissin ki yok onun poposu onun etegi kaynimin nişanı derken ben hicbirsey anlamadim ki
tarafından
Ya diyorkı eşinin bi arkadaşı bunun eşine kadın videoları atıyormuş bunun eşi de o kişiye gönderiyor muş demekki bunlar bir araya gelince hep karı kızdan konuşuyor edepsizler
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Kız kim arkadasi mi kadin bise anlamadim valla
tarafından
İnternette bı kadın
+1 oy
(671 puan) tarafından
Susarsan daha ileriye gider susmaaaaaaaaaa susmaaaaaaaa susmaaaaaaaaaa kadınız diye içimize atmak zorunda değiliz susmAaa
0 oy
tarafından
Niye hicbisey soylemiyorsun canim sen sustukca o dahada yapcak izlemişse demek bi seyler vardir ortada
tarafından
Trtismak istemiyirum giderken 3 4 saat sonra yazıyım
tarafından
Yaz amma canim yuz yuze de konusman lazim hafife alma sakin
0 oy
(28,662 puan) tarafından

Sanki hayatlarında hic g*t gormemisler şerefsizler 

Milletin kıçına bakana kadar eşleriyle ilgilenseler ya..

Kusura bakma ama

****** kuyruk sallamasa itte pesine gelmez misali olmuş. 

tarafından
Kimin kuyruk salladı benim umrum da değil esi.m olacak gerizkali yapiyo
(28,662 puan) tarafından
Ee iste esinde hata ya kic gormemis gibi dengesizlik etmis
tarafından
Aynen öyle ne yapacağımı sasirdim
0 oy
tarafından
Demekki arkadaşlarıyla böyle muhabbetleri var ki birbirlerine böyle şeyler atıyorlar.. Ayıp ya evli barklı insan Allah hidayet versin inşallah 
tarafından
Amin inşallah ne yapmam gerek
tarafından
Otur konuş gerekirse tepkini koy benim sana yapmamı istemediğin şeyleri yapma de mesela eşimin bir arkadaşı evli olduğu halde kadınlarla takılıp bunu da eşime ve bi kaç arkadaşına anlatmış bende eşime mesafe koy dedim öyle bir insan seni de bozar kendi huzurunu istiyorsan benim sana yapmamı istemediğin şeyleri sende yapma dedim ben kalkıp kötü ahlakı olan biriyle arkadaşlık etsem kabul eder misin ona göre davran dedim yoksa bir hatan olursa beni de çocukları da bi daha göremezsin dedim eşim kalkıp numarasını sildi
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Zaten niye ozelini evinin icini kaynanana kayinpederine anlatcaksinki kulagini mi cekcekler kocaman adami ben asla anlatmam esine de bisey dememissin uyduruk videolar atmis arkadasi belli yani benim anladığım bu karisik yazmissin ama ortada kadin falan yok galiba
tarafından
Kadın yok ortada ama milletin karısına neyse kadına bakması benim zoruma gitti o günde rüyamda görmüştüm beni aldatmisti
(1,113 puan) tarafından
Zoruna gider tabi ben savunmuyorum ama kosa kosa git boşanda diyemem yani bi sakin olalim kadin olarak soguk kanli olmaliyiz onun yaptigi yanlis tabi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Konuşmalısın, bu ne rezillik derdim ben olsam, burnundan getirirdim. Başkalarına söyleme kocanla aranda hallet, böyle edepsizlik olmaz ya ne bu doyumsuzluk anlamıyorum. Sanki Bi onlar akıllı kadınlar bilmiyor başka adamlara bakmayı, terbiyesizler
tarafından
Konuşacağım ama nasıl mesajlarını kartistdigimi duyarsa üstüme bile yurur ya kızın girmiş mi desem acaba
(1,862 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü, sen karısı değil misin ne vr girdiyse, öyle bakınıyordum iyiki de girmişim pisliğin çıktı ortaya dersin, yani kendi yaptığına baksın o
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Allahim boyle kadinlari alsin yer yuzunden insallah rahat yasayalim yaaa
0 oy
(50,193 puan) tarafından
gercektencok karisik yazmissin anladigim kadariyla esine soylesene ne bunlar diye bide kizin böyle demisti dedigin ne onu anlamadim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,003 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 504 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde sinos2194 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 788 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 584 göst.