0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz ya okutulmş başka suysa içmiycem siz ne diyosunuz kzlar bu işe burda sarılık evliyası var çocuklarımızı sarılık su ile yıkyoruz sarı olmasn diye kızmda sarlk var kaynanam sarılık evlyasna gitmş ve su getrmş artk onada korkuyorum... Kaynanam hakknda çok şey duydum okutlmş su ile ilgili 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynanana güvenmiyorsan içme canım Allah korusun başka bi şeydir falan 
(84 puan) tarafından
İçmicem vlla kaynanamdan herşey beklyorm
tarafından
İçtim de ama at gitsin canım sarılık için de bolbol emzir bebeğini tek çaresi bu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Torununa da yapamaz cnm ya şüphen varsa içtim içirdim de içme sarılık suyu mu varmış ill defa duydum Bn 
(84 puan) tarafından
Sarılk evlyası var cnm burda su getryolar bebekleri suyu ile yıkyolar
0 oy
tarafından
Sarılığı geçirmenin tek yolu bol bol emzirmek diye biliyorum ben. 
0 oy
tarafından
Bence hic bisey yapma direk dok o suyuda disari bi yere kullanma gerekirse kendin oku ufle suya ama sarilik suyla gecmez ki bol bol emzir ve gunes isigi gorsun
0 oy
(404 puan) tarafından
Bence icme canim kafana takilan en ufak bir suphe varsa
(84 puan) tarafından
İçmcm kaynanam hakknda çok şey duydm
0 oy
tarafından
Güvenmiyorsan içme tabi
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Çiçek sula dicem de oda evin içinde dışarıya dök durdurman sorman bile hata 
0 oy
tarafından
İçinde şüphe varsa bir ağacın dibine dök canım neden şüpheleniyor Sun ki kaynanan dan
(84 puan) tarafından
Çünkü kaynanam eltimin kocasına yapmş oğlunu kendne bağlamak içn su okutturp içrmş
tarafından
Uuuuuu inanılmaz diyecektim vazgectim benim teyzem herkese yaptırıyor insallah kendi oz kizina döner de adam olur
0 oy
tarafından
guvenmiyorsab icme icirmede canim hayret edilcek bisey insablar neylerle ugrasiyor. araniz iyiyse size neden icirmek istesinki kotuyse araniz belki o kotulugu yapabilir
(84 puan) tarafından
Valla kaynanam çok kıskanç aramz iyi ama görünüşte öyle.. Yoksa birbrmzi hiç sevmyorz
tarafından
icten fesat istee hic iyi kaynana yokmu ya
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Guvenmiyosan besmele çek dok gitsin
(84 puan) tarafından
Öyle yapcm cnm dökcm
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Sey gibi olmus bu :) ben daha bekarken annem bı okunmus su ıcırmek ıstemıstı 3 kızına bıze yanı bı de gelıne ama gelın ıcmemıstı bız ıcmıstık tabı bız anamızın nıyetının temız oldugunu bılıyoruz ama o bılemedı sanırım sende emın degılsen nıyetten ıcme canım ama bos yere de dokme bı bıtkıye felan ver
0 oy
(195 puan) tarafından
Sarılık evliyası ilk defa duydum. Sen içtim de he tamam de kendi bildiğini yap 
0 oy
tarafından
ayy aman aman sakin iicmee kiz  korkulur bu kaynanalardan burfa neler gorsuk ben tobe sakin icme 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 808 göst.
0 oy
2 cevap 742 göst.
0 oy
48 cevap 1,052 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Unalgll (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 306 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,650 soru