0 oy
325 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Tatile gitmeyi düşünen var mi,anakradayim yakın yerler nereler olabilir siz ne düşünüyorsunuz  ya böyle denize girmeden otel değilde konaklama evi gibi istiyorum eşim de kovid  den korkuyor doğum yapcm  ağustosta çok  bunaldım  bebek beni evde çok yoruyo  1.5 yaşında.. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Krizden yeni çıktık tatil hak getire 
-Reklam-
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Valla bizde düşünüyoruz canm çünkü bunaldik resmen bunaldik ! Benimde biri yanimda biri karnimda ama olsun karnımdaki gelince daha zor olucak inan ♥️
(2,355 puan) tarafından
Aa sen kaç aylık hamilesin benim 32 haftayım wlla eşimde gönlü yok gbi ama.yakin yerler istiyorum denize belki ben girmem kiizmda çok az girerse izmir gbi düşünüyorum ama daha ykain yerlerde okursa inkum gbi evet doğunca zor olacak,kızım şimdiden yoruyo kardeşi,doğunca zorlancz
(1,793 puan) tarafından
Ben daha o kadar yokum ki o kadar olduğumda eşim beni şehir dışına çıkarmaz ☺️ 22 haftalık daha benimki ondan rahatım sanırım oğlum zor bircocuk ama olsun gideriz Allah yardımcımız olur belki suyu sever babası ilgilenir onunla zaten benim yapacağım bişey olmaz keşke İzmir gibi bı yere gidebilsek ama bizim en fazla gideceğimiz yer Mersin ☺️
(2,355 puan) tarafından
Ya izmir de uzak der arabada bile drmuo  kızı şehir içinde gezerkn  esin mi ilgileniyor hep seni istemiyor mu bebek eşim ilgilense de yemeği fln bende üstü degstryorum  bazen tatil de yorar arkada resmen bogusuyorum görmem lazım karnım burnumda zoe hareket ediyorum bunaldgmdan  risk alsam mi diyorum a ankaraya  ünlük fln çok yakın blki ikna edebilirsem
(1,793 puan) tarafından
Benimki arabada falan duruyor ondan rahatım canım birde erkek çocuğu olunca babayla daha da iyiler ondan beni yormuyor sanırım,tatilde nasıl olur hiç bilmiyirum ilk kez gidicez inşallah çok üzmez bizi ☺️
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben geçem sene 13 günlük bir tatile gittim ve 15 şehir gezdim 4 aylık bebekle. Bu yıl koronadn dolayı düşünmüyoruz
0 oy
tarafından
Ben gidicem hitit ayas var oraya 
(12,773 puan) tarafından
Gittim oraya güzel yer
tarafından
Evet k.pederimin yeri var bu sene benle gorumcem gitcez:)
(2,355 puan) tarafından
Hitit asya nere
tarafından
Ankarada termal koy otel biyle guzell hersey var icinde ayasi gecnce beypazari yolunda
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Düşünmüyoruz:ermm:

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Akça koca inkum Bartın yakın yerler buralar 
(2,355 puan) tarafından
Evet  eşim oraları sevmiyorum dio seneye iki çocukla çok zor olacak annelerden birini götürmek zorunda kalacaz 1 gece kakmalık gitsek  i diyorum çokta bunalıyorum arabada mahvediyor beni hiç durmuyor  tatilden de bisey anlayamammyki acaba diyorum eşim hiç razı degl ztn
(12,773 puan) tarafından
O zaman kızıla hamam git cnm 5 yıldızi otel açık büfe havuz vs yoksa yakında yok maalesef bende aynı şeyden muzdaribim oralar aile geri iyi güzel de eh işte
(2,355 puan) tarafından
Aynen öyle kızım hiç rahat vernik Smdi bile öyle canımı okudu artık sinirlenip bağırıyorum  gündüz uykusu yok mahvetti beni karnında bebe vurup druyo   duduneblrm  oraları bakalım iki dk durmadığı yerde zapdetmek  gerek
(12,773 puan) tarafından
Valla iyi cesaret kuzu ben bu sene de gitmezdim karnındaki o vs erteledim 2 sene vs
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Airbnb den ev kiralayabilirsiniz canım. 
(2,355 puan) tarafından
Ora asıl cnm hangi sehr
(4,668 puan) tarafından
Yok canım bi uygulama. Oraya girip kriterlerini belirliyorsun istediğin evi istediğin kadar kiralayabiliyorsun. Google amcaya sor o sana gösterir.
0 oy
(161 puan) tarafından
Kızılcshamama gel kuzu oteller temiz ve burda kobıd sukur cok ax vaka vardı suan Pek duymuyoruz 
(2,355 puan) tarafından
Khmmalimsinz orayı duydum çok övüyorlar   evet bi ara orda da vardı ama çok az
(161 puan) tarafından
Benm kayınvalıdemler orda canım cennet kosesı eliz otel ve cam otelde kaldım ben ıkısıde rahat ve cok hos soguksu mıllı oarkına gıt koylerıne gıt super yerler var gezılecek yerler dıye arastırabılırısn
0 oy
tarafından
Eşim düşünüyor canım. Bayram sonrası için ama ben kararsızım gidip gitmemeye. Oda gidelim çocuga sana da değişiklik olur. Evden hiç çıkmıyoruz. Çocukta bunaldı ama kararsızım 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla iki haftadır günübirlik gittik önceki hafta zorlamadım ama aşağı yukarı aynı mesefa olmasına rağmen daha çok ayakta kalmak zorunda kaldım mahvoldum iki gün kendime gelemedim 30. Haftadayım. İlk gittiğimizde de eşime iyiki tatile gitmemişiz demiştim. 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
 Ankara ya yakın istersen amasrays Safranbolu Cide Bartın inkumhem sahili de güzel Amasra yazın cok güzel

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 368 göst.
25 Haziran 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Nocternity (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
0 oy
18 cevap 324 göst.
27 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Bbttnnmm (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 726 göst.
10 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,106 soru

11,317,069 cevap

34,762 kullanıcı

...