0 oy
365 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (4 puan) tarafından
Selam kızlar 

Ben Eylül Ayında gideceğim tatile. Doğum yaptığım ilk zamanlar çok ağır geçti benim için. Ailemden 2 kişiyi kaybetmek daha da kötü yaptı. Artık kafamı dinlemek için tatile gitmeye karar verdim. Evet risk var ama ruhsal olarak daha kötü durumda olduğuma karar verdim.

Sizde durumlar nedir? 

10 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından

Bende çok isterdim ama virüs vs ondan bid ekizim naisk olur cesaret edemedim 17 aylık  inşallah seneye diyelim

Ayarladı isen sen git mis gibi deniz havası benim yerime de eğlen 
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Bencede git kafani dinle gez  dolaş  bnm eylülde dogumum var hiç bsey yapamayacgz
0 oy
(1,240 puan) tarafından
10 buçuk aylik bebeğimle Fethiye de tatildeyim.Villa kiraladık 20 günlüğüne temizlik hijyen konusunda sıkıntı bu şekilde yaşamayacağımızı düşündük düşündüğümüz gibi de oldu.
(7,173 puan) tarafından
Kız biz on bine umreye gittik geldik ne kadar zamlanmis gerçi biz Nisan ayında gitmiştik düğünüm 1 Nisan'da olmuştu o yüzden en uygun zamaniydi yaz aylir iki katından fazla oluyor uzerine de üç sene gelince demek ki baya artmış
tarafından
10 bın 20 gun ıcın cok uygun 1hafta tatıle verıyorsun 7  8 bın zaten. Sımdı 10bıne umreyede gidilmez ates pahası
(1,240 puan) tarafından
Villasepeti.com adresinden villalara bakabilir fiyatlarina bakabilirsiniz merak etmeyin bu site guvenilir site orada ev sahiplerinin numaralari var arayip detali bilgide alabilirsiniz.Bizim kaldigimiz villa 3 katli 10 kisilik yanimiza misafir gelecegi icin bu sekilde ayarladik daha küçük bir villa da ayarlagabilirsiniz...Evet 3 sene once daha uygundu 2 bine biz o zamanlar kalıyorduk 10 gun ama şuan fiyatlar artti birde haziran temmuz agustos ayi fiyatlar daha yuksek
tarafından
Harika tesekkür ederim. İyi tatıller dilerim
(7,173 puan) tarafından
Evet bizde bir haftalığına 1300 vermiştik iki katlı idi.  Bizde villasepetinden bulmuştuk ama adamların numarası olunca daha uyguna geliyor çünkü villa sahipleri bu siteye para veriyor her müşteriden eger kendin bulursan ona vereceği miktarı senden kesebilir . Umreye de geçen sene önce bu ay gitmiştik . Ama virüs geldi artık oralarda sıkıntı
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu yıl kalsin tatil falan. Seneye Allah büyüktür.
0 oy
(119,064 puan) tarafından

Biz gidicez :angel:         

0 oy
tarafından

Geçen yaz tatildeyken bebeğim karnında 3 aylıktı. Orda 45 günlük bir bebek vardı çok güzel egleniyordu annesiyle. Ben çok istedim seneye kızım 5 6 aylık olacak onunla tatile giderim diyordum . Ama gel gör ki pandemi ... Gene de düşündüm ama cesaret edemiyorum :angel:

tarafından
Ay yani benim de öyle geçen sene gittiğimizde cinsiyeti yeni öğrenmiştik ay kızımı da getiririm yazın 6 aylık olur kocaman olur denize sokarım ayaklarını falan diyodum plan yapmamak lazımmis hıc ni zaman şimdi kapının önüne çıkamıyorum her gören bebeğimi sevmeye geliyo diye
tarafından
Inan daha dün baktım villa mi kiralasak diye. Ona da güvenemedim pek. Resimlerdeki gibi olur mu temizliği nasıl olur falan diye. Bi de gidersek kız kardeşimle annemi de götürürüm ben. Arabada nasıl olur bebek puseti  falan olacak yolculuk nasıl olur düşün düşün en son vazgeçtim yine
tarafından
Bende öyle canım ya bazen arabayla gezmeye çıkıyoruz onda bile bunaliyo agliyo annemde kalıyorum besigini ariyo uyumuyo Allah izin versinde inşallah virüs falan kalmasın seneye hiç sorun olmadan gidelim ülkece dünyaca artık nefes almaya ihtiyacımız var hoş giden yine gidiyo da
tarafından
Gidene lafim yok herkes bunaldı illa ki ellerinden gelen tüm tedbirleri alıp gidiyorlar. Ne deyim canım amin inşallah daha güzel günler gelir bir an önce
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gidilecek yer cok ama bu yil biyere gitmeyi dusunmuyorum virus dolu ortalik gecip gecmeyecegi bile belli degl bebegim 5 aylik seneye yaza insallah bi izmire falan gidicez
0 oy
(671 puan) tarafından
Oteller şuan kat kat guvnli bütün önlemler tam çünkü bişe olmz 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ahh ahh ne hayaller kurduk Akdeniz turu yapacaktık ama virüs var diye gitmeyeceğiz güvenemiyorum ben. 

Sana tavsiyem otel değil ev kirala canım
0 oy
tarafından
Yani tatil gibi değil de kızımla ve annemle birlikte annemin memlekete gidicez 10 günlük teyzeler kuzenler görmüş olcaz yine ev ortamı hep en azından birkaç insan görmüş olcaz 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 340 göst.
19 Temmuz 2020 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 324 göst.
15 Temmuz 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
0 oy
35 cevap 533 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,815 soru

11,308,502 cevap

34,741 kullanıcı

...