0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (778 puan) tarafından
Kızlar ablam istanbuldan geldi anlatmıştım ya bebeği olmuyor diye annemlerde kalıyor yarın gitmek istiyorum ama bir yanımda gitmek istemiyor benim iki tane çocuğum var acaba kendini kötü hisseder mi diye cocukari görümce:(

6 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
5 sene cocugum olmadi bir yegenim vardi ben evlendikten 4 sene sonra ablam kaza sonucu hamile kaldi bana söylememisti arayip soyledigin hıçkırıklar icinde benden ozur dileyerek ben hamileyim demisti ben sakin bir tavirla abla niye agliyorsun bu senin benim elimde olan birsey degil ki Allahım kime neyi nasip ettiyse insanlar onlara nasip olur dedim ve ablamo telkin ettim ablamin beni bu denli düşünmesi cok hosuma gitmisti fakat bir yandan yüreğimi yaralamisti iyi niyetten bile olsa dısardan insanlarin acıyabilecegi bir aci olarak gorunuyormuş evlatsızliķ dedim sonra hep utandim birilerinin cocuklari sevmeye kucagima almaya bir kac akrabamin cocuk görmesine gittim cocugu severken herkes bana bakiyordu yuregim birdaha acımıştı her bir toplulukdan geldiginde o bakışlar yüzünden ağlıyordum kimsnin kotu niyetli olmadigini biliyordum ama yuregim aciyordu simdi Allaha sukurker olsun 5 senenin sonunda yavruma kavuştum. Demem o ki uzulur diye davranmayin dogal davranin Rabbimin nasip ettigi kadar mutluyuz ve sahibiz bazi seylere.
(778 puan) tarafından
Aynen cnm çok güzel anlattın valla ne biliyim bnde kendimi kotu hissediyorum ne bilim keşke benimde olsa bebeğim diye düşünür üzülür diye onu uzmekten kırmaktan korkuyorum
tarafından
Emin ol aksine dogal davran yegenlerini sevmek ona iyi gelecektir emin ol.
Allahım ablana en hayirli tez vakitte saglikli bir evlat nadip etsin insaAllah
(778 puan) tarafından
Amin amin ins kuzum Rabbim isteyen herkese nasip etsin ins kimsenin kucağını boş birakmadin
tarafından
Amin canım cok amin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence yinede gitmelisin ablan özlemiştir sizleri
(778 puan) tarafından
Demi birde ablam hislerini içinde yaşar uzulurse diye
tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından

Hayır bence niye kendini kötü hissetsinki ablandir git gör , asıl gitmezsen darilir...

(778 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm hislerini içinde yaşayan biri belki üzülür diye
0 oy
(12,516 puan) tarafından

Canım ya 

Gitmesen de ayıp olur 

Şuan yengem geldi aklıma amcamın eşinin 12 yıldır çocuğu olmuyor anneler gününde kutluyor kelimelerim tükeniyor :'(

Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin :(

(778 puan) tarafından
Amin amin amin kuzum ins ins çok zor çok:(
0 oy
(48,973 puan) tarafından
aksine senin çocuklarin onunda evladi sayilir onlari sever kafasi dağılır
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Niye böyle düşünüyorsunuz ya o sizin ablanız sizde onun kardeşisiniz. Ne biliyim arkadaş olsa anlarım akraba olsa anlarım belki bir nevi ama bahsettiğiniz  kişi kardeşiniz üzülmekten çok yeğenlerini görünce mutlu olur bence siz ona acıyarak üzülerek bakarsaniz bence asıl buna üzülür konusunu dahi açmayın görüceksiniz onun da üzülmedigini hatta yigenlerini görünce daha mutlu olduğunu 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 478 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
16 cevap 409 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu