0 oy
9,076 göst.
Diğer kategorisinde (7,935 puan) tarafından

İyi geceler arkadaşlar

Oğlum ve eşim 11 gibi uyudu. Bende kafa dinleyeyim hava alayım diye balkonda oturuyordum.İçeri bir girdim odada yarasa uçuşuyor eşimi uyandırdım .Hem yakalamaya çalışıyor hemde yarasa girmesini pek iyiye yormazlar deyip durdu.Moralimi bozdu.Yarım saat mücadeleden sonra dışarı kovmayı başardı.Şimdi de içimde bir sıkıntı var bişey olacak deyip psikolojimi bozuyor :( :(

Daha önce yarasanın uğursuzluk getirdiğini duyan var mı arkadaşlar yaaa ? :(

Moralim bozuldu canım sıkıldı ben ilk kez duydum :(:(

27 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Yarasa tabiki ugursuz dünyanın sonunu getiricek baksana:ermm:

tarafından
Töbe :)) inşallah bişey olmaz
tarafından
Insaallah cnm ama her gecen gun umudum bitiyo sanki
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Oda bi ****** kuş gibi nola bilir ki dinde ugursuzluk diye bişey yok zaten... 
(7,935 puan) tarafından
Google da da öyle diyor canım çok sağol
+2 oy
tarafından
Ya canım için rahat etmiyorsa otur dua et. Hem için rahatlar hem de birsey olmaz 
(7,935 puan) tarafından
Öyle yaptım canım çok sağol
+2 oy
tarafından

Tek uğursuzluk korona getirdi:D

(7,935 puan) tarafından
Yani evet
+1 oy
(2,705 puan) tarafından

Valla ben de ilk kez duydum

+1 oy
(421 puan) tarafından
Yok canım ya inanma böyle şeylere ne düşünürsen o olur Allahın dediği olur uğursuzluğu bilmem de virüsü getirir ama yarasa haha :) 
(1,358 puan) tarafından
Kiz kullanici adini gorunce aklima direkt mercimegi firina mi attiniz sakasi geldi yaa :) bu mercimek te ondan mi :))
(421 puan) tarafından
Haha canım ilk başta ne adı ne cinsiyeti vardı bebeğin mercimek diyip dururduk ordan esinlendim hatta cinsiyeti belli oldu adı kondu hala mercimek diyoruz bebeğin adı mercimek kaldı :D
(7,935 puan) tarafından
Sağol canım
Adınıkn hikayesi de ilginçmiş
+1 oy
(1,126 puan) tarafından
Bizde yarasanin rahatını bozarsan beddua eder derler. Yeni mesela issiz bi eve yarasa yer etmiş yuvası bilmiş onu rahatsız edersen isin rast gitmez derler. Hatta bizim yıllarca gitmedigimiz köyde evimiz vardı. O evin yer köşesine bin yarasa ev yapmış. Babam köye yerleşti.  Ve inanmazsin günlerce o yarasalar ile kaldı. Onları korkutmamak için sakin hareket etti. Zamanla onlar kendisi gittiler :D
tarafından
Aaa ben şok :D töbe estağfurullah
(1,126 puan) tarafından
Su sözlük kelimelerin bazılarını yanlış yazmış ya :)
(7,935 puan) tarafından
Çok enteresanmış bu da .Biz öldürmeden canını yakmadan dışarı attık ışıktan ötürü o da panikliydi nerdeyse suratıma çarpacaktı
+1 oy
(538 puan) tarafından
Hurafeler bunlar. Rabbimizin   yarattığı bir can işte. Gece gece yanlışlıkla girmiş eve. 
(7,935 puan) tarafından
Demi haklısın
+1 oy
(198 puan) tarafından
Kayinvalidem in klimasinin içine yuva yapmışlar sürekli oradalar hiç dokunmayız arada çıkarlar geri gelirler 
+1 oy
(13,891 puan) tarafından

dua et canım için sıkılıyorsa ama hurafe bunlar inanma 

(7,935 puan) tarafından
Yok canım eşim diyor yarasayı attıktan sonra içim sıkılıyor diye
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani ****** bu cam kapı açıktır girmiştir ne alakası var böyle şeylere inanmayın 
(7,935 puan) tarafından
Haklısın canım eşimin evhamı
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Olaylara, eşyalara VS. Uğursuzluk yüklemek doğru değildir. Böyle şeylere inanmayın. 
+1 oy
(4,962 puan) tarafından
Saçma hurafeleri kaldırın hayatinizdan ya kara kedi gördüm saçımı cekiyim uğursuzluk... Kedinin de çok umrundaydiniz:)))
(7,935 puan) tarafından
Evet buda ona benziyor demi haklısın
(4,962 puan) tarafından
Evet canım ben hayvanların uğursuz sayılmasına üzülüyorum... İnsanların kem gözü varken hayvanlara sıra gelmez
+1 oy
(12,504 puan) tarafından
Böyle bir şey hiç duymadım ama dünyaca yaşıyoruz zıkkım yiyesiceler
(7,935 puan) tarafından
Görünüşü çok korkunç nasıl yerler anlamadım
(12,504 puan) tarafından
İnsan dışı varlıklar çünkü iğrenç pislikler
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Hangi kitapta yaziyor veya hangi hadiste geçiyor ?

Sacmalik diyeler sacmalamis hurafe..
(7,935 puan) tarafından
Bende eşime evine yarasa giripte uğursuzluk yaşayanı duydun mu  dedim yooo diyor ben de gece gece saçmalama o zaman dedim
0 oy
tarafından

Ben ilk kez duyuyorum....

(7,935 puan) tarafından
Ben de öyle
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allahın yarattığı bir ****** oda neden uğursuzluk getirsin ki çok hurafeler var ya burda da evin üstünde karga bağırır sa biri ölürmüş o evden derler sonra önünden kara kedi geçer se uğursuzluk muş derler ne zararı var hayvanların karga bu istediği yerde bağırır ****** ne bilsin dur şu evin üstünde bağırım de biri ölsün dicek hali yok siz kötü düşünüp kötüyü çağırdık ca başınıza gelir iyi düşünün hayra yorun güzel olsun   
0 oy
(118,989 puan) tarafından
Kiz yarasa nerden gelmisde girmis hic yakindan yarasa gormedim nasi bisi giii
(7,935 puan) tarafından
Geniş kanatları var uçuyor biraz korkunç
0 oy
tarafından
Ay bekarken bizim eve girmişti kardeşimle babam büyük bir mücadele vermişlerdi çok gülmüştük.  Hatta videosu hala durur . Uğursuzluk falan hiç aklımıza gelmedi . Olmaz öyle birşey 
(7,935 puan) tarafından
Evet canım yokmuş googledan da baktım yokmuş
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Geçen sene bizim killer odasına girmsiti benle 3 yaşındaki kızım kovalarkenncok egleilnip gülmüştük hiç öyle düşünmedim uğursuz diye çok şükür biseyde olmadi:)
(7,935 puan) tarafından
Yüzüme çarpacak gibiydi ben korktum yaaa
(7,865 puan) tarafından
Bende korkudan Çığlık atıyordum kızımda öyle eğlendik biraz g

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,057 göst.
0 oy
16 cevap 576 göst.
7 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nursenanin annesi❣ (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 511 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu

377,224 soru

11,289,118 cevap

34,698 kullanıcı

...