0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde (4,756 puan) tarafından

image

prensesimin gelmesine 80 gün kaldı inşallah hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım yavrumu rabbim hepimizin bebeğini korur sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah Aminnnnnnnnn ❤️ ❤️ ❤️ 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,886 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayırlı ramazanlar bebeğim rabbim inşallah sağ salim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin kuzum benim ♥♥♥♥
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn Allah razı olsun canım benim
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benimde ayni kaldi canm sabirsizlikla bekliyorum

image

(4,756 puan) tarafından
Hakkımız da hayırlısı olsun inşallah canım bakalım hangimizin erken gelecek canım
+1 oy
(571 puan) tarafından

Amin yavrum sağ salim alırsın inşallah hayırlı ramazanlar :P<3

+1 oy
tarafından

Hayirlisiyla saglicakla gelsin insallah canim buraya nasil giriyo ya ben aradim uygulamada ama bi turlu bulamadim ya :D

(4,756 puan) tarafından
Nereye kuzum uygulamayı ilk açar açmaz ilk ekranda kuzum soru cvp bölümüne girmeden canım
tarafından
Boyle degil ama benimki ://
(4,756 puan) tarafından
Nasıl seninki canım
+1 oy
tarafından

Sanada hayirli ramazanlar canım benim Allah bu mübarek günlerde kalbinden gecenleri hayirlisiyla kabul etsin.. sağol cnm insallah herkes hepimiz sag saglim kucagimiza alırız<3

(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn seninde rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah canım benim ❤️
tarafından
Amiiinnnnnnnnnnnnn cnm ❤️
+1 oy
(599 puan) tarafından

Amiin benimde 89 günüm kaldı bu rakamlara dustugume inanamiyorum hala bir an önce bebegime kavusmak istiyorum onu öyle cok merak ediyorum ki. Kalbindr parlaklik var bir de insallah saglicakla vakitlice dogar benim bebegim de <3

(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn hepimizin inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı tatlım
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Aminnn tatlimm amin :) insallah seninde dogurdum postunu goruruz :) nasilsin coktandir konusamiyoruz canim ❤❤ hamilelik.nasil gidiyor ❣
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn sağlıklı bir şekilde zamanında gelir inşallah bebeğim valla 2 haftadır üşüttüm boğazım ağrıyor öksürüyorum bide gece uyuyamıyorum nefes darlığı çekiyorum sırt ağrısı göğüs altındaki kemiğim çok ağrıyor uyuyamıyorum uzanamıyorım kötüyüm yani anlayacağın kuzum sen ne yapıyorsun nasılsın canım benim iyisin inşallah
(6,360 puan) tarafından
Iyiyim cok sukur❣❣❣ kiz zencefil bal limon yap bol bol ic sute bal falan kat iç benim.gogsumun altindaki kemige oglum.cok tekme atardi agrisindan bagirirdim bile rabbim sifa versin sana guzelim❣❣
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn güzel arkadaşım aminnnnnnnnn Allah razı olsun teşekkür ederim canım benim yaparım içerim sağol tatlım
0 oy
tarafından
Ayyy biz sizden büyüğüz son 71 bizim de :)) ) 
(4,756 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum fazla yok aramızda canım
0 oy
tarafından
Başlığı görünce dedim bunu kesin deroş açtı:)) ben evdeyim kocamdan ayrıydım bir haftadır bu gün evimizdeyiz şükür dogumada 2 gün kaldı bir aksilik çıkmazsa inşallah cuma günü yavrusum artık koynumda olacak ❤ rabbim sana da sağ salim kavuşmayı nasip etsin 
(571 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm ve doğru çıktı :-)
(4,756 puan) tarafından
Kendimi belli ediyorum demek ki buna sevindim canım hakkında hayırlısı olur inşallah kuzum sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın darısı başımıza inşallah tatlım
(4,756 puan) tarafından
Cansınız ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Amin inşallah canım hepimizde kazasız belasız alırız kucağımiza sağ salim:) sende cansın ❣❣
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn kuzum tek dileğim inşallah tatlım aminnnnnnnnn
0 oy
tarafından
Amin canm benimde 117 gün var 
(4,756 puan) tarafından
Hakkımız da hayırlısı olsun inşallah canım
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Amiiiinnnn. Bizimde 57 günümüz kaldi çok şükür :D

(4,756 puan) tarafından
Az kalmış kuzum herşeyin hayırlısı olsun inşallah canım
(3,458 puan) tarafından
Inşaallah canim hepimiz için insaallah
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn ❤️
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Allah hepimizin evladını hayırlı sağlıklı eylesin bizleri de  İnşallah canım.Benim de 19gun kaldı ;) Ay gelse ya artık;)
(4,756 puan) tarafından
Gelir annesi merak etme daha vakit var canım benim herşeyin hayırlısı olsun inşallah canım
(1,232 puan) tarafından
İnşallah canım.
0 oy
tarafından
Az kalmış canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
(4,756 puan) tarafından
Evet tatlım aynen az kaldı inşallah canım benim aminnnnnnnnn dua et bana korkuyorum şimdiden kuzum :(
tarafından
Korkma ya niye korkuyosn ki
0 oy
tarafından

image

benim guncellenmemis galiba canim boyle duruyo benimki senin daha guzel duruyo hahah
(4,756 puan) tarafından
Kuzum ben ilk indirdiğim günden beri böyle bir kere sildim indirdim yine aynı güncellemeyle alakası yok bazıların değişik belki TL m@rkasıyla alakalı tatlım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 307 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
15 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 299 göst.

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...