0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (4,758 puan) tarafından
Nasılsınız iyisiniz inşallah hepiniz ben blr şey soracağım da özelden gelen mesajlarım gmaile de geliyor her defasında eşim sohbet bölümünde konuştuğumu bilmiyor oraya girmeyi de bilmiyor korkuyorum gmaile gelen mesajları görür de kızar diye nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı acaba sizinde öyle Oluyır mu teşekkürler şimdiden seviliyorsunuz ❤️❤️❤️❤️

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen ya maile gitmeden özelden atılmıyo mu acaba benim eşinde mailimi biliyo orya gitmeden konuşamıyo muyuz acaba özelden
(4,758 puan) tarafından
Farklı mailden burayı açmak gerek sanırım
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Cevabınız yazan yer varya orda  kutucuğu işaretli demekki kaldır onu cevap yazdım ya sana şimdi buranın alt tarafında kutucuğu işaret yani
(4,758 puan) tarafından
Anlamdım kuzum ekran görüntüsü alıp göster
(75 puan) tarafından
Resim yükleyemiyorum  canimm
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Canm profimi düzenle kısmında hesap bilgilerim var ordan tikleri kaldır eposta gönderilsin gönderilmesin diye seçenek var o zaman mail gitmez
(4,758 puan) tarafından
E öyle yaptım bu sefer de özel mesaj gelmiyordu bana
0 oy
(75 puan) tarafından
Cevap eklenin hemen üstünde kutucuk  
(4,758 puan) tarafından
Sohbet bölümünde mi
(75 puan) tarafından
Cevap yazınca cevap ekle yazan yere tıklayın da aşağıda e posta maillerini kaldır diyo orasi
0 oy
(1,422 puan) tarafından
O gelen msjlardan birini gereksize tasi canim bi daha hep oraya duser sana bildirim fln da gelmez istediginde ara ara girip silersin
(4,758 puan) tarafından
Hım anladım canısı
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Nereye duşuyor ben bulamiyorumki.beninde eşimin bu taraftan haberi yok
(4,758 puan) tarafından
Maile geliyor tlnun mail kısmına canım
0 oy
(256 puan) tarafından

image

bbak cnm msj yazdikdan sonra burda isaretlenen yer var orayi tiklarsan gelir mail tiklamazsan gelmez ben de tiklamiyorum artik benim esimde bilmiyor 
(75 puan) tarafından
Hahh anlatmak. Istediğin bu derya
(6,681 puan) tarafından
Ben tikliyorum hep ama mailimde bir şey bulamiyorum başka bir yere duşermi acaba?
tarafından
Onla alakası yok canım o sadece yorum için özel mesaj için degil
0 oy
(4,758 puan) tarafından

image

buraya diyorsanız zaten tıklamamışım canlar 
(256 puan) tarafından
Him.ozel msj diyisun ona hic bakmadim ben bende kontrol edeyim bi hic girmem normlde mailede
(4,758 puan) tarafından
Öyle Vala bugün fark ettim gizliden de buraya giriyorummeşim görse katliam çıkar hahahaha
(256 puan) tarafından
Kiz deme oyle benimkide bilmiyor uygulamayi biliyor cvp yazdigimi bilmiyor ama ozelden msj gelmiyor bana bende yazmiyorum
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ben sana simdi wpden atarn canm
(4,758 puan) tarafından
Bekliyorum tatlım
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Canım ben engelledim gmailden bu siteden gelen mesajlaro
(4,758 puan) tarafından
Nasıl yaptın canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 453 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 510 göst.
27 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 845 göst.
0 oy
7 cevap 432 göst.
21 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu

378,157 soru

11,318,204 cevap

34,765 kullanıcı

...