0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar  1 yıl olmadi daha evleneli eşimin ailesi başka şehirde yaşıyor eşimin kardeşi 3 4 ay bizimle yaşayacaktı evlenmeden evvel öyle konusmustuk  ama 1 yıl oldu hala bizimle eşimin ailesi bizimle ayni memlekete taşınma kararı aldı benim evimin alt katı taşınıyor eşim de babama söyleyeyim burayı tutsunlar diyor ben evlendiğimden  beri sürekli misafir gelen gidiyor esimle hiç tek kalamadık şimdi de 7 aylık hamileyim aslında aynı memlekete tasinmalarini isterim ama  aynı binada oturmak istemiyorum çünkü iç içe olmak zorunda kalacaz benim evime karışılsın istemiyorum eşime bunu istemedigimi nasıl söyleyecem siz benim yerimde olsanız ne yapardınız 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

7 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Neden sizinle yaşayacaktır eşinin kardeşi 
(17 puan) tarafından
Ailesi başka sehirde oda burda çalışıyordu ilk evlendiğimizde 3 4ay kalacak sonra ayrı eve çıkacak dediler bende tm dedim ama 1 yil oldu 2 tane erkek kardeşi bide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkeklerin ailesine bişey denmiyor demeye kalkınca senden kötüsü olmuyor sen ne kadar dibime gelmesinler dersende gelirler 
(17 puan) tarafından
Off napayım bilemiyorum kayinvalidem bize misafirlige bile gelse evime  karışan biri normalde aramız iyi ama ayni binada oturunca biliyorum sürekli iç içe olacaz torunda geliyor diye hep bir  arada olmak isteyecekler
0 oy
(920 puan) tarafından
Açık açık eşinle konusmalisin şimdi konuşmassan eğer ilerde bunun pişmanlığı çok büyük olur
(17 puan) tarafından
Evet pişman olacağımı biliyorum ama söylemeye çekiniyorum açık açık istemiyorum dersem alınır bana diye yada ailesini savunur diye
0 oy
tarafından
Valla direk dedim bize ev alacakti alt kat satilikti hayatta olmaz dedim e dinledi ama iki bina yanı aldı seneye tasincaz

Ayni binada olmaktan iyidir
(17 puan) tarafından
Iyi günlerde oturun inşallah altli üstlü oturmak cok kötü iki ablam kayinvalidesiyle ayni binada huzurumuz rahatımız yok diyolar
0 oy
tarafından
Hiç öle derdim yok eşim kendi diyor bana çok muhabbet tez ayrılık verir diye evimiz kayınvalideme 20 dk uzaklıkda zaten eşim de istemez 
(17 puan) tarafından
En güzeli canım Ben evlendiğimden beri evimde rahat edemedim erkek kardeşleri var diye sıcakta bile hamile halimle  kapalı gezmek zorunda kalıyorum
tarafından
Çok kötü durum cidden benm kaynmda var erkek hiç gelmez küçük zaten 20 yaşında gerçş bende 20 :D ama yine de gelmez
(17 puan) tarafından
Misafir olarak gelmeleri sıkıntı değilde ayni evde yaşamak yada aynı binada yaşamak sorun oluyor
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Aynen ic ice oLmasn 10 dk uzaklikta olsn ic ice asla...
(17 puan) tarafından
Evet ama nasıl soylenirki istemiyorum diye ailesi duysa istemiyorum dedigimi iyice huzursuzluk olacak
0 oy
(77 puan) tarafından
Taşınsınlar karıştırmamak sizin elinizde. Bizimkilen alt katımızda. Hayatta karışamazlar. Başta bi yere giderken nereye diyorlardı karı koca gezicez falan derken anladılar tersladiğimizi. Arada kaynanam gelir yanıma kahve içeriz gider bazen duymam kapıyı uyuyordum der geçerim ;) her istediklerinde adım atamazlar yani. Bu eşinle senin halledebilceğin bişey 
(17 puan) tarafından
Ne kadar mesafe koymaya çalışsam da yapı olarak öyle bi aile olduklarını düşünmüyorum canım nereye gittigimize karışmazlar ama sürekli dip dipe olmak isterler ve bende hoşlanmıyorum oyuzden elbet sorun olacak biliyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Naz0000000000 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 193 göst.
0 oy
3 cevap 153 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (210 puan) tarafından soruldu

380,876 soru