0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşime çok sinirlendim  eşim sürekli en ufak biseyde hemen tartışıyoruz herkesin yanında bugün hep birlikte piknige gittik dönüşü ben önde oturuyordum. Kaynanam teyzesi arkadaydi birden önümüze biri kırdı arabayla  bende korktum dikkat et die eşimde o sıra telefondaydi evet korkutmuş olabilirim ama birden bağırdı ne yapmaya çalışıyorsun işte bikdim senin bu hareketlerinden bende kızdım refleks olarak bağırdım die tartıştık biraz bide eşim sürekli beni azarlıyor banaa kendimi kadın gibi hissettirmiyor  hep eşlere özeniyorum eşimle oturup bişey konuşamıyorum tartışıyoruz sıkıldım hep azarlanmaktan eşim beni hiç anlamıyor karı koca gibi değiliz artık sanki soguduk gibime geliyor sonra geliyor öpmeye çalışıyor bende eşimden tiskiniyorum artık lafı sözü beni yıldı  önceden doverdide az yumruk atmadi ama çocuğum için katlandim  smdi biraz düzeldi lafı sözü beni bıktırdı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doverdide nedir niye bu kadar normalmis gibi anlatabiliyosun bunu :(
(146 puan) tarafından
Aslında normal gibi anlatmıyorum canım geldi gitti acısı dindi biraz düzeldi gibi çünkü ama lafı sözü beni yıldı
(119 puan) tarafından
Bencede çok üzücü :(
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yumruk atmasının yanında azarlaması sşnek vızıldaması gibi bişey. Allah yardımcın olsun kuzu 
(146 puan) tarafından
Amin canım benim doğru

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,076 göst.
17 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 312 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 235 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sizden birisi (2 puan) tarafından soruldu