0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde (211 puan) tarafından
Kızlar eltim bzie geldi kayananam yemeğe davet etti neyse o da geldi git çay yapbirazda kuru pasta getr ddi götürdüm çayı demeldim yaptım hamile halimle poğaçalar biraz sert gelmiş diye laf yapıyor yok bunu ısıtıp dolaba atmışsın o yüzden bu kadar sert olmuş ya ben bu halimel haziralmisim önüne kalmışım daha ne istiyorsun hiç acimiyir yaa benim halim yok doğumuna hemn hemn iki üç hafta kalmış ikidebir birini eve davet ediyor siz olsanız napardiniz tepkiniz nolurdu

25 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Birliktemi oturuyosunz canm?
(211 puan) tarafından
Malesef evet
-Reklam-
0 oy
(105 puan) tarafından
Eltin mi geldi misafir olarak sen ona mı hizmet ettin oyle anlamadım 
(211 puan) tarafından
Evet canım hizmet ediyorum begndiremiyorum kayananma
(105 puan) tarafından
Eltini misafirden sayıp hamile halinle sana hizmet ettirmesi ayıp oda aynı evın gelini. Eltinin yaptığıda ayıp garez gelmiş gibi. Ayrıca eltin ayrı evdeyken sen niye beraber oturuyorsun. Ben senın gibi olsam bi bardak cay koymazdım bırak hazırlığı oda gelın sende gelınısın ayrımcılık gibi olmuş
(105 puan) tarafından
Ayrıca kimseye bişey beğendirmek zorunda değilsin benım kaynanam bna oyle dese bidakine sen yapta onu yıyelim derim
(211 puan) tarafından
Ben yapmadım daha önce yapılmıştı poğaçalar buzluğa atmistim cikardimisttim sertleşti AA bunlar yanmış AA sert olmuş deli oldum sinirden
0 oy
(48,996 puan) tarafından
eltinde onj  gelini sende eltin misafir olmuyor ki ayni evde oturuyosuniz diye hizmetcilik edecek degilsin esinle konus canim
(211 puan) tarafından
Eşime desem de fayda etmez onuda üzmek istemem ki biseyde yapmaz
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Eltin senin halini görmüyormu neden kalkıp kendi yapmıyo ? 
(211 puan) tarafından
Görüyor canım ben oraya gitsem oturmam bı yere ama o gelince yok
(3,739 puan) tarafından
Çok ayıp yaptığı ben olsam sen kalkma ben yaparim derim hadi kaynanan düşüncesiz ama eltin halinden hiç mi anlamiyor hamile kadın yüklüdür ki ondan bir bardak su istemek bile doğru olmaz
(211 puan) tarafından
Benim kayannamn elinde gelse bana yedi yirmi dört temizlik yaptırır ben yapmıyorum ben eğilince canm çıkıyor torunları evin içine ediyor yapmayn demiyo sonrabn temizliyorum temzldgm zamanda memnun olmuyor valal canımdan bezdim
0 oy
tarafından
Eltine aranda çok yaş farkı var mı 
(211 puan) tarafından
Evet var baya var
0 oy
tarafından
İlk kızımda bende kaynanm golle otururdm istedgn saate kadr yatardm kahvltya bile uyandrmazlardi hazır masada birakrlardi uyandgmda yiym diye yada çok uyursan kaynanam kapımı çalardı kızım bebek aç kahvlti i yap geri yat diye hiç niye yatiyorsn kalk şunu bunu yap demedlr gercktn gidip ellerini opucm burdaki kaynanalri gordukce
(211 puan) tarafından
Ben bı gece hastanede kaldım onun yüzünden bana ağır tepsiyi kaldırttı hastanede çıktım eve geldim yattım kalk dedi busattte kadar yatrilr mi dedi kalktım ağladım o gün yemek yemedim
0 oy
tarafından
Zikkimin kökünu ye diyemedinmi
(211 puan) tarafından
İçimden dedim demez olurmuyum
tarafından
Yuzund diyecektin . Bi de begenmiyosan b.k da yiyebilirsin diycektin allllaaaah ben olacaktim ki sayip savusturacaktim
0 oy
(2,878 puan) tarafından

Kendini asla ezdirme bide siz yapında  ben iki canımla  yiyim de :angry:

(211 puan) tarafından
Kız ben öyle desem neler söyler adım kötü geline çıkar
(2,878 puan) tarafından
Oylede begenmiyo öylede  bosver çıksın  kötü  olan yaranır  kendisi iyi olsa zaten sana eziyet etmez ben kayinvalideme  bir nescafe bile yaparken  kadin incitcem diye korkuyo seninkinin yaptığı  insanlikmi
(211 puan) tarafından
Geçen bı gelin halı yıkamis helal olsun onun gelini hamile halı yıkamis bn sanki yikamadim her zmn yıkamaya yolardi bn bu halimle suyun içine koydu
(2,878 puan) tarafından
Allah sabır  versin  guzelim herşeyden  önce  onada merhamet versin zor valla yasamadim bilemem
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Cok istiyosan oglune sole sana bi kafe falab acsin misafirlerini orda kendin agirla derdim

Yadaa bidahakine sen yap pogacani bende ogrenmis olurum derdim kormudur nedir karnin burnunda hem eltin sakat mi eli ayagi varsa kendi yapsin cayini coregini tovbe ya gerizekalilar sanki hamile olmamislar
(211 puan) tarafından
Onlar hamile olunca her işi yapıyorlarmış herşeyin üstesinden geliyolarmis bazı sanki yiyip oturuyoruz çamaşır ütü valalha yapacak mecalim yok
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Konusurdum madem anlayşsiz anne bak hizmet etme zamanim yok eve birini cagirma derdim böyle ılımlı olursan doğumdan sonra da hizmet bekler 
(211 puan) tarafından
Gider herkese bnm gelinm eve misafir istemiyor der
(4,961 puan) tarafından
Onun terbiyesizliği öle konusursa duyan da gelmez oh mis ne kadar iyi olursak başımıza cikiyolar bırak oluruna canına yazık
(211 puan) tarafından
Kız vala yoruldum. Gelinmiym hizmetçi miyim belli deil yaa
(4,961 puan) tarafından
Biraz dışını göster biraz işleri sana yıkıp ne güzel sefasina bakiyo kaynana..öyle gelinle bende birlikte oturmak isterim ya.. kendine değer ver dişini göster yaşlandıkça daha beter olur huyları yoksa
(211 puan) tarafından
Eşim üzülmesin diye bişey diyemiyorum napim bilmiyorum bende kimse kırılmasın üzülmesin ama hep bn üzülüyorum b
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Kurbancik olsunlar öylelerine hizmet etmezdim bebeğim ve ben mi önemliyim onların pis boğazı mi 
(211 puan) tarafından
Ben öyle şeyler yaşadım ALLAH a bıraktım herşeyi
0 oy
(5,463 puan) tarafından
Ee oda gelin madem begenmıyırsan gel kendn yap deseydın
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Yavv he de geç boşver
(211 puan) tarafından
Bende öyle yapyrm zaten
0 oy
tarafından
Bana öyle yapılsa sürekli bi zaman sonra ağrılarım var diye kalkmam bana ne elti de o evin gelini kalksın kendi yapsın ya da gelirken getirsin yiyeceğini 
(211 puan) tarafından
Ağrılarım var diyincetavor yapıyor bı gece hastanede kadim odama geçtim aklk ddi bu saatte kadar yatirilirmi dedi kalktım ama ALLAH büyük herşeyin bı zamanı var oda birgün yatağa düşecek ama bn ona asla böyle bişey yapmam insanlık neymiş görsün
tarafından
Eşinizle görüşün ayrı eve çıkın çocuğa da karışır onlar aynı evde olunca. Bırak tavır yapıyor desinler boşver takma bile. Doğuma az kalmış zaten. Biraz anlayışlı olmaları gerekirken yaptıkları günah
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Şimdi sen onları da evine gittiğinde yardımcı oluyor musun kendimden yola çıkarak söyleyeyim biz 5 eltiyim benim evime gelip bana yardımcı oluyorsa ben de onun evine gittiğimde ona yardımcı oluyorum Benim evime gelip misafir gibi oturduklarında ben de onların evinde aynısını yapıyorum hani eğer sen öyle yapıyorsa o da öyle yapıyorduk
(211 puan) tarafından
Hayır valla bn oraya gittiğimde yediğimi içtiğimi topluyorum tek orası deil nereye gidersem huyum deil yiyip oturayım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evini ayır rahat eder eltin gibi misafir konumunda gelirsin.Ev ev üstünde olmuyor malesef
(211 puan) tarafından
O imkansız işte
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm adına. Malesef bazı insanlar böyle . Yazık gercekten. Sana yazık o ortama doğacak coocuguna yazık. Ne denir ki Allah sabır versin 
(211 puan) tarafından
Deilmi şimdi kendi yavrumu düşünüyorum nasıl bakicam ona için gidiyor düşüne düşüne
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hizmet etme sen de. Yoruluyorum bugün hiç halim yok de otur yani kendini niye üzüyorsun ki, biraz kendimize değer vermemiz lazım değer görmek için
(211 puan) tarafından
Yaa bn bı gece hastanede kaldım geldim odama girdim aklk dedi bu saatte kadar yatirilirmi dedi aglayarak çıktım yataktan
(1,862 puan) tarafından
Eşin ne işe yarıyor bu evlilikte
0 oy
(460 puan) tarafından
Yatıyorum kalkıyorum eltim olmadığı için dua ediyorum. İnşallah siz de birgün ayrı eve çıkabilecek imkana sahip olursunuz. Çok zor. 
(211 puan) tarafından
Amin amin o biraz zor
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Eltinde o evin insanı. Sen hamile halinle ne diye hizmet ediyorsun birde o yetmiyormus gibi laf sokuyorlar. 
(211 puan) tarafından
Aynen çok zoruma gitti delirdim resmen içimi kemirdim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 847 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 506 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 277 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kralice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 841 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,621 soru

11,529,889 cevap

35,200 kullanıcı

...