0 oy
836 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar 4 senelik evliyim evlendim iki ay sonra kayinpederim benden zincirimi istedi kızım sana 1 ay sonra gramı gramına yapıcam dedi 4 sene oldu ses çıkmadı kayinpederimden eşimin abisi benden 1 tane bilezik almıştı 2 sene falan oluyor daha dün yapmış bende takıcam dedim çünkü kalan altınlarımı eşim boş yere bitkoine yatırdı bu bilezigide işte yatircam bilmem neye dedi kıyameti kopardım parmagimdaki alyansa kadar verdim hala gözü doymadı şuan konuşmuyorum onunla ama yaptığı haksızlık değil mi ya

29 Cevaplar

0 oy
(374 puan) tarafından
Valla verme benim eşim de boş yere sattı yuzugume kadar ama 1 kupem vardı istediğin kadar yalvar asla vermem dedim vermedimde 
(48 puan) tarafından
Yemin ederim sinirden ölcem zaten herşeyimi aldı gözü doymuyor
-Reklam-
0 oy
(7,961 puan) tarafından
Şu geri yapıcam diyenlere zaten hiç inanmıyorum:D
(48 puan) tarafından
Galiba bende
(7,961 puan) tarafından
Bana düğünde 2 tane bilezik yaptılar 6 gramdan. Kayinpederim sonra tekrar yapıcaz sana dediler 2 sene oldu tık yok daha..
(48 puan) tarafından
Canım benim baya vardı altınım 1 buçuk metre zincir 70 gram 6 tane bilezik 25 gram yüzük küpe kolye ucu saat ama nerde hepsi gitti kocam saolsun
(3,052 puan) tarafından
Bende inanmıyordum ama hepsini yaptırdım canım:)  ülke de tek ben olabilirim bu kişi türünün son örneği:)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Verme sakın 
(48 puan) tarafından
Bende değil canım kaynimda yapıldığında bile haberim yoktu bı anda eşim işte yapmışlar bilmem neye yatircam diyince kıyamet kopardım
(4,651 puan) tarafından
Senden aldıklarını sana versinler söyle. Eşin de dokunmasın yani as bu ne
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Böyle kocaya nasıl güveniyor musunuz bir gelecek görüyor musunuz merak ettim 
(48 puan) tarafından
Wllaha canım ne geleceği evlendigimzden beri borç ödüyoruz neden bilmiyorum
(1,792 puan) tarafından
Kolunuzdaki takicam dediğiniz bilezige varasiya göz dikmiş Allah yar ve yardımcınız olsun
0 oy
(12,664 puan) tarafından
Dükkan açarken bozdurdum 240 gram her hafta çeyrek şeklinde ödüyor eşim 
(48 puan) tarafından
Benimkide anca yesin
(1,248 puan) tarafından
Ne dükkanı cnm
(12,664 puan) tarafından
Tekel
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Ay verme o bitcoine yatiranlarda tam bi ahmak ya kusura bakmada kac kisinin milyonlari gitti gormuyorlarmi hala neyine yatiriyosun
(48 puan) tarafından
Wllaha vermicem kusura bakmasin
(7,266 puan) tarafından
Verme once git bitcoinde batirdiklarini topla de kumardan bi farki yok
0 oy
(232 puan) tarafından
Verme sesini çıkar benim yaptığım salakligi yapma. Kocamın babası evime geldi zorla bütün altinlarimi aldi götürdü mal kocam sesini bile çıkarmadı. Sen yapma izin verme
(48 puan) tarafından
Benimde zincirimi aldı kayinpederim hala yapcak sozde
(232 puan) tarafından
Benimkini zorla aldı ve ailem uyarmıştı kızımın altınlarına dokunmayacaksinz diye hatta şeref sözü vermişti babama ama düğünden sonra şerefini unuttu köpek. Onun kanı olsun inşallah. Yine hatırladım yine sinir oldum
(232 puan) tarafından
Kocana lafın geçiyorsa da sustur.kpederinden de al iste ne münasebet o kadar bekletiyor madem vericem demiş
(48 puan) tarafından
Ya benim kayinpederim yapar belki şuan durumu yok zincirim pahalı altında uçtu zorla almadı benden
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Eslerde iş bitiyor altinlarimizi ev için saklıyoruz eşin daha üzerine koymaya çalışıyor ve istemez kesinlikle 
(48 puan) tarafından
Bizimde bı kurusumuz kalmadı baksana bacım hir bilezige göz dikiyor
0 oy
(48,695 puan) tarafından
yazik takıyorlar sonra goz dikiyorlar
(48 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(606 puan) tarafından
Vermee kızzz benim eşimde habir satılık ilan sayfalarında doLanıyo ev araba bozduracam diyodu evinde arabanda var vermem dedim şimdi seslenmiyo
(48 puan) tarafından
Verme wllaha canım bizim dilimiz yandı sen bari elinde tut
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Nie kocana veriyorsun yada başkasına verme mecbur musun ki vermeye ?
0 oy
(266 puan) tarafından
Çok haksızlık bencede. Vermeyin soylelerine yüzde vermeyin para pul da alyansa dokunmak nedir yaa
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Verme canım ben altınları bankaya koydum. Kaynanamlar istiyor eşimde altına güvenip borç açmasın die . Veriyorsun iyisin ama alırken de senden düşmanı yok ilan ediyorlae.
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Ne meraklılar şu bitcoin mi nedir kolay yoldan para kazancaz diye eldekini avuçtakini kuruttular. Asla vermem de elinde bitane guvencen kalsın. Cok istiyorsan git babana verdiğim zinciri iste onu al de. Hem zincirin kalmamış olur hem eşinin çenesi kapanır. Zaten başka türlü yapıp da eline vermeyecekler belli ki. Hiç değilse eşin alır da üstüne yatmamış olurlar. 
0 oy
(774 puan) tarafından
Eşim araba için istedi bileziklerimi başta 2 3 ay vermedim.. bilezikler ortada bu arada ama benim rızam olmadıkça elini süremedi zorla gönlümü yaptı evdw çok tatsızlıklar yaşadık çocuğun daha fazla etkilenmemwsi için tamm dedi geri ödeme sözü de verdi sözündede duran biri çok şükür banka borcunu kapatır kapatmaz bana bilezik yapmaya başlıcak sürekli hesap kitap peşinde
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Esım ev alacak vermek istemiyorum altınlarımı. Ev alıp satıp  kar etse onunla araba alırsın bana dedım anca oyle verırım. Ki benm esım hıc suphem yok sımdıyee kadar altın olarak ne istediysem aldı. Parası olsun ben demeden alır zaten. Ama ben kolay kolay vermek istemiyorum elimde birsey kalmayacak..Mecbur kalırsak verırım tabıkı sonucta evimiz olur. Sen sakın bos yere harcaması ıcın verme. Istedıgı kadar yalvarsın
0 oy
(253 puan) tarafından
Ailesine verdiğin göze batıyor ama bitcioin batmıyor mu sonuçta diyeri daha beter verme canım senin ziynetin kimse gelip zorla da alamaz 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tabiki haksızlık değil kazandığı biriktirdiği varsa yatırsın senin parmağındaki alyansa kadar düştü mü sakın verme canım ya sende ne susuyorsun 
0 oy
(192 puan) tarafından
Eşin neysede diğerlerine güvenmeseydin keşke genelde almazlar yıllarca .
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Benm esimde benden aldı ama yavas yavas yapıyo onlarda ev alnca gidecek zaten. Geri alsaydı sana ver diyebilirdm ama madem vermiyo sakın verme

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 764 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 495 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 252 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kralice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 831 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,241 soru

11,384,227 cevap

34,884 kullanıcı

...