0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde tarafından
7 aylık bir bebegim var uyku düzeni doğmuş doğalı sıfır uyku nedir bilmiyor gce 2 3 gbi uyuyor sabah 4 5 6 uyanıyor 3 4 saat tekrar yatıyor benimde halim kalmıyor tabi sabah bnde onunla beraber uyuyorum evi elimden geldiğince temiz tutmaya çalıyorum ama yetistiremiyorum eşim sürekli üzerime konuşuyor ne ypicagimi bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(49,777 puan) tarafından
senin degil esinin cenesini tutması sana yardim etmesi lazım konusmakla olmuyo ne yazikki 
tarafından
Valla onun stresinden bebeğime kızıyorum sonrada oturup ağlıyorum kafayı yıyıcem
(49,777 puan) tarafından
bosver canim bebegine odaklan varsin evin dağınık olsun insansin sende bebek uyudugunda sende uyu dinlen geçiyor bu gunler esinde sussun
tarafından
Vlla çok zordayim dayanamıyorum artik
(49,777 puan) tarafından
ne diyeyim canim adama zorla yaptiramazsinda sanada laf etmemesi lazım
-Reklam-
0 oy
(12,524 puan) tarafından

Ne konuşuyor üzerine :angry: konuşacağına eşine biraz yardım etsin madem rahatsız halden anlasın :angry:

(49,777 puan) tarafından
naptin canim temizlik isini
tarafından
İlk evlendıgımızde yardım ediyordu komşularımız dalga geçti erken adam iş yapar mı diye şimdi komşularımız hanımlarına yardım ediyor o ise oturuyor karı değil misin yap diyor
tarafından
Akıl verin bna gerçekten eşimi tanıyamıyorum
(12,524 puan) tarafından
Yaramı hep deşiyorsun İkboşum :D bizde işler hep değişiyor ay dün gittim gebrdim ve geldim mobilya felan girecek diye ön temizlik yaptım yarın geliyo bizim bayanlar pazar da taşınma ay çok zormus ya öldüm valla simdi den gidince bdaha ölüp gelcem djdjd
(12,524 puan) tarafından
Otur güzellikle konus canım anlat. Böyle düsüncelere sinir oluyorum
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Ya yardım etsin ya da uygunsa bir yardımcı hanım çağırsın. Hamileliğim boyunca 30 haftalık olduk eşim yapıyor bir gün iyiysem bir gün kötüyüm yardımcı kabul etmedi eve mecbur o yapıyor. 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Uyku eğitimi vermekle geç kalmışsınız bence şimdiye kadar düzene girmesi lazımdı bence hemen başlayın. Eşinizde yardım etse keşke öyle konuşmakla olmuyo 
0 oy
tarafından
Benimde 7 aylık bebeğim var vanım inan bende yetişemiyodum baktım eşim laf yapmaya başladı inadına bir hafta hergün yardımcı çağırıdım para gidince çenesi kapandı vaktı bi yer dağınık kendi yapıyor arrık yap sende konuşmak kolay ondan sonra kendi temizlemiyormu
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Eşin konuşacağına keşke sana yardim etse belki bazı şeyler senin için daha kolay eşin için de daha güzel olur hayatın müşterek olduğunu bilir belki
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Ya eşine Saddam bandı al eve gelince ağzını kapat

Yada kendine kulaklık al ohu tak

Sen yaşamaya çalışıyn o temizlik mi bekliyor
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Bence seni yoran eşinin anlayışsız davranmasi ve senina anlamaması senin yanında olsa sana destek çıksa ruhen yorgunluğun gittiği gibi bedenen de gider ... 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 125 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 367 göst.
1 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
25 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (1,757 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,513 cevap

35,954 kullanıcı

...