0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Deliricem hamilelik şüphesi vardı anlattı belirtileri evet hamilesin dedim sonra test yaptık pozitif çıktı sonra demesin mi bana ben aldricam çocuğu çılgına döndüm resmen yalvardım kıza alsirmasin diye neler neler dedim neler ettim 2 aylık evli daha istemeden hamile kalmış meğer eşi uyuşturucu baginlisiymis bilmiyormuş ben böyle adama nasıl çocuk vereyim diyor bosancam diyor tek başıma nasıl bakcam çocuğa diyor kaçarak evlendi bu arada ailesi kızı sildi aldirmasini istemiyorum 28ine randevu alındı aldircak haklı mı haksız mı bilmiyorum ama hiç bir şey ALLAHin önüne gecemez büyük günaha giriyorsun diyorum yok anlamiyor . Hala engellemeye çalışıyorum kızı aldirsin istemiyorum sanki ben günaha giriyormusum gibi hissediyorum engel olamayınca ya ne bilim rabbim İsteyeblere versin ya böyle insanlara vermesin ya offf

13 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından
 her ne olursa olsun bi cana kıymak caniliktir..

O bebek belki şansiyla gelcek hersey düzelicek bu sekilde anlat bide arkadasina canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni dinlemeyecek bence en iyisi onun için dua etmek
0 oy
(4,291 puan) tarafından
Sen kulluk görevini yapmissin zaten daha da bisey demene gerek yok
0 oy
(207 puan) tarafından
Bilemedim simdi gercekten günah ama sen elindrn geleni yapmişsjn bence artik karşma
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Onu aklına koymuşsa vazgeciremezsin.. benim arkadaşım da öyleydi 3 ay önce kürtaj oldu ne yaptirysam ne anlattiysam fayda etmedi..
0 oy
(671 puan) tarafından
Ne yaşadı bilemiyoruz o yüzden kişinin kendi tercihi sen uyarını yapmışsın fazlada ısrar etme bence 
0 oy
tarafından
Boşanmak yeni mi aklına gelmiş o zmn korunsaydi cok yazık ya evlat için yanıp tutuşan insanlar var böyle boş beleş insanlara nasip etme Allahim
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Canım  yaa o arkadsinin  karari  evet çok  büyük  gunah  ama aldırmak istyo  soncuta sen naparsan  yap  o aldirr gunaha gircek olan  o canım  çok kötü bi duurum   ınslalah  birşey olurda aldirmz  çocuğunu
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım çocuğa gerçekyen bakamayacağını düşünyosa çok kötü bi haldeyse kendide aldırmak istiyosa engel olamazsın ve yeni öğrenmiş çocuğun uzuvları oluşmadan ilaçla düşük yapabilir. 
0 oy
tarafından
Karışmayın bence kendi kararını kendisi versin 
0 oy
(610 puan) tarafından
Sen diceni demişsin daha birşey demek düşmez her zaman dua ederim Rabbim isteyene versin istemeyene vermesin 
0 oy
tarafından
Bebek insan rahmine dustugu an kadin anne olur belki boyle bir insanla devami olmadgi icin bebegin aldiriyor kimseyin kinamiyorm  Allah akil fikir versin . 
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Canım sen elinden geleni yapmışsın senin bı suçun yok ki

İnşallah bu yanlıştan doner

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 219 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (623 puan) tarafından soruldu
0 oy