0 oy
852 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (640 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlar

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende şurada burada az beklim 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Tek kelimeyle iğrenç :sick:

(640 puan) tarafından
Hadi ya ben de emin olamadım işte
tarafından
Hiç iyi almıyor canım ben kazanını da.aldim agdayi aha ikisi boş duruo evde bazı kullar kökten de almıyor
0 oy
(948 puan) tarafından
Abim kendisi için aldı ben onun üstüne yaptım Gayet güzel di biraz el becerisi lazım boncuk ağda sır ağda için Cnm
(640 puan) tarafından
Canını acıtmıyormuş bi de doğru mu
(948 puan) tarafından
Cnm işte diyorum ya el becerisi lazım elin yatkın birine yaptır hiç acımaz kendim elim çok yatkın beş dakika haletip kalkıyoruz
0 oy
(80 puan) tarafından
Ben hiç beğenmedim tam almadı roll on olanlardan kullanıyorum daha memnunum
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Yengem aldı hiç memnun kalmadı 
0 oy
(2,602 puan) tarafından
Çok  guzel ama insan kendisi yapamiyor gaddar olman lazim çekmek  icin yoksa cok cok iyi
0 oy
tarafından
Aldım bende hiç memnun kalmadım kökten almıyor ki en iyisi roll on ağda cok hassas Bi cildin yoksa roll on kullan derim 
0 oy
(8 puan) tarafından
Hiç güzel değil canım bende aldım ama hiç memnun kalmadim evet can acitmiyor çünkü hiç almıyor kılları kıllar olduğu gibi yarısı yerinde duruyo yapinca:)
0 oy
tarafından
Canim bende kullandim hic almiyor öyle kaliyor tüyler ama makinan varsa kalıp ağda tavsiye ederim cok memnunum ondan
(640 puan) tarafından
Şu roll on olandan kullaniyom zaten seninki hangi marka
tarafından
Benimki vivet canim uzun kalip seklinde kirip makinaya atiyorum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bacaklarda ie yaramio ama koltuk alti ve bikini bolgesi icin kullaniyorum memnunum
0 oy
tarafından
Onu biliyorum da kağıt ağda kullanıyorum ben bimde satılandan. Dün A101 de veet indirimdeydi ondan aldım denicem bakalım iyi olursa onu alırım 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ben kullaniyordum güzel ama pahali onun gibi iyi olup daha uyguna olan çok var vivet felan iyi mesela ama tek basina yapmasi zor oluyor bacagi felan
0 oy
tarafından
Kuzenim aldı denedi bacaktan çıkmıyor almaktan vazgeçtim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 204 göst.
4 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gamzeli00022 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 234 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
29 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Biriiste (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 225 göst.
28 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...