0 oy
1,026 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ya biraz önce post açmıştım.herhslde hamile ablam . Eşine değişik şekilde hamile olduğunu söylemek istiyor. Nasıl bir süpriz yapsın. Akıl verir misiniz? 

35 Cevaplar

0 oy
(2,039 puan) tarafından
5 yıl önceydi hamile olduğumu öğrenmiştim küçük bir emzik aldım kutunun içine koydum ve eşime sana bir hediye aldım dedim tahmin et ne demiştim işte saat parfüm diye tahmin etmeye çalışırken kutuyu bir açtı emzik nasıl yani bu ne noluyor derken 3-5 dk. sonra dank etmişti 
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Ben  babasına büyük kızıma kutunun içinde patikle ve yazıyla göndermeyi  çok istiyordum banada supriz oldu:D

0 oy
tarafından
Bir tanıdığım yatağın üzerine güllerden baba ben geliyorum yazdı bende test yaptım cicge şu versen dedim çiçeğin yanına ayakkabı ile testi koymuştum ord aogrendi çok öneri var ya 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

eşimle benim adet günümü sayardı bi süpriz yapamadım

0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım ufak bir patık yada zıbın alabilir ve hediye olarak verebilir. Cok romantik ya. 
0 oy
(5 puan) tarafından
Ben de hamile kalırsam aklımda şöyle bir fikir var çamaşır makinasına bebek kıyafeti koyacağım sonra eşime diyeceğim makinanı kapağını açamadım yardım etsene yada içindekiler ağır taşımam yardım et falan diyeceğim kapağı açıp bebek kıyafetini görecek öyle bir hayalim var
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Supriz yapcaktm ama hissediyodu eşim ve hastane gittim onun kartla ödeme yapınca direk aradı hamilemisin yoksa diye bende offff dedim niye aradın bekleyemedinmi:))))
0 oy
(211 puan) tarafından

Bence eşiyle Kendi ftolarini slayt yapsın TV ye bağlasın  en sondaki resimde test resmi olsn :D

0 oy
(961 puan) tarafından

Karnına kurdele bağlasın üstüne ceket giysin sana hediye aldım diye ceketi açsın <3:woot:

0 oy
(597 puan) tarafından

Onceki evliligimde 15ay denedik olmadi. Butun doktorlar tup bebek merkezide dahil sorun esinde dedi. Spernsayisi git gide dusuyor ve kaliteaiz denildi. Ben yinede bendede sorun vardir. Obezim kesin ondan olmuyo diodum (iyikide elhamdulillah olmamis) cunki ayrildim. O esnada tup mide amaliyati vs oldum ama bu esimle kacarak evlendik diye 3ay arkadasin evinde kaldim(esim turkiyede ben akmanyadaydim ve evimi doseyene kadar arkadasda kaldim) ve 3ayda tam 25 kilo aldim aniden. Neyse 2 yil sonra yaptim ikinci evliligimi. Ev felan hazirlandi gittim tr esimi getirdim (13.mart.2020) ve 17mart adet oldum. Geri cekilme metodu ile korunuyorduk. Cokaff edersiniz sadece bir pozisionda esim dikkat etmiyordu bende ztn hic yatmadan direk kalkip iyice yikaniodum. Birgun sabah kalktim yumurtlama akintim gelmis. Tabi bende yeni ise basladim vs. Ama seytan durtdu bi keresen kim hamile kalmis hemen diye. Esime solemedim o gin 2dk uzandim ayaklarimi kaldirip, tbai esim gorunce napiosun kalk diye saka yaptim bende he hemen hamile kaldim dedim. Sadece 2dk yattim ondan sonra hic adet olmadim. 11gun gscikti. Belirtim yok sadece kasik ageim oda adet olcam ondandir diodum, tek suohelendigim aey cok wc gider olmustum. Ve baharatli yemek yiyemez olmustum. Neyse teat yaptim positiv tabi ben shok. Esime soledim adam suratima bile bakmadi ben biliodum ztn dedi. :angry:

0 oy
(2,692 puan) tarafından

Bu konuda eşlere nasıl sürpriz yapılıyo şaşırıyorum ya, benim eşimin her an her şeyden haberi vardır. İki hamileliğimde de ben adet oldum olacağım gibi hissediyordum gün geçer geçmez test alırdı eşim, beraber görürdük o anı :D Benimki mi çok meraklı acaba :D

0 oy
(119,343 puan) tarafından
Kiz soyledimi 
0 oy
tarafından
Valla ben eşim yemek yerden bir anda testi çıkardım koydum masaya ilk anlamadı sonradan sevinçten deliye döndü:) 
0 oy
(10,381 puan) tarafından

Çok değişikti yaptım çift çizgi yanına gittim hamileyim dedim donduk kaldık :D

0 oy
(4,994 puan) tarafından

Akşam yemeğin de masaya bebek mama takımı servisi ekleyebilir mesaj direkt yerine ulaşır:angel:

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 414 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,695 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 261 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 766 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.