0 oy
1,022 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ya biraz önce post açmıştım.herhslde hamile ablam . Eşine değişik şekilde hamile olduğunu söylemek istiyor. Nasıl bir süpriz yapsın. Akıl verir misiniz? 

35 Cevaplar

+4 oy
(119,153 puan) tarafından
Ben sabaha karsi yaptim uyandirdim hamileyim dedim iyi tm yat sabah konususruz dediydi
tarafından
Hahahahah sevdos ne kabaymis enişte bey ya☺️☺️☺️
(2,211 puan) tarafından
Ahahahahahhaha vurdum duymazligin en komik hali :))))))
(119,153 puan) tarafından
Hee gii sabahda kalti gece ne diyodun sen diyo ☺️☺️☺️
(1,105 puan) tarafından
Hahahahahahahahahah Allah seni kız .

Aklıma.geldi sen öyle deyince bı kere deprem oldu ben eşimi uyandırdım kalk deprem oluyo diye.  O da demişti ki olmediysek sorun yok yat uyu ve horul horul uyumuştu . Ne gamsizlar ya bu herifler
(3,107 puan) tarafından
Haha sanki 10. Çocuğa hamilesin tepkiye bak :D
-Reklam-
+4 oy
(240 puan) tarafından

Evde test yapmıştım hamile olduğumu öğrendim sabahından hastane gittim esimede midemi bozmuşum dedim is çıkışı geldi doktor ilaç vermedimi ne yedin de mideni bozdun diye azarlamıştı bende çocuğunu yedim ondan midemi bozmuşum dedim yüzüme baktı baba oluyorsun dedim hamileyim oracıkta bayıldı :D

+2 oy
tarafından

Benimki tuvalet kapısında bekliyordu beraber yaptık testi:Dkutu hazırlasın içine emzik çorap filan koysun versin güzel olur 

tarafından
Klişe kuzum onlar ya. Teşekkür ederim yinede :*
(189 puan) tarafından
benimkide testi kendi alıp tuvaletin kapısında beklemişti sonucu görünce hopladık zıpladık bir birimize sarildik ayyy çok güzeldi o gün yaa :) :) :)
(961 puan) tarafından
Aynen ya her testi birlikte yaptık bizde :)
tarafından
Onlar bizden daha heyecanlı oluyor:)))
+2 oy
(63 puan) tarafından
Kahve yapıp tepsiye biberonda koyabilir.
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne kadar esimden günüm gećtigini saklamaya calissamda bi sekilde anladi deyim sonra test almaya giderken eczane yolunda karsilastim e haliyle anladi bütün heveslerim kursagimda kaldi süpriz yapamadim
+1 oy
(167 puan) tarafından
Ben gec ogrendim.basim cok agriyodu isten izin alip geldi acile gittik.doktora gunum gecti bas agrisi ondan olurmu dedim .gebelik testi yapti ikimizde rahat tabi bise yok die .sonucu aldgmda o araba park ediyodu geldi dedim ben hamileyim ben bise yapmadim ki dedi :):):):):)::):):):):) snra kafasi yerine geldi serumum bitene kadr butun sulale ogrendi : sayesnde :)):):)
tarafından
Ay çok masum ben bişi yapmadım ki demiş kıyamam ya çok güldüm buna kız adam korkuyormu senden
(167 puan) tarafından
:):):) bilmiyorum korkumu o anin heycani mi :):)
tarafından
Ahaha bence korkmuş :))
(167 puan) tarafından
:):):)bilmiyrm artik
+1 oy
(2,241 puan) tarafından

biz aksam sohbet ederken tam esim konusuyoken karnima bakarak sstt yavrum susarmisin babani duyamiyorum dedim :D

0 oy
tarafından
düzenlendi

Ben geçen böyle yaptım otur sana hediye aldım dedim:)

tarafından
Sağol kuzum önce şaka sandı orda konuşuyoruz da sesi kestim:) bizimki ikinci her ikisini öğrendiğinde de beraber ağlamıştık:))
(2,647 puan) tarafından
Masallah Allah  bağışlasın  yuvanıza  mutluluk versin  kem gözlerden ırak etsin bizde minnoş  bekliyoruz 33 haftalığım  benim birinci...
tarafından
Aminnnnn inşallah bitanem ALLAH razı olsun

Sende sağlıkla al kucağına alırsın inşallah kaçıncı olursa olsun heyecan hep aynı çok güzel duygular rabbim olmayanlara versin❤
(2,647 puan) tarafından
Insallah çok  amin Rabbim isteyen herkese  nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın insallah cümlemizden  Allah razı olsun...♡
tarafından
Amin canım aminnn
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Ütü yaparken :D küçük bir zıbın aldim onuda utulenecek kıyafetlerin içine koydum :D şunu uzatirmisin dedim bakti aaaa zıbın... bebek zibini :D öyle öğrenmişti :P

0 oy
(1,126 puan) tarafından
Ben kendi yaptığımı diyeyim.. Gebelik testi yaptım çift cizgiydi. Emin olmak için gittim bi özele kan tahlili yaptım. Orda da hamilesin dediler. Sonra küçük bi kutu aldım. Bir de bebek ayakkabısı aldım patik gibi.. O kutunun içine pratikleri koydum. Kan tahlilini de koydum gebelik testini de koyduk tam açtığında çift çizgiyi görebilecek şekilde. Ve baba olduğunu soylemedigim  bi mektup yazdım boyle ask.mektubu gibi. Mektubun sonunda sindi sana bi hediye aldım umarım mutlu olursun hadi AC bakalım kutuyu yazdım. Mektubu okuduktan sonra kutuyu açtı ve kitleyip kaldı :)) bu arada tum bunlari güzel bi sofra kurdum sofrada yaptım. Onun sevdiği yemekleri yaptım giyindim suslendim
0 oy
(614 puan) tarafından
Ben yemekteyken 3 tane tabak koymuştum önce anlamadı yanlışlıkla koyduğumu düşündü sonra yemeğin ortasında masanın üstüne bebek ayakkabısı koydum gözüme baktı e artık 3 kişiyiz dedim başladı ağlamaya benimki biraz sulugözdür
0 oy
(63 puan) tarafından
Ben kutu hazırlamıştım cnm içine çorap bebek eşyaları felan koyup sana hediye aldım diye vermistim video ya cektirtmistim çaktırmadan gorumceme başta korkmuştu kutunun içine ne koyacağımi dusunduyse açtığında çok mutlu olmuş sarilmıştı tabi kısa bir aradan sonra tekrar hamile kalmıştım kızım 7aylikken test yaptığımda sonuç pozitif çıkınca baya kötü olmuştum tabi bundan eşimin haberi yok sözde korunuyor Du o yüzden ihtimal bile vermiyordu ben testi yaptım olan oldu en azından bu bebeğime de video hazırlıyım haksızlık olmasın dedim aynı şekilde kutu hazırlayıp paket yaptım tlfnun video şunu açıp yerleştirdim Bi yere eşim geçip oturdu tabi bnde süslenmişim makyaj felan hayırdır hayatım dedi BNDE bu gün özel bir gün dedim hediye paketini uzattım adam diyiki yok hytm valla bu gün özel günümüz yok unutmam asla senin yanlışın var neyse paketi alıp açtı tabi hamile olduğuma ihtimal vermiyor aaaa yoksa ilk hamile kaldığın tarih mi dedi ardından sarılıp iyiki hamile kalıp kızımızı dünyaya getirdin dedi BNDE keşke öyle olsaydı dedim eşim neeee diye Bi bastı çığlığı hiç unutmam m kusura bakmayın biraz uzun oldu paylaşmak istedim 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla ben saglik ocağından kan sonucumu almaya gittim onun testten bile haberi yoktu baktim pozitif Aradim bi sevinçle yarim saat snra yanımdaydı 
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Valla benimkini anlatayim aklina yatarsa yapsin ama once adetini beklesin emin olsun ondan sonra soylesin bence 

Biz dusunuyorduk zaten bekliyorduk esimde cok heycanla benden iyi adet tarihimi bilir bekliyodu gunumu gectim askim hala olmadin falan dedi bende sabah emin oldum hamileligime dedim ki askim hasta oldum tabi yuzu falan dustu aksam eve geldiginde bi hediye paketi hazirladim icine de testi koydum dogum gunu de yakindi ona hediye aldim sanmis acti bakti sok oldu :D sen varsin ya sen diyo bana sarildik falan cok guzeldi :D

0 oy
tarafından
düzenlendi

ben sabah uyanıp direk banyoya girdiginden banyoyu süsledim yüzünü yıkadı kafasını kaldırıp aynaya bakınca ögrendi halbuki girer girmek çamaşır makinası dikkatini çekmeliudi:D

tarafından
Ahahahaha cok güzel olmuş ama cnm
0 oy
(73 puan) tarafından

Benim hamile olduğumu eşim bana söylemişti :D:D

(291 puan) tarafından
Ne dedi. Gözün aydın hamilesin :))
(73 puan) tarafından
Hahahahha:)) gerçekten ben teste bakmamıştım çok heyecan yapmıştım eşim aldı benden ilk o baktı çizgiyi takip etti sonra aşkım hayırlı olsun bize dedi anne baba oluyoruz :)) l
(291 puan) tarafından
Haa evet mantıklı
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ben direkt dan dan söyledim ama telefonda eve gelmesini bekleyemedim 4 sene sonra olunca tabi :D

0 oy
tarafından

Supriz yapcktm yapmadam saglik ocagina kan verdm  hastaym  falan dedm hamike oldugumu soylememstm  kan sonucu almaya gidecktm bnde grlecm hasta hasta seni gondermem tek diye tutrdu yok bn giderm gerk yok vs illa geldi domdorda aksi gbi ikimiz cagrdi  odaya tebrikler hamilesniz dedi ama cok şasrmisti:D

0 oy
tarafından
yest yaptim sonra o heyecanla goruntulu arayip testi gosterdim
0 oy
(680 puan) tarafından

Şimdiki eşler cok uyanık bizden önce anlıyorlar benimki öyle oldu sen hamilesin dedi test yaptık cıktı :D

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 412 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 259 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 763 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.