0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

O kadar isimin gücümün içinde birde kaynanagilin çenesiyle uğraşıyorum. Bıktım usandım küçük bebekle uğraştığım hiç gözlerine görünmüyor o tarla senin bu tarla benim geziyorum hala sorsam benden beceriksizi yoktur. Off keşke bi Mucize olsa bu hayat bu kaynana kayinbabayla nasıl geçer bilemiyorum. Evlerimiz ayrı ama yan yana bi fark olmuyor yani gene her boka karışıyorlar:angry:

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adi ustunde kaynana cnm bi boka karismazsa rahat edemez bnm kaynanam teyzem ama o da karismadan duramaz
(1,785 puan) tarafından
Ya canım yaptığımı nankör görünce ben hazmedemiyorum
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Canim bendede oyle esim moskvaya duyune cagrmislar ben istemiyorum gitmesini kaynanamla gidicek diyoki duyune gidicez hic benim fikrimi onemsemedi been istemiyorum gitmeni dedim dinlemiyo bana Surat gosteriyo
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bırak beceriksiz ol canım hayatini yasa kimseye bu kadar iyilik yaramaz
(1,785 puan) tarafından
Off ya dayanacak gücüm kalmadi
0 oy
(119,297 puan) tarafından
Sen bide adini koymussun kiz kendini kessen gene yaranamazsin
(1,785 puan) tarafından
Aynen sorma mecbur en esimin hatrina koydum adını
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kaynar kazana dusesice hem yasin kucuk olmasina ragmen herseyin ustesinden geliyorsun kucucuk kuzunla tarlalarda sicagin altinda sandiklarda buyutuyorsun ewladini kurban olsun eline ayagina senin o sacda yaptin coreklerin ben birinide yapamam ki 26 yasindayim hem cok guzelsin masAllah hem beceriklisin bide hic koy isi gormemisin buna ragmen cirpiniyorsun hic moralini bozma esinle aran iy sukur o ugrassin 
(1,785 puan) tarafından
Yaaa sagol bitanemm çok güzell moral verdin bana☺ sende gercektn çok güzelsin ve ne kadar anlayışlı da olduğun ortada. İlerideki gelinin çok şanslı olur eminim. Kuzum benim 1 kızım var inşallah ileride hamile kalırsam oğlum olur ben nasıl kaynana olunur ona gösteri cem. Gercektn ahtım olsun kimseye karismicam kaynanayim gözüyle bakmicam gelinime. O da bi anakuzusu olacak çünkü. Ailesini bırakıp bize yeni düzen kurmaya gelen birine niye buuz ediyim ki? Allah bunu affeder mı ki?? Ama hamileyken de doğurana kadar çalıştım gene her gün ağlattı beni lanet olasica kadın öteki tarafta hepsinin hesabını soru cam. Orda herkes eşit gelin kaynana görünce diye bisey yok herkes Allah'a hesap verecek. Allah biliyor benim ne kadar ugrastigimi kimsenin hakkini kimsede koymasin. Bazen canıma tak ediyor ama esim cok iyi hakkimi savunuyor benim ben o mikrop kadın yüzünden niye yuvamda kötü oliyim diyorum. Zaten 55 yasina çıkmış 10 sene sonra hiç takmaz olurum onu yaslanir :)
(6,053 puan) tarafından
❤❤Kuzumm bi lanette benim basimda war benim tek awantajjm uzagim haftada bir goruyorum rabbim sana bi erkek ewlat wersin sen eminim 4 4 luk kaynana olursun esin seni savundugu icin o sana daha bilenmistir demekki sen esine yuwana cocuguna guzel bakiykrsunki esin seni savunuyor demekki esin vijdan sahibi ki senin emeklerini inkar etmiyor yaslansin senden uzaginda ne hali warsa gorsun rabbim soracak o hesap werecek wekil o . Hem ben sana inaniyorum sen iyi yureklisin istesen sende cirkeflesirsin bence yapmiyorsun yapamiyorsun rabbim sana o firsati wermiyor cunki seni sewiyor ona kotuluk etme firsati weriyor o seytana uyuyor unutma sen bitanesin senden baska yok anan bi daha sultan dogurmayacak caninin da omrunun de aileninde kiymetini bil mutlulugunuz daim olsun
(1,785 puan) tarafından
Ayyy kuuzum benim ağzından bal damlıyor. Keşke aynı mahallede olsak bile evler uzak olsa inan hiç takmam bizim evler yan yana sürekli o mikrop kadinin cenesini duyuyorum kendi evimde otururken bile düşün.Bide hep bağırarak ve etrafindakilere sataşarak konuşur hic çekilecek cile degil ama artik gercektn bas edemez oldum bu kadin ölmedikce rahat yok bize
(6,053 puan) tarafından
Allah onu islah etsin bacim mikrop iste eline ne gececekse
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yetiştirilme tarzından böyleler aslında onların böyle gelmiş böyle gider sadece 1 kişi bile değişse neler farkeder neler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 419 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 208 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde sibelharun (38 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı