0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından

Kizlar chester mobilya gurubu krem ve mürdüm rengi acik renk nasil örtü kullanılır:( kızıma oda yapmayi düşünüyorum oturma odamdaki mobilyalarim kırıldı onlari aticam kızıma oda yapicam bide chester gurubumun tekli koltuğu yok taşınırken nakliyeci düşürdü asansorden yaptırıp getircem dedi 1 yil gecti adama ulasiio gitti guzelim koltugum daha uzerinde hic oturmamistim cok abes durur mu tek bir tane var tekli koltuk :(

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de tek berjer kullanıyorum 2. Koyacak yerim yok
tarafından
Ilk zamanlar tuhaf gelebilir alışık olmadığınız için ama zamanla alışırsın hem yeni takımlarda genelde tek berjer var
(662 puan) tarafından
Anldm cnm ins bkalm deneyip gorcem :)
(4,961 puan) tarafından
Normalde artık tekli berjer ki takımlar satılıyor ekstra duruma göre diğerini sen ayrı para verip alıyorsun evine göre ayarla gözün alışır
(662 puan) tarafından
Cok sevindim pislik adam arioz acmio ulasilmio aldi koltuğumu ya  cok üzülmüştüm kocama bağırıp cagirdim bilmedigin insani tuttun diye
(4,961 puan) tarafından
Üretici firma ile alakaliysa arayın paranızı alın tüketici haklarına kadar giderim diyin bakın nasıl yardımcı oluyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde tek berjer salonum Küçük ikinciye yer yok almadım bende hiçte tuhaf durmuyo 
0 oy
tarafından
Tek berjer de kullanılır nolacak. Ay benim de murdum ve kremdi ama döşemesini değiştirdim. Cok zordu hemen kirleniyordu bebek falan yoktu yine de kirleniyordu. Ben krem örtü kıllanıyordm 
(662 puan) tarafından
Ne kdra degstrdin cnm ne zaman
tarafından
Gecen sene 2600 e değiştirdim.
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Kız benim koltuk takımım kendinden tek berjerli artık iki berjerli koltuk takımı satılmıyo pek 
(662 puan) tarafından
Iyi bari ya içim rahatldi
0 oy
tarafından
Ben kullaniyorum cnm memnunum 

Şimdi tek koltuk kullananda çok nolcak sanki 
(662 puan) tarafından
Tsk ederim canım benim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 334 göst.
0 oy
7 cevap 155 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 330 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
3 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sarakurak (948 puan) tarafından soruldu

384,853 soru

11,511,608 cevap

35,174 kullanıcı

...