0 oy
557 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim gorumcem nisanlancak herhalde bi çocuk la konusyor neyse 4 ay falan olmuş çünkü eşimin telefonundan çocuğun resmini gördüm eşimde biliyor kaynanam kayinbabamda esim bana hiçbirşey demedi daha.yeni haberim oluyor is bitmiş aileler tanışmış kizi istemeye gelecekler herhalde bana.diyorlar bende açıkçası kırıldım biraz esim ağzından kaçırdı iste ben annemle re dermişim banane niye.deyim hem desem Annem ler e ne ne.karışırlar hiç sorasım falan da gelmiyor kendileri yanimda öyle konuşuyorlar bende hayırlısı deyip geçiyorum bugün temizlik yapıyor lar gitmedim bile söylemek zorunda değiller bana ama diş kapının.dış mandali gibi hissettim kendimi bian

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Öncesinde ailene anlattığın şeyler var mı eğer olduysa eşin anlamamıştır sana doğal olarak veya öyle bir durum yoksa kardeşini korumaya çalışıp kıskanmak gibi abilik yapmak gibi söylememiş de olabilir karakterini bilemeyiz eşinin 
(146 puan) tarafından
Benm aileme anlattığım şey öyle ufak tefek öyle önemli şeyleri anlatmam
tarafından
Demek ki eşin bu durumdan rahatsız olmuş ve senle paylaşmamış evinde olan biten ne olursa olsun ailene anlatma
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından

başta dememişler gizlemişler sende gitme boşvwr

(146 puan) tarafından
Eşime bile sormuyorum konuyu bile acmiyorum
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Boşver canım sende hiçbir seylerine karışma o zaman misafir gibi git otur 
(146 puan) tarafından
Aynen öyle yapacam
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ay insan ne kadar sinir olur çoğu zaman bazı şeyler de banada yaparlar cnm aynısını boşver hiç tınlama onları kendileri bilir sanki ailen bilse nolcak saçmalk işte bahane bulcklar ya
(146 puan) tarafından
Aman iste ailem bilse ne diycek sevinirler
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle işte saçma bir kafa yapısı
(1,307 puan) tarafından
Eşinle sonra dn ne konştn ne diyo sana
(146 puan) tarafından
Hiçbirşey konuşmadım sormuyorum bile
(1,307 puan) tarafından
Aynen en iyisi ni yapıyon anlasınlar yaptklarnn yalnş oldğunu
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Sen de o ailenin kızısın darılmakta haklısın
(146 puan) tarafından
Aynen öyle umrumda da değil inanki kaynanama dedim bayrama iki tepsi börek yaptım yapma dedi gorumcen yaptircak tam belli değil ama diyo boyle boyle he belli değil oğlan tarafının evine bile gitmisler
(1,826 puan) tarafından
Bosver sorma bile
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma abisi babası biliosa iş ciddidir. Ciddi olan bişeyi senin ailen duysa nolacak. Eşin de değşikmiş tamam ınlar soylemeyebilir ama eşin soyleyebilirdi
(146 puan) tarafından
Çok kırıldım farkettide ne konuştunuz falan diyor bende birşey konuşmadık diyorum lafı degistiriyorim konu açmıyorum bile
tarafından
Aynen iyi yapıyorsun çok ayıp etmiş
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın ben aile içi yaşıyorum birşey olsa kaynanam dakikada bana anlatıyor bir yere para harcasa bile bak kızım haberin olsun şöyle yaptım şöyle aldım der
(146 puan) tarafından
Bizde iç içe yaşıyoruz gibi haftada kaç kez giderim ama yok öyle olmuyormuş
(4,708 puan) tarafından
Sende mesafeni koy artık
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Demek zorunda değil mi cnm belki bilmeni istemedi bu kadar takılma özel hayatı nisanda VS gitmeemzlik olmaz kocanla aran bozulur git otur çık gel Bi ihtiyaç VS var mı deme sorunca haber vermediniz bende karışmadı de 
(146 puan) tarafından
Yok giderim de pek karışmam iki çocuğum var zaten biri 9 aylık onu bahane ederim
(12,777 puan) tarafından
Aynen bosver
0 oy
(196 puan) tarafından
Ailen bilse ne bilmese ne ki yani saçma. Benime esimin tarafida oyle hersey gizli saklı tesadüfen son dakkika ortaya cikar. Noye demediniz dedigimizdede ne bilim siz biliyordunuz sanar. Sonra senin gibi tepki koyduğumuzdada kiskaniyor diyolar.
(146 puan) tarafından
He öyle sanki memleket meselesi olursa olur olmazsa olmaz ne var.bunda.saçma sapan
(196 puan) tarafından
Yavrum bunlar cahil kafalar sana diyim olursa iş olmazsa Nişan attı söz attı lafı cikmasim diye aile içi bilsin kimse bilmesin bitersede aramizda kalsın kafasi bunlar
(146 puan) tarafından
Öyle inan ki tek duam evim satılığa cıktı inş o ara satilirda pek onlara yardim etme şeyim olmaz kimseyle kotu olmakta istemiyorum banane en azından o bahane olur ev taşırım kendimce kim ne yaparsa da yapar
(196 puan) tarafından
Canım bak 6 senelik evliyim anlattigim kafada insanlar benim.esimin ailesi bir yaptilar sustum iki yaptilar sustum en sonunda hic bir islerine koşmadım kıskandı dediler umrumda olmadı. Benim haberim olmayam ise kılımı kıpirdatmam dedim eşimde surat salladı dedim yavrum istersen kendini parçala sen benim hic birseyim degil karismiyorum dedim karışmıyorum onlarin oyle gizli islerine.
(146 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsun inanki
0 oy
(434 puan) tarafından

Bende alınırdım laf sokardım :D

(146 puan) tarafından
Ah keske laf soksam bende.öyle bi kapasite yok kendimi yerim birşey diyemem
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay aman kuzum hic takma git misafir gibi otur gel hic sorma bile konuyu acma eger yardim.isterlerse de beni el gorup en son dediginize gore yardimima da ihtiyaciniz olmaz dersin hic karisma hic biseye 
(146 puan) tarafından
Doğru diyorsun kız
(7,098 puan) tarafından
Valla nasil davranirlarsa oyle alirlar karsiligini o zaman anca kiymetli oluyorsun ne kadar iyi olursan ol el goruyorlar sende el gör
(146 puan) tarafından
El kızıyız sonuçta demi
(7,098 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aynen öyle olmuş başka şeyler için paylaşım varsa aranızda uzak değilseniz bunun da söylenmesi gerekirdi
0 oy
tarafından
İlk başta söylemediler ise hayatta gitmem yardıma elimi bir işe sürmem otururum bir köşede dışlamadan önce düşünecekler onu. 
0 oy
tarafından
Ben olsam gitmem bir de nişanlanmasi çok önemli değil ama eşinin  sana söylememesi aşırı derecede saçma ben olsam burnundan getiririm şuan sen sesini çıkarma ama aynı şeyi sende mutlaka yap bir tavsiye ailenin bilmesinden rahatsız oluyorsa her şeyi yanında konuşma eşinin yanında olmadığı bir zaman konuş benim etrafımda kimsem yok bende napim ailemle paylaşıyorm gelip bozacak hâlleri yok ne hâlleri varsa görsünler eşine sinirlendim valla bana yapılmış gibi hissettim
(146 puan) tarafından
Ya zaten ben ailemle onun yaninda konuşmuyorum ki benim ailemde öyle karışan bi tip değil yani gurbetteyim annemlede öyle havadan sudan konuşuyoruz yani sanki kendi kızları kendi analarına birşey anlatmio
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benimde zoruna gider ve genelde herseyi esime ablatrlar bana anlatmazlar bende cok sinrlenirim acikcasi
(146 puan) tarafından
Sinirimizle kaliyoruz
(4,101 puan) tarafından
Malsef bisi yapamyorz
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence eşine kırılman yersiz. Bunu biri söyleyecekse görümcen olmalı. Erkekler zaten genel olarak oyle şeyleri anlatmaz. Görümcenle pek samimi değilseniz söylememiş olabilir
0 oy
(377 puan) tarafından
Ben olsam nisanina dahi gitmem. Nasil olsa ben bi halt degilim ki haberim bile olmamis. Cddi sekilde alinirdim
(146 puan) tarafından
Kız bide kaynanam lar görumcemin yanındaydı çalışıyor gorumcem her gün konuşuruz arasiriz kaynansmla ben saf gibi ne.yaptimsa ne olduysa annem gibi konuşurum ama öyle olmuomus
0 oy
tarafından
Görümcem soğuktur normalde altlı üstlü oturuyoruz.bn eşimle yeni konusmaya başladığımda nişan atmış 3sene oldu kimseyi istemiyordu 3ay önce gorustgun yokmu demiştim yok dediydi 15-20gundur biriyle konuşuyormuş teyze kızı tavsiye etmiş teyze kızına gidecktik geldi ben biriyle konuşuyorum yeni. orda lafı açılırsa haberin olsun dedi sağolsun bni dış kapının dış mandalı yapmadı kendi.bende sevindim hayırlı olsun dedi.esimin haberi yok biraz daha ciddilesirse kendi diyecek.yani herkes bir değil ama ayıp etmişler umursama oralı olma .
(146 puan) tarafından
Öyle artik öyle olacam ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 305 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 271 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu