0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar  geçenlerde kaynanalara gitmiştik zaten gorumcemle aramızda baya Bi sıkıntılarımız vardı aradı arayınca konuştuk işte meme küçültme  ameliyat oldu ona geçmiş olsuna gittik iki tane çocuğum var biri 3 biti 1 yaş neyse oğlum  sürekli bahanesini peşinde babaanne babaanne DİE sürekli sesleniyordu oğlum  görümcem sürekli kafam ağrıdı işte sen buna nasıl dayanıyorsun ben dayanamam dedi oğlum için kaynanam da or dan şey dedi biz sese alışkın değiliz o yüzden kafamız ağrıyor bende dedim siz ne demek istiyorsunuz  evinizde mi gidin oda yok kızım dedi ama benim kafama takıldı 6 aydır zaten konuşmuyoduk böyle demeleri kafama takıldı baya Bi süreç ayda yılda giden insanım yani siz olsanız alinirmiyidniz .

10 Cevaplar

0 oy
(7,761 puan) tarafından
Valla ben olsam alinmazdim bizim evde de ses olmaz mesela annemlerde de çok ses olur 2 erkek kardeşim oyun oynarlar bagris cagris annem telefonla konuşsa evin öteki ucundan duyarız oraya gitsek onlar bize gelse benimde hemen basım tutar bazen annem der çıkıp gelsene niye boş oturuyosun diye ben de derim kafam goturmuyo sizin sesinizi diye alınmazlar da ne biliyim 
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Alınırım tabi ki nasıl dayanıyorsun da ne hiç mi çocuk büyütmemişler
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Alınırım tabı sız rahatsız olmayın bız gıdelım derdım ve kalkardım
0 oy
(127 puan) tarafından
Alınmazdım sessizliğe alışmış insanların kalabalığa sese tahammülleri olmuyor şöyle düşün kendi annenlere gittiğinde kız kardeşin veya annen öyle dediğinde sen gerçekten ne düşünürsün onu yaparsan o zaman napmam gerektiğini anlarsın
0 oy
(18,230 puan) tarafından
Dayanılmıycak bişey yok ya çocuk bu abartmş
0 oy
(13,845 puan) tarafından
Kaynananın dediğinde bir şey yok art niyetli bir söylem değil ha görümcene de ben olsam ben annesi olduğum için beni rahatsız etmiyor derdim ( sen yeğenini sevmediğin için rahatsız oluyorsun demeye getirirsin lafı :)
0 oy
(700 puan) tarafından
Alırım tabi ne demek sen buna nasıl dayanıyorsun 
0 oy
(343 puan) tarafından
O nasıl.halaymis yaa
0 oy
önce (103 puan) tarafından
Ayy kırk yılda bir gidiyorsun sonuçta iki saat katlanamamis mi 
0 oy
önce (8,551 puan) tarafından
Sessiz kişilere ses fazla gelir canım . Sen içinde olunca alısmıssındır.

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 113 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 232 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Neslis (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,927 soru

11,513,134 cevap

35,174 kullanıcı

...