0 oy
605 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (583 puan) tarafından
Bayanlar 25 haftalık hamileyim ve aşırı derecede canım çimento istiyor. Evet bildiğiniz çimento kokusu burnumdan gitmiyor 10 qundur bu sekildeyim aklımdan hiç çıkmıyor napayım sizce bildiğiniz inşaat harcını yemek istiyorum kumun ortasında oturup o kumun kokusunu istiyorum :( etrafımda hiç inşaat yok olsa gerçekten gidip yicem

21 Cevaplar

0 oy
(625 puan) tarafından
Kuzum zarar vermezmi sana Allah yardımcın olsun ilk defa böyle bir şey gördüm şaşırdım:/
(583 puan) tarafından
Çok tuhaf biliyorum bende ilk defa kendimde goruyorum
(625 puan) tarafından
Bence  nalbura git  açık çimento var ama kokla ama lütfen yeme Allah korusun bebişin ile seni  ama toprak yiyen insanlarda demir eksikliği var die biliyorum
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Demir eksikliği var Cnm doktora git ve ilaç yazdır kendine
(583 puan) tarafından
Cuma günü gittim daha herhangi bişey demedi
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Eşin yada bir yakının sana çimento getirsin hazırla biraz dilini sür fazla yeme ha sonra bisey olur sonra kokla :D

Kız ne garip bisey aserdin ALLAH seni ne yapmasın emi☺☺

(583 puan) tarafından
İlk defa burda paylaşıyorum kimse bilmiyor daha cimento aserdigimi
(14,079 puan) tarafından
Hahahaha nick ke bak
Bisusartik☺☺
(583 puan) tarafından
Döndü dolandı beni buldu bak :)
0 oy
(614 puan) tarafından
Canım pika hastası olmuşsun doktorunla konuş
(614 puan) tarafından
Vücuttaki vitamin eksikliğinden dolayı hamilelerde olan bir hastalık. Böyle toprak çimento yeme isteği uyandırır bünyede
(583 puan) tarafından
Delirmek üzereyim gerckten aklımdan hiç cikmiyo yedigim hicbi seyden zevk almıyorum tat almıyorum onu istiyor canim
(614 puan) tarafından
Pazartesi hemen doktora git durumu anlat vitamin takviyesine başla canım
(583 puan) tarafından
Saqlik ocagina gitsem olurmu
(614 puan) tarafından
Olur herhalde bilemedim :D
0 oy
(655 puan) tarafından
Degsik bi aserme kuzum 

Benim bi tanıdım da şampuan asermisti hatta eşi elinden zor aldı yemek uzereyken
(583 puan) tarafından
Ya neden böyle saçma şeyler isterki insan
0 oy
tarafından
Demir eksikliğin var doktora yazdr bnce 
(583 puan) tarafından
Cuma günü gittim daha bişey demedi doktor
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Abow ne değişik aşerme:D

(583 puan) tarafından
Umarım kızım inşaat mühendisi olur :)
(4,994 puan) tarafından
İnşALLAH kuşum :)
0 oy
(90 puan) tarafından
Siz pika sendromuna yakalanmışsınız doktora gidin bu durumu anlatın ve muhtemelen demir eksikliğinden kaynaklanıyor. Size vereceği demir hapı ile kurtulursunuz. Sakın yemeyin bebeğinizi bilemiyorum ama size zarar verebilir. Bende buz yiyorum sürekli ve demir eksikliğinden olduğunu biliyorum. 
(583 puan) tarafından
Buz olsa keşke yeme imkanım olur
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kiloyla çimento nalburda var. Demirin eksiktir bir de kum çimento çekiyorsa canın. Yeme sakın kimyasal direk. 
(13,202 puan) tarafından
Geçen akşam benim de bir ilaç var onu çekti kabızlık için hak veririm. Çocukken kum yerdim annemden gizli. Bir de durmadan cam kenarı kemirirmişim. İnsanın canı çekiyor valla.
(583 puan) tarafından
Gerçekten çekiyor kokusu burnumda sürekli inanın gece cimentoyu dusunerek uyuyorum :(
(13,202 puan) tarafından
Bul kokla en azından bildiğin aşermişsin ama tekrar demir baktır kendine
(583 puan) tarafından
Aserdim bencede cnku bu video izliyordum orda harçtan küçük ev yapıyorlardı o an harcı gördüm canım çekti duruşu falan hoşuma gitti yani
(13,202 puan) tarafından
Git nalbura kiloluk falan al 1 TL falan ya.
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Kız onu yeme dokunmaz mı
(583 puan) tarafından
Yiyemiyorum zaten
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canım benim annem oturmuş yolun kenarına toprak yemiş hamileyken. Arabalar gitsede köyde arkasından çıkan toz toprağı yutsam diyormuş
(583 puan) tarafından
Toz toprak değilde çimento istiyor canım
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Pika hastalığı deniyor buna. Hamilelerde oluyor. Çimento kum toprak gibi şeyler istiyor canın. Doktorunla görüş kuzum ona göre ilaç versin sana vitamin ilacı 
(583 puan) tarafından
P.tesi gidicem insAllah anlatcam durumu gerckten hiç iyi degilim
0 oy
tarafından
Bende o durumdayım ama Allahtan benımkı toprak ve kil çekiyor yenilebilir kil vıdeoları var her gun agzım sulana sulana ızlerım afedersın esım bılse kızacak arabayla gecerken yolda canım toprak cekıyor durdurup gıdıp avuc avuc yıyesım gelıyor cok zor ya ve gecen annem köyden semız otu getırdı onları haslayacaktım dıbınde az az toprak vardı yedım vala ama kesmedı benı kardesıme dedım annem gelınce bıraz toprak getırsın dayanamıyprum saksıdakı topragı yıyorum o da hıc guzel degıl:))ha bu arada ıstersen buz ye ben topraj falan bulamadıgım ıcın buz yıyınce kendıme gelıyorum zararlı ama cımentodan daha ıyı yoksa evdekı duvarları kemırecem:))
(583 puan) tarafından
Harç yaprsin kokar ya inşaat kokusu istiyorum resmen inanılır gibi değil şuan mesela nasıl kokuyor burnuma anltamam
tarafından
Vala cok zor canım anlıyorum senı ınsallah halledersn bu durumu
0 oy
tarafından
Kan değerlerine baktırmalısın yemeden önce ilaç yazılınca bir kaç güne geçer :) 
(583 puan) tarafından
Cuma günü gitmiştim hstaneye kan degerlerime bakıldı doktor demir eksikliqi falan var demedi
0 oy
(240 puan) tarafından
Benim kiz arkadasim da deteryajan kokluyordu canım ama bu pika hastalığı önlem alman lazım doktora iza et bence muhakak 
(583 puan) tarafından
P.tesi gitme kararı aldım ya gidince anlatam
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben bu istegimi kil yiyerek körelttim sende al biraz ye yenilebilir killerden aktarlarda satiliyo
(583 puan) tarafından
Kıl değil ya canım ıslak harç istiyo
0 oy
tarafından
Yiyecenmi kizz
(583 puan) tarafından
Yok çevremde hiç inşaat olsa yemesem bile giidp doy doya koklamak istiyorum
tarafından
Gececekmi oyle istegin
(583 puan) tarafından
Bilmiyorumki koklayamadim dha
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Senin bebiş inşaat muhendisi olacak heralde kiz.:D ilk defa bunu aseren duydum ben sok.;)) ama bulursun bile yeme kokla Alllah korusun canim

(583 puan) tarafından
Benim ikinci gebeliğim bende ilk defa duydum ve gördüm ama inan yani gercktn ekmek gibi su gibi istiyorum
0 oy
tarafından
Ay arkadsmda boyle saman toprak beton tugla aseriyor gecen yaldm dayanmdm dedi
(583 puan) tarafından
Yemişmi arkadasin
tarafından
Yok yalamis
0 oy
(274 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bir çok kadında bu oluyormuş doktoruna danış derim 
(583 puan) tarafından