0 oy
1,398 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

BASTA SOYLEYEYIM...

Ben öyle şeylere inanmıyorum diyenler boş boşuna yazmasınlar. Tabi Herşeyi Allah veriyor Allah Biliyor Ama gidenler var mı? Etkisi oldu mu? İlla hersey aşk değil. Veya büyü falan değil. Sağlık için Vs Vs.

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kaynimi götürmüşler 

Bu kargocuda çalışırken bir tane kadın buna içecek vermiş ve kendine bağlaymış o içecekle ve bu yüzden karısını bile boğmaya kalkmıştı kadın evli bir at ne oğlu var kaynım eşini memlekete gönderip o kadını annesinin elini öpmeye getirmişti öyle düşün yani sonra hocaya götürmüşler ve durumu anlamışlar bir şeyler yapmışlar ve sonra geçmiş yani şuan şükür bir şeyi yok 
tarafından
Rabbim yardımcın olsun ne diyim ki
(597 puan) tarafından
Esimden habersiz oyle bisey varsa bozdurma ihtimalim olurmuki...
tarafından
Ben anlamam bilmem de canım
(597 puan) tarafından
Tm cnm yinede sagol. Rabbim boyle  seyler yapanlari.baskasinin Yuvasina hayatina huzursuzluk katanlarin cezasini versin. Ve oyle aeylere ugrayanlarinda yardimcisi olsun
tarafından
Amin canım Aminn bu yüzden öyle herkesin verdiğini yiyip içmemek gerekiyor niyetini bilemeyiz çünkü
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından
Meraktan gitmeyi istemiştim ama eşim engel olmuştu 

Önceden bizim orda herkes gidermiş adam büyü falan yaparmış bir çok kişinin isteğine göre büyü yapmış istedikleri olmuş 

Zaten dinde büyünün varlığı geçiyor ama gerçekten bilen çok nadir insan vardır bazılarınında gerçekten başka alemdeki varlıkları gördüğüne inanırım ama öyle birinden yardım istemem 

Hocaya hacıya gittim şifa buldum diyenler aslında açsalar kuran okusalar daha iyi her derde iyi gelen bir dua var 
0 oy
tarafından
Hocaya gitmeye korkarim kiz bn . Bazi cin filmlerinde gordugumden hepsini cinci sanirim o tur hocalarin

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 429 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,958 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,632 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.