0 oy
1,383 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

BASTA SOYLEYEYIM...

Ben öyle şeylere inanmıyorum diyenler boş boşuna yazmasınlar. Tabi Herşeyi Allah veriyor Allah Biliyor Ama gidenler var mı? Etkisi oldu mu? İlla hersey aşk değil. Veya büyü falan değil. Sağlık için Vs Vs.

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben gitim hocaya çok faydası olmuştu karabasan basıyordu sürekli beni 
(2,548 puan) tarafından
Resmine bittim dilo ☺️ çok yaratıcı
tarafından
Ahahahahah sağol:-D
-Reklam-
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Her hocaya gidilmez . Benim k.peder de cinci hoca ben onun yaptığı hic birseye güvenmem.  Ama işinin ehli insanlar var o ayrı ama gitmedim
tarafından
Ay Allahim sen koru kiz onunla nasil gorusuyosun. Ben onun durdugu yerde duramam
tarafından
Ayy hakikaten korku oluşmuyomu içinde tüylerim diken diken oldu düşününce
(2,548 puan) tarafından
Görüşmüyoruz allaha şükür 7 aydır
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Hacı hoca değil ama okuyan falcı ablaya gittik kardeşime deva oldu. Muska yapmıştı. Uğramış derler ya. 
(13,202 puan) tarafından
Yok kız büyücü değil Kur anı Kerim le oturup kalkan 5  vakit namaz kılan çok temiz bir kadın. Gözü gönlü açık sadece. Büyü asla yapmaz. Olan varsa korunma duası yazar Kuran açıp. En son gittiğimde nişanlanmak üzereydim senin işin olmayacak ertelenecek dedi o zaman sevgilimdi eşim bir kavga ettik bir yıl uzadı hakkaten.
(48,657 puan) tarafından
falci daha kötü canim
(13,202 puan) tarafından
Cinci büyücü tarikatçılardan bin kat iyi bir ablaydı. Komşumuzdu. Zaten baktırmak da günah onla beraber biz de girdik günaha ama olan oldu gençlik hevesi.
(10,411 puan) tarafından
Önemli olan pişmanlıktır canım falcilar geleceği gördüğünü söylüyor halbuki geleceği Allah'tan başka kimse bilemez
(13,202 puan) tarafından
Elbette yüzde yüz. inanmam zaten Allahtan başkası bilemez.
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Benim ablam gitmişti çok da iyi gelmişti diyanete bağlı bir hocaydı kaç sene önceydi tam hatırlamıyorum tam da anlatmak istemiyorum kuzum hamileler anneler var etkilenirler baya zordu geçirdiklerimiz hocaya gittik anneme zamanın da yapılmış büyü ablama etki etmiş anneme ağırlını vermiş hepimizi okumuştu bilindik aktardan alınacak otlar vermişti bazıları ile yıkanıyor bazılarını kaynatıp içerdi bir de kendisi kuranı okuduğu ses kayıtlarını yollamıştı fenalaşınca uyuyacağı zaman baş ucuna koyardık Allah razı olsun o hocadan kaç sene geçti ablam bir daha öyle olmadı ama unutmak çok zor 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ablamın çocukları doğup ölüyordu dediler Süpyan var hocaya gidin bende gittim ablam için muska yazdırdım peşine hamile kaldı ve çok şükür ki 4 qun önce sağlıklı bi kızı oldu :)
(8,081 puan) tarafından
O ne demek canım anlamadım
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bende gittim sürekli üç harfliler korkutuyordu çok kötü zamanlar geçirdim neyse hocaya gittim dua yazdı yastığımin altina koydum çok şükür görmüyorum artık
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Memleketteken hep gderdik annemlerle faydası olmuştu tabı 
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Şöyle söyliyim. Bizim köylü bir kadın var hacı hoca falan değil doktor da değil ama doktorlardan çok daha iyi bilgili. Iki üç örnek verim sana. Benim teyzemin kızı bebekken çok ağlardı sürekli taşınmak isterdi. Biz de taşınmaya alıştı diye ağlıyor derdik ama baktım hiç susmuyor ağlıyor teyzem bu dediğin köylü kadının yanına götürdü bebeğe bakar bakmaz bu kızın bası ağrıyor o yüzden çok ağlıyor dedi bir ilaç verdi o kız o gün bu gündür böyle ağlamıyor.

Annem de bi aralar adeti çok duzensizlesmis daha 40 yaşında menapoz olacağını sanmış ama adet düzensizliği yaşıyormuş yine bu kadının yanına gitti yanlış hatırlamıyorsam anneme her gün haşlanmış yumurta yemesini söyledi öyle düzeldi adet düzensizliği.

Ben de gittim. Elimin üstünde bir kikirdak vardı sonradan kemiklesip büyüdü. Rahatsız ediyordu ağrıyordu doktora gittim ilaç verdi ise yaramadı ameliyat edecez törpülicez dedi. Bu kadına gittim gösterdim bana önce sabunla ileriye doğru kemiği itmemi söyledi. Sonra bana hazırladığı karisimdan sürüp sargı beziyle sarıp sıcak tutmami söyledi tabi verdiği karışımı sürerken bildigim ayet süreleri okumami söyledi yaptım ve 1 aya o kemik küçüldü. 

Kızımı da götürdüm 1 yaşına kadar çok kusuyordu. Kızım reflu olduğunu söyledi ve yine  ilaç karıştırıp verdi kızımın o zamandan beri kusmaları azaldı. 
(0 puan) tarafından
Nerde bu kadın bende birşey sormak isterim
(15,955 puan) tarafından
Adanada oturuyordu ama kadın 1 ay önce vefaat etti. Simdi onun yerine boyle ilaç hazirlayan biri geçti mi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ben gittim 1. Ve 3. hamileligimde de ümmü sıbyan vardı okundum 2. G3beligumde yoktu valla ben inanıyorum gittiğim hoca da bu işi para için yapmıyordu güvenilir di 
tarafından
Ay ummu subyan ne ki hic duymadim kotu bisey mi
(0 puan) tarafından
Sürekli düşük yapanlar için söylenir
0 oy
(13,887 puan) tarafından

gittim gitmez olurmuyum çoğu insan gidiyor sağlık nazar için gittim  

0 oy
(240 puan) tarafından
Ben gittim canım evlendim sonra evde tuaf şeyler yaşıyordum karabasanlarda basıyordu evde sabahları ile kalamıyordum kendi evimde herşeyden korkuyordum muska baglatim okumuş su yaptı onla dus almam istemişti hoca hamdolsun 2 yıl oldu hiç bisey yaşamıyorum şimdi artık evimde huzursuz değilim 
(0 puan) tarafından
Gittiğin hocanın adresi teli verirmisiniz
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Be. Bu gun 100 TL dürtüldüm =)) komsuma falcı gelmiş beni cagırdı eglence olsun diye gittim baktır baktır diye ısrar ettiler baktırdım bir hatta bilmedi hep salladı. O cafelerdekilere baktır sam daha cok sey sallardı.
(48,657 puan) tarafından
seninki hoca degilki falci ☺️
(1,094 puan) tarafından
Olsun hepsi aynı bunların
0 oy
(242 puan) tarafından
ayağına gitmedim kabul etmiyor zatende babamın arkadasının vesilesiyle korkularım vardı çok şükür rahatım artık şifasını gördüm 
0 oy
(390 puan) tarafından
Evet cok gittim. Saglik icin miska yaptirdik cok sukur faydasini gordum
(0 puan) tarafından
İşin ehli hoca ise numara ve adres yazarmisnz
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Beni linclemesin kimse ben cocuk icin gittim 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben öyle şeylere inanıyorum. Ama ONAYLAMIYORUM. çünkü ALLAH TEALA büyü yapanı yaptıran lanetliyor çok büyük günahı var. 

ALLAH nasip ederse olur zaten herşey. Büyü yaptırmak nedir
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim kuzenimin kızını götürmüşlerdi cocuk sürekli korkuyordu ağlıyordu bisiler gördüğünü söylüyordu geçti şükür iyi oldu yani
(0 puan) tarafından
Numara ve teli yazarmisn
0 oy
tarafından

Gittim hala da giderim bana o kadar faydası var ki Allahım onu iki cihanda da huzurlu etsin ondan bin kere razı olsun ne Murad'ı versin inşallah <3hoca değil babam olarak görüyorum kendisini o kadar severim <3

(0 puan) tarafından
Lütfen bahsettiğim hocanın no adres verirmisin
0 oy
(3,274 puan) tarafından
4 sene çocuk sahibi olamayınca ve aynı zamanda korkularım olunca sübyan vardır dediler hiç inanmasamda acaba mı deyip bi dede ye gittik çok şükür o ay hamile kaldım onun dışında gitmedim
0 oy
(538 puan) tarafından
 hocayım diye meydanlarda gezen çok. Onlar yüzünden de gerçek hocalar tömet altında kalabiliyor. Bu yuzden her gün 5vakit namaz ayetel kürsi nas felak fatiha tavsiye ederim. Rabbim dermansız bırakmasın kimseyi 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 421 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,941 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 271 göst.