0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Bana hakaret eden ,hamile iken sarsip yere dusmeme neden olan , namusuma iftira eden, babama kadar hakaret eden kişi sürekli eşime beni soruyor eda iyi mi bebek nasıl her hastaneye gittiğimde eşime soruyor bebeğe sunu alin şunu yapın bunu yapmayın diye eşime akıl verio ... Barışma söz konusu değil çünkü en son özür dilemeye geldiğinde ben buraya senden özür dilemeye değil kardeşim için geldim deyip hakaret üstüne hakaret etmişti eşimde bebeği göstercem dio 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşini kandırmaya calısıyor napacak. Kardeşi sonucta boyle yaparak sana yaptıklarını unutturacak.Göz boyuyor hanımefendi. 
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Beni sevmeyen bebeğimide sevmesin bi zahmet bana saygısı olmayan kendi annemde olsa yüzünü göremez bebeğimin önce insan olmayı öğrensin sonra görsün yeğenini
(3,739 puan) tarafından
Bende gösterme taraftari değilim canım eşimle boşanma aşamasına kadar geldik ne yaparsa yapsın o benim ablam dio ve bu olaylar yaşandığında bile bana tepki gösterdi ablasına göstermedi
(671 puan) tarafından
Ben görümcemle 4 yıl konuşmadım haklıydım sonuna kadar eşimde arkamdaydı sonra kendi yüzsüz gibi geldi gitti gönlümü almaya çalıştı hala gelir çayını veririm defolup gider muhabbetim olmaz tersime bişey söylese yolarım eşlerin tutumu çok önemli haklı haksız ayırt etmezlerse daha çok başları ağrır ablaları yüzünden kapıyı kapatınca kimse kalmıyor valla senin gönlünü yapması lazım ilk önce abla sonradan gelir her erkeğin çekirdek ailesini koruması lazım allah yardımcın olsun seninde kuzu
(3,739 puan) tarafından
Ya benim görümcem yüzsüz yapiyo onca şey dio benim bir şey yapmadım ki demedim ki diye masum ayağına yatiyo hep beni yalancı cikariyo:(
0 oy
tarafından
Bence görümcenin psikolojik sorunları var sinir hastası olmak gibi bunu dalga geçmek için değil gerçekten öyle olabileceği için söylüyorum lütfen sende tatlı canını sıkma 
(3,739 puan) tarafından
Evet beni başından beri istemedi hic o yüzden sürekli böyle kavgalar çıkardı iki ailenin kusmesine sebeb oldu şimdi onun yüzünden iki aile de konuşmuyo
0 oy
tarafından
Pardon babama hakaret edecek ben ona bebegimin yüzünü  gosterecem yok öyle bi dunya onu eve almam ben
(3,739 puan) tarafından
Babaminda hiçbir suçu yok düşün aynı soyle dedi sen nasıl bir babasin ki kızını benim kardeşimle gezmeye yolluyorsun dedi :(
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Aha aynı benim görümcem. Ben çocuğumu yaklaştırmamayı düşünyorum. 
(3,739 puan) tarafından
Eşin ne diyo peki
(1,925 puan) tarafından
Daha çocuğumuz doğmadı. Eşiminde bundan haberi yok :D
(887 puan) tarafından
Haha bı iyiydi :))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Seni ve bebeği eşine sorarak eşinin gözünden düşmemeye uğraşıp eşinin kalbini feth etmeye uğraşıyor.Herşey eşinde bitiyor canım.Eşin ağırlığını koyacak beni nasıl biliyorsan eşimi de öyle bilip saygı göstereceksin , eşime hakaret etmen beni ezmendir diyecek
(3,739 puan) tarafından
Bana dediklerini yaptıklarini hep inkar ediyo eşimi böyle kandırıyor işte :( eşimin gözünde hep ben kotu oluyorum
(7,935 puan) tarafından
Bir daha hakaret ederse ses kaydı yap canım.Sana inanmaması çok saçma .Bayadır takip ediyorum postlarını görümcen tam yolmalık canı dayak istiyor
(3,739 puan) tarafından
Hemde nasıl gerçekten artık sinirlerim bozulmaya başladı :( onun yüzünden iki aile küs doğum yapacağım Bi yandanda onu düşünüyorum iki aile ayni ortama gelirse kavga cikar mı diye orayada el attı:(
0 oy
(54 puan) tarafından
Görümcen bence etrafa iyi rolü oynuyo. İlgili gibi gözükmeye çalışıyo. Doğal olarak senin tepkş vereceğini biliyo. Dışarıdan da gelin olarak senin kötü konuma düşmeni istiyo bence
(3,739 puan) tarafından
Evet ve bana yaptıklarını dediklerini eşimin yanında demedigi için ben kanitlayamiyorum ve eşime ablan böyle dedi diyorum hep inkar ediyo ben kotu oluyorum bu sefer de beni yalancı cikariyo
(54 puan) tarafından
Amacı bu bence görümcenin. Seni eşinin gözünde kötü göstermek. Sinsi birisi belli ki Allahım yardımcın olsun tez zamanda
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşine yaranmaya çalışıyor bence senle Bi alakası yok
0 oy
(1,094 puan) tarafından
O kardesinin eşi olabilir ama sana hakaret etmeye Hele ki zarar vermeye calısmaya asla hakkı yok. Eşin devreye girip haddini bildirmeliydi. Kardesim benim için de Birtane dir ama asla esime hakaret edemez ne olursa olsun yapamaz. Eşimle anlasamayız defalarca bosanmaya kalktık ama asla hakaret ettirtmedim. 
(3,739 puan) tarafından
Bana yaptıklarını hep inkar etti ben öyle bir şey yapmadım dio eşimde inanıo ben kötu oluyorum:(
(1,094 puan) tarafından
Oyle olur malesef. Tek yapacagım sey bu konu da esinin de guvenecefi bir sahit bulman
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Eşinnjn bebegi gostercem demesi cok sacma hamile kadini sarsip yere dusurmus yaa bebege bisi olsaydi
(3,739 puan) tarafından
Ben kendi kendimi yere atmışım benim bebeğim 1 saat hareket etmesin kafayı yiyorum ben niye hareket etmedi bide bebeğime zarar vercegimi bile bile niye kendimi yere atayım ben :(
0 oy
tarafından
Eşinin gözünü boyamaya calisiyor
(3,739 puan) tarafından
Evet bu yüzden bir şey dediğimde hep ben kötü oluyorum işte

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 246 göst.
0 oy
7 cevap 83 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu
0 oy