0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

17 gunluk oglum var minnosum masallah bi tatli emziriyorum suan sabahtan beri durmuyo ama emerken elini gogsume yapistirdi oyle bi yapisiyo ki oraya yiyesim geldi parmaklarini flan uykusuzlugu yorgunlugu unutturdu valla opmeye kiyamiyorum koklamayla doyamiyorum Allah im annelik ne guzel sey ya mis kokulum benim Allah isteyen dileyen herkese nasip etsin insallah :)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

amin insaallah canim bende o boyle gozlerimin icine bakio ya butun yorgunluk bitiyo

tarafından
olursnz bende zamn hic gecmiycek hic buhumiycek sanirdim cok sukjr bu gunumuze
tarafından
Aynen oyle hissediyorum su siralar :)
tarafından
sanirim o hissi her anne yasiyor :)
tarafından
Illa.ki yasiyolardir kucagina veriyolar minicik :D buyusuede inanamicam gibi buyudugune
tarafından
aynen oyle canim
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından

Ya ama bende istiyorum canım çekti .ama kızım doğmak bilmedi artık sabrım yok .Banane yaaaaaaa:'( 

tarafından
Canim yaa gelir icerde kalacak degil ya hayirlisiyla saglikla gelsin insallah :)
(22 puan) tarafından
Amin  allah razı olsun
tarafından
:)) cumlemizden canim
0 oy
(216 puan) tarafından

Snle ayni haftadaydik cnm sn buyutcen bnim oglum hala gelmio :( skldm artk bu durumdan ne guzel bebisinle ilgileniosun bn neye benzedgini bile goremedim daha off ne zmn dogacak bu cocuk deli edio bni :)

(216 puan) tarafından
Amin cnm da sabrim kalmadi korkuyorum da suni sanci yada sezeryan olurum diye
tarafından
Ben sezeryan oldum korkcak bsi yok canim behisin sagligi oncelikli
(216 puan) tarafından
Aynen cnm pazar gunu 40 haftalik oluyor ins bsy olmadan dogar sali gunu gidecem doktora dogmazsa
tarafından
Hayirli haberlerini bekliyo olucam kuzum :))
(216 puan) tarafından
Ins cnm ins :)
0 oy
tarafından

Yaaa darısı başıma inşallah daha 33 günüm var oğluma kavuşmama kıyafetlerini koklamakla yetiniyorum anca o kadar sabırsızım ki yavruma kavuşmak istiyorum bir an önce 

tarafından
Insallah sagliklanalirsin kucagina tarifsiz bi duygu canim gunlerce anlatmaya calissam anlatamam kelimeler yetmez askmis esmis hayatmis yasadigin korkularmis guzelliklermis hepsi bosmus diyosun valla evlat baska bisi
tarafından
Sağol canım o kadar merak ediyorum ki içim içimi yiyor sağlıkla vaktinde gelsin de ben beklerim minnos oğlumu :)
tarafından
Bende oyleydim kucagima aldim merak gecti ama doyamiyorum opemiyorum da minicik hassas :)
tarafından
Allah analı babalı büyütsün canım :)
tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(386 puan) tarafından

Ya gerçekten çok güzel bir şey ben de bir an önce doğsun o tatlı ellerini yanaklarını yemek istiyorum diyorum Rabbim herkese hayırlı sağlıklı bir şekilde nasip etsin inşallah :) 

tarafından
Amin canim amin :) cok tatli oliyolar ya
0 oy
tarafından

Cok tatli ya bikez yasadim ikinciyode nasip etsin rabbim. Masallah diyelim bebisine :) niye uyari almis bu paylasim anlamadim?

tarafından
Ne bileyim bende smdi gordum :D sagol canim  Allah hrpimizinkini nazardan korusun

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 859 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 58 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,528 cevap