0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar babam alacak benim babam besigimizi kız kardeşime 450 tlye gözlük almış bana 800 TL beşiği çok görmüş ahşap mdf beşik çekmeceli istedim model sordu gösterdim fiyatı çok dedi 650 TL ye bez beşik alacakmış sinirim bozuldu benim bebeğim yatacak içinde kardeşim sağlığım için 450 TL verdi babam dedi zoruma gitti benim kızım da sağlık için yani yatacak orada bebeğim 650 TL nin üzerini tamamlayın ben dedim zoruna gitti ben suçlu mu oldum yaa

23 Cevaplar

0 oy
(10,245 puan) tarafından
  1. E alıyor adam daha ne yavru? Vallahi öp başına koy canım. Parası ona yetmiştir ben de bez alıcam sağlıkla ilgisi yok ki bunun ya da hiç bekleme kendin al adet falan da hikaye öyle adet mi kaldi kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ben bu adet işlerini hic anlamiyorum sevmiyorum da bebegin ihtiyaçlarını kendimiz alırız aile destek.olmak mi istiyor hwdiye veya taki takar (gonlunden kopani ) oyle.destek.olur ama.is.altin olunca ondada adetler var malesef

Biz.kizima.kilik kiyafeti de.besigi arabasinida kendimiz aldik hatta besik ve arabayı dun aldik.esimle 

ben cok bayilmasam da ekonomik olana bakiyom kocama fazla zorluk olmasın diye eşim sagolsun duzgun olsun dedi az.cok bilir benim.neyi sevdiğimi taksit yaptı oyle.aldik allah saglikla.guzel gunlerde.hepimizin aldıklarını kullanmayı nasip.etsin hep.gorunumluk bu isler 
0 oy
(125 puan) tarafından
Aman takma can sağ olsun bunu baban alır bidaakine  en iyisini sen alırsın farz değil ya onu kullanman alır üzerinden kaldırır adet yerini bulsun sende 3. Yada 5 ay sonra yenisi al kırıldı ne bilim vs vs 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde hayrullahserpil (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ruveyda14 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 756 göst.