0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (534 puan) tarafından
Kizlar benim 2.5 yaşında bi kizim var o doğduğunda.buyuyen beşik almıştık sua  onda.yatiyor kurban bayramından sonra 2. bebeğim doğacak inşallah onada aynı büyüyen beşikten alalım 4 yaşlarına gelince iki beşiğinde buyuturuz diyorum eşime eşim ne yapacağız iki besigi diyor kızımıza yatak alalım tek kişilik o yatakta yatsın bebek de ablasının beşiğinde yatsın diyor bana o da mantıklı geldi ama kızım eşyalarını çok kıskanan bı çocuk acaba beşiğinde kıskanır mi diye düşünüyorum kardesimle ikimiz yatarız anne diyor konusu açılınca bile :)

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yatağını almaya beraber gidin mesela kendi seçsin kızınızın evdekinide kardeşine verelim annecim falan deseniz bilemedim canım nasıl olur 
(534 puan) tarafından
Bende güzellikle anlatmayı düşünüyorum canim peki beşik konusunda eşimin dediği mantıklı mı ben büyüyen beşikleri buyuturuz diyordum ikisininde aynı olur diyordum ne kadar büyüyecek bu büyüsü diyor 80x180 olacak büyümüş hali
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebek doğmadan mutlaka kendi yatağına geçir beşiği birden bire almayın bizni hataya düştük çok kıskandı kızım yatak odasında yatağa çıkıp beşiğe girip yatıyordu icin de bebek varken ustunenbasar yatar diye aklım çıkıyordu zor alıştı kendi yatağında yatmaya ama büyük kizim da küçüğüm doğmadan yerini yapmıştım yatağında yatıyordu beşik umurunda olmadı 
(534 puan) tarafından
Ben de şimdilerde alalım diye düşünüyorum canim da eşim çok agirdan alıyor peki sence beşik mi mantıklı yatak mi kızımın beşiği büyümüş ölçüsü 80x180
tarafından
Bence yatak al canım baza al hatta ıvır zivirida toplar düşer diye korkarsan kenarına korkuluk alırsın portatif korkuluklar var bence ikinci bir beşik alacaksın iki sene sonra iki tane birden yatak alma derdin olacak şuan birini alırsan ileride ikinciyi almak çok daha kolay olur senin için
(534 puan) tarafından
Anladım canim tesekkurler ben de yatak alırsak dediğin gibi yanına korkuluk alırım diye dusunuyordum
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
eşinin dediği de mantikli ama beşik zaten büyüyen besikmis gerçi n3 kadar büyüyor bir fikrim yok ama
(534 puan) tarafından
80x180 canim olculeri
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Esinin dedigi mantıklı cocuk doğmadan onu yeni yatağına alıştırmak lazim
(534 puan) tarafından
İşte canim eşim öyle diyor da ağırdan alıyor ne zaman alcaksa artik
0 oy
(818 puan) tarafından
Bence ona yeni bi yatak alin onun hevesiyle besigini unutur ama kiziniz secsin yatagini
(534 puan) tarafından
Anladım canim tesekkurler cevabın icin
(818 puan) tarafından
Rica ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 185 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde hayrullahserpil (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ruveyda14 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy