0 oy
897 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Sorum yukarda

29 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Orta nokta bulmak oluyor. Çok kavga etmediğimiz için genelde ben haklı olurum eşim mutlaka anlar hatasını bir de. 
(101 puan) tarafından
Bizde hep kendi haklıdır en iyisini kendi bilir
(13,202 puan) tarafından
O iş zor işte. Herkes herşeyi bilemez.
tarafından
Bizde kavga olur  o suratima  bakar boyle  ben artik ses  etmiyor diye yükseldikçe  yükselirim  sonra da  yeter artık  derim  sonra o hep susar  telefon oynar 10 dk sonra normale  döneriz
(13,202 puan) tarafından
Aynı babam annem sinirden çatlar
-Reklam-
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Beni bi dk dinlermisin diyip duruyor :D
(101 puan) tarafından
Asıl sen beni dinle yeter demiyor musun
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Geri barisiyoz :D
(101 puan) tarafından
Hemen mi ilk adımı kim atıyor
(3,921 puan) tarafından
Ooo atiyoo
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Daha sonra konuşalım :Dtabi 5 dakika sonra oluyor o konuşma :D

(101 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(125 puan) tarafından
Sabah olsun biti gidecem ilk ben ...
(101 puan) tarafından
Allahtan kovulmuyosun:/
0 oy
(235 puan) tarafından

Genelde ben sinirleniyorum bagirip cagiriyorum agzima geleni soyluyorum o da bana bagiriyo sonra git diyorum kovuyorum gelip sarilip guzel seyler soyluyo gonlumu aliyo bitiyo kavga :)

(101 puan) tarafından
Film gibi ne güzel:)
(235 puan) tarafından
Gonul almasini cok iyi biliyo zaafimi da biliyo gulum guzelim kadinim sozleri beni hemen yumusatir :D
0 oy
tarafından

En son dyorm sus kinusma benle mubatap olma sonra küs oldugumu unutum konusuyirm öyle geçiyor :P

(101 puan) tarafından
Hahahaha bizde hep çocuklar la yada misafirle yada bi iş bi konu bi telefon falan araya giriyor yoksa bisey engel omazsa ikimizde birbirimizi görmek istemiyoruz açıkçası
0 oy
tarafından
Agiz kavgasi yapiyok sonra sessizlik oluyo hic birsey olmamisgibi devam ediyok sonra
tarafından
3.5 yillik evluyiz. 4.5 yildir kavfa ederiz hep
(226 puan) tarafından
O nasıl oluyor :)))))
tarafından
1 sene sevgili nisanlilik donemi
(226 puan) tarafından
Haha başından belliymiş desene nasip ya kavga herkes ediyor önemli olan alttan alıp anlasmak
tarafından
Aynen   bizde boyle anlasiyok napalim
0 oy
(119,275 puan) tarafından

Tm sevdos gen git biraz uygulamadakilere musallat ol tm ne dersen ok. Der benimki hep :D

(101 puan) tarafından
Uzak tutma haraketi:)
0 oy
tarafından
Biz pek kavga etmeyiz, edince de esimi taniyamiyorum ne yazik ki. Asiri iyi ilgili olan adam sinir krizi gibi biseyleri yere firlatiyo dislerini sikarak konuşuyor. Şaşırıp kalıyorum o oyle yapinca. Benim annem babam da gözümün onunde cok bagirarak kavga etti o yuzden biri bagirinca cok korkarim ben susarim. O kotu kotu konusup gider asla da ozur dilemez
(101 puan) tarafından
Ağladığını gorunce ne yapıyor
tarafından
Ben pek aglamam o gorur diye. Cok nadir aglarim ama ağladigimda da gelir mutlaka konusmaya çalışır. Gelse ne olur ki disarida aglayan insan görünce iyi misin diye soruyoruz
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Son sözü genelde eşim söyler. Tamam yavrum senin dediğin olsun:)
(101 puan) tarafından
Bizim ki öyle diyince daha cok sinirleniyorum haklisn tm heleki diyince cildiriyorum kendi haklı da beni susturmak için söylüyor gibi
(3,046 puan) tarafından
Ben kavga esnasında aşırı konuşmam kısa ve net konuşurm genelde. kendini savunacak birşeyi kalmaz.
0 oy
(2,214 puan) tarafından
Kendi haksizsa özür diler ama genelde haksiz olduğunu kabul etmez amaaan der gel bir sariliyim der ben yok derim tabi sonra sarilmiyon mu iyi tamam der sonra gider sarilirim ***** gibi 
0 oy
tarafından
Son nokta da ya ben eşimin yanına gider maymunun yaparım kucağına otururum kulağını çekerim kolunu ısırırım oda dayanamaz beni gıdıklar sonrası barışırız yada eşin gelir beni güldürmeye çalışır gıdıklar bende daha fazla dayanamam zaten barışırız 
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Ilk önce bi güzel kavga ederiz sonra biraz yumuşar bak bu şöyle böyle derken kavga sonlanır son kelime hep iyi tamam görücez bakalim bidaha aynisini yapacak mısın tarzı bisey oluyor sonra birkaç saat küs kaldıktan sonra ben temizlik yaparim o ara cubku temizlik bitince yapacam bisey olmadığı için konuşuruz gene 
0 oy
(2,091 puan) tarafından

Sen görürsün diyorum tehdit ediyorum ama adamın bsey gördüğü yok:D

0 oy
(226 puan) tarafından
Kavga hep saçma sapan şeylerden çıkar:)))))) ya tişörtü utulenmesi ya çorabı yok ya atleti bundan:)))) onun dışında pek çıkmıyor ama bunlar beni delirityor iki çocukla basedemiyroum
0 oy
(422 puan) tarafından

Geri barışıyoz :D

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Pek kavga etmeyiz ama sonucu kalk askim bi kahve yapta karsilikli icek sakinlesek oluyor hep 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Hiii tabi tabi sen haklisin hiii diyorum ben ergen gibi sonra o da taklitimi yapıyor bi sure sessizlik sonra birimizden  biri laf atıyor gulusuyoruz felan konu kapaniyor
0 oy
(367 puan) tarafından

Hata hangimizde olursa olsun bikere opuyor bitiyor tüm sorun. Zaten biz ikimizde yapımız gereği 1 saatten fazla küs kalamıyoruz<3

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 460 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,098 göst.
0 oy
7 cevap 131 göst.
+1 oy
17 cevap 387 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu

379,457 soru