0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (16,212 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
1bugün sünnet oldu benim oglusum. Çok ağladı kuzum benim. Sunnet bittikten sonra kucağıma alır almaz uyuyakaldi. Uyandı ağrı kesici verdim sonra ağrıdan ağladı tekrar uyuyakaldi askim benim. Doktor pipisini kestikten sonra işedi. Doktor sünnet oldu diye artık daha rahat işer dedi iyi ki sünnet ettirdiniz dedi. 

13 Cevaplar

0 oy
(119,752 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kiz nasi gecti anlat bende yaptirimmj cok cani yandimi cok agladimi bezi nasi bagliyon cok kan akiyomu iste nolduysa anlat
(44,772 puan) tarafından
Sevdaa bezide normal gunluk baglar gibi bagliyon:)) ameliyat olmuyo sunnet oluyo kiz:)))
Kiz sen yanindamiydin yapilirken acisi kac gun suruyo islem.kac dk sunnetten snr bezi nasi bagliyon cisini yaparken cani acimiyomu kac gunde tamamen iyilesiyo
Tm iste bezi bagliyon yaa kesilen yere degiyo bez canini yakmiyomu
(44,772 puan) tarafından
2 hafatada tamamen hersey bitiyo cisinide yapti rahat hic aglamdi sadece uyuskluk gidince mizmizdi baya oda bi 4 saat ole surdu sonra bidada aglamdi yerde keyifli oynadi ayaklarini kaldirip yere vuruyodu cok rahattik klampli oldu benim oglan dikissizdi 3 gun klamla durdu o takiliydi ondan bezine degme derdi yoktu doktor klamp liyi cok tavsiye etti  nete klamp yaz gorsellerden bak o alet takiliydi bu yontemiz bizde cok sevdik  enfeksiyon kapma derdide yoktu o alet takili oldugundan icinde kaliyodu pipisi ucu sadece acikti cisi disari vermesi icin o takiliykenden rahatti 3 gun o doktor agri aci vermez demisti zaten aglamadida ayni tipkidedi bebekler  dogunca kordonu kesio mandali takiyolar ya ayni onun gibi dedi
(4,875 puan) tarafından
Sevdacim ilk çişini yaparken hafif yanma olur onda da ağlar.
Zaten çişi yapa yapa iyi olcak korkma ama bebeğin daha fazla hareketlenmeden yaptır. 1 yaşına filan gelirse  daha zor olur doktorlar da 3 - 4 yaşını bekletirler
-Reklam-
0 oy
(892 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benm.oglanda 1yas 1 aylık bizde düşünüyoruz ama çok etkilenir mi diye endişe ediyorum 
(16,212 puan) tarafından
Keşke bu kadar büyümeden yaptirsaydiniz. Benim oğlum 5 aylik geç bile yaptım diyorum
(892 puan) tarafından
Kocam. ve ailesi yüzünden .eltimin 1.sinifa giden oğlu var.onla yapalım diye diye  hep ertelediler .kaldık bu yaşa.bana kalsa  3 4 ayda yapardim
(44,772 puan) tarafından
Sen  cocugunu niye eltinin cocugu icin bekletiyon bacim bosver benimde kaynanamlar dursun dedi cok kucuk dedi onumuze tas koydular hep esimke anlastik konustuk onlardan habersiz godurduk yaptirdik 6 aylikdi onlar da bi 4 5 yasina kdar dursun dediler hicde takmadim kaynanam bakiyo sanki kocamda basta yok mok dedi ikna ettim valla aklina girdim goturduk yaptirdik haaa simdidi esim ve ailesi iyikide oldu kurtuldu diyolar
(892 puan) tarafından
Kocam ailesine pek düşkün .kayinababa ikisni yapıp mevlüt veririz demişti sonra araya başka olaylar girdi pandemi girdi bir yaşını doldurdi.eltim defalarca deid bizi beklemeyin siz istiyorsaniz yapın diye benm taş kafalı kocama dinleyemeodm :)
(44,772 puan) tarafından
Haa bak benimki ole degil hic birini takmaz kendi kafasina koydugunu yapar annesigilede asla hesap vermez
0 oy
(44,772 puan) tarafından
MAŞAALLAH  MAŞAALLAH damatta olur insaallah
(16,212 puan) tarafından
InseAllah canım sagol
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Maşallah erkek olmus artik :D
(16,212 puan) tarafından
Evet öyle canım  :D
0 oy
(3,274 puan) tarafından

maşallah saçlarını yediğim Allah damatliginida göstersin insAllah :)

(16,212 puan) tarafından
Amin canım sagol
(226 puan) tarafından
Kız valla ya saça bak:)))) ahha benimkinde saç yok
0 oy
tarafından
Maşallah darısı bize inşallah 
(16,212 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(226 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun hayırlı olsun inşallah paşaya 
(16,212 puan) tarafından
Sağol canim benim
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Maşallah paşaya Rabbim damatlığınıda göstersin inşallah 
(16,212 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
tarafından
Ay masallah darisi bize olsun canm ya.Bizde 4 aylık olucaz.Virus olmasaydi coktan yaptiracaktim tirsiorm biraz.Bide Adana cok sicak suan uygun deil cok zorlanir.Eyluk ekim gibi dusunduk bizde.
(16,212 puan) tarafından
Evet canım adana sıcak olmaz orda ben mardindeyim burası daha o kadar sıcak değil. Benimki de 5 aylik
0 oy
tarafından

Geçmiş olsjn canım ,

Nice güzel günler göstersin Rabbim inşallah 

(16,212 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Maşallah canm 

Benim ki yarın 10 günlük olucak yarın yaptırmayı düşünüyoruz. İlk oğlumu da 17 günlükken yaptırmstk 
(16,212 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun canım erkenden yap sende bebek ze kurtulsun. Benim oğlum 5 aylik dönüp canını acitmasin diye yanindan kalkamıyorum
0 oy
(701 puan) tarafından
Maşallah. İnşallah damat oluşunu da görürsün 
(16,212 puan) tarafından
Amin canım sagol

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 208 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 453 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Arzu3542 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
11 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 357 göst.
13 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne3107 (775 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...