0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Ben 3 aydır ailemin yanındayım şimdi geri evime gidecektim ama görümcemin isteme olayı mı ne varmış eşim 20 gün daha ailenle kal o zaman ben gelecem sonra birlikte geri geliriz diyor bende burda çok sıkıldım artık evime gitmek istiyorum sizce 20 gun daha kendimi sıkıp fedakarlık yapıyım mı yoksa artık gitmeli miyim 6 aylık hamileyim ve kafam çok karışık...

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
sen kendi evine gitmenle gorumcenin isteme olayiyla alakasi ne anlamadim sen evine gitsende isteme olayi olmayacakmi
(610 puan) tarafından
Eşimle benim ailemde konya da oturuyor 20 gün sonra görümcemin nişan olayı için eşimi çağırıyorlar ben şimdi evime gidersem isteme olayına falan eşim gelmeyecek yani beni bırakıp gelemez
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Beraber mi oturuyorsunuz  eşinin ailesi ile 
(610 puan) tarafından
Hayır eşimle benim ailem konyada oturuyor benim evim edirne tarafında
(4,875 puan) tarafından
Eğer ki yalnız kalacaksan gitme derim ne olur ne olmaz . 3 ay kalmışsın 20 gün daha bekle eşinle dön
0 oy
tarafından
Nasıl rahat ediyosan öyle yap canm
0 oy
(929 puan) tarafından
Valla canım ailemin evi ama 1 hafta kalıyorum evimi özlüyorum bide 3 ay kalmışsın. Yani daraldıysan git evine 
0 oy
tarafından
20 gün uzun bir süre ben olsam giderdim 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Eşimle benim ailem Konya'da ben Edirne'de demişsiniz de ayrı mı evleri çok karıştı kafam 
tarafından
Esinin ailesi ve kendi ailesi konyada kendi evi edirnedeymis cnm:) yani ben boyle anladim en azindan:D
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Bence kal eşin gelince birlikte gitmeniz daha mantıklı iyi olur hem o öyle demişse bir bildiği vardır kuzum 

İlgili bir soru bulunamadı

379,579 soru

11,362,956 cevap

34,840 kullanıcı

...