0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (114 puan) tarafından
kizlar.iki bucul sene aralikli iki.dogum yaptm ilk dogumdan sonra esime bi haller oldu bana karsi ilgisi azaldi herseyde sucladi anneligimi cok sorguladii oglumun beni emmemesi mama icmemesi.ek gida zamani yemek.yememesi.surekli.kuru kuru sut icmesi uyku duzensizligi  tuvalet alisamamasi  herseyde beni sorumlu tuttu oglum 1 yasina kadar nerdeyse baya zor zamanalr gecirdik sonra duzeldik ikinci hamile kaldim hamileligim boyunca toplasan 4 yada 5 kere yaklasimi olmustur bana bu konuda cok skintimz var 4 ay once ikinciyi dogum yaptm busefer daha kotu hale geldik yataklar ayrilmasina kadar hemde ve 2 bebegiminde kuveze girmesinden beni suclar.dogumum zorr gecmesini beni.sucladi ve cuma gunu sabah klktm.migrenim.tuttu benim.migrenim.cok.agid.geciyo annemi aradim gel.cocuklada bak ben kotuym faln.kaynanam dedi biz binada olmayacaz kocan seni anndn gile.gotursun onalr seni hastaneye gotursun dedi esimde goturdu buyuk oglumda anem gilde ayaginkaydi dustu bisikletin kenarinda tel varmis gozun knarini hafiden cizdi bide cenesinden cizdi bebek cirmalamasi  gibi odu yani esimde  aksam gordu bna baya kizdi  bu cocugun yuzu ne diye dedim kaza oldu dustu ee ben niye dikkat etmiyomusum annem gili gorunce aklm beskaris havada oluyoms cok rahatmsim.cocugu umursamiyor saliyomusum   vs sozler bnde dedim kaza oldu abartilcak durum yok hafif cizik dedim cocuk bu duse kalka buuyur dedm ve bana da coxuk bu duse kalka buyucek diye yuzu gozu parcalansn ozaman dedi  daha oncede terasta kaynanm gil dikkatsizliginden cocuk kapiya elini sıkistirmisti merdivenden ve hamaktan dusmustu daha once esim evde sirtina aldi kafa ustu dusurdu bn sesimi cikarmadim kazadir dedim  ogunde soyledim daha once boyle boyle oldu cocuk ergun eve dizi kolu ayagi yarali geldi dedim bn bisy dedim sende abartilcak bisey uok yerinde durmuyo kaza cok.oluyo dedi gecistirdi ve dedim ne demeye calisiyon annem gili katiyon ilk defa oldu annem gozu gibi bakiyo bana bie dusurmuyo dedim ve sofradan kalkti gitti konusmuyo carsamba gununden beri bana surat salliyo yatakta araya yastik koyuyo benle hic bisekilde konusmuyo :(( hep kaciyoo napmam lazimm psikolojim cok bozluyo ayrica dogum yaptmdan beri cok kotuyuzz hic huzur sevgi saygi klmadii bn hertulu hizmetimi yaparim guler yuzlu oluyorum ama o bana soguk :(( 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hepimizin sıkıntısı aynı sanırım Allah yardımcınız olsun zor 
(114 puan) tarafından
gercektenmii :/ amin sagolasin bnde kendimi.artik esime karsi.soguk hissediyidum onu bi yabanci gibi gormeye basladjm napacami.bilmiyoeum hergun agliyorum degmez ama yasadigim bana cok agir geliyo halbuki esim hic boyle bir degildii 2 sene pesimde kostu ilm 2.sene cocugumuz olmadi okadar guzeldikki soylemeyen yoktu bizi esim kismeye ezdirmezdi her dedigimi yapardi heleki bana sarilmadan uyumazdii ama cocuk olduktan sonra degistii birandaa coxuk yokkem ben yalnz kalmim.diye yemege gelirdi 3 ogun cocuk olunca degil yemege yardima bile gelmiyo gelor yorgunm der yataga gecer tlf elinde sonra uyur :(( cok zor gunler geciririyorum
tarafından
Bizim evde de var aynı problemler kadın lohusa depresyonuna onlarda baba depresyonuna giriyorlar
(114 puan) tarafından
oo ozaman ben 3 senedir cikamamamsim lohus depresyonundan onum babalik depresyonun yuzndenn :((
tarafından
Siz hiç takmayın omu kafanıza ne güzel Allah bağışlasın 2 tane bebeğiniz var onlarla ilgilenin strese sokmayın kendinizi
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay uyuuz oluyorum boyle erkeklere ya herşeyin sorumlusu sensen niye evlenmiş ozaman Ala Allah sinir adam ya kuzum üzme kendini salı ver gitsin üzerine düşme o sana soğuksa sende ona oyle ol biyerleri kalkmasın ay gıcık oldum 
(114 puan) tarafından
bnde ona soguhum artikk :(( en zoruma gidenxe dogumdan beri 2kere yaklasti bana bidahada yaklsmadii :((
(196 puan) tarafından
Bence zoruna giden senin senin yanina yaklaşmaması olmamalı. Haddi olmadan devamli senin snneliginj sorgulaması olmalı. Şahsen biri benim anneligimi sorgulayacsk olsa adamin alnını karışlarım.
(114 puan) tarafından
ah ah zoruma giden okadat cok sey varki iste hangi birini soylum :(( daha bide namaz kilan inzan
(22,070 puan) tarafından
Piislik adam ya boylelerine adam bile demicen tobe tobe uzuldum valla senin adina kuzum
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Sende hiçbir sey yapma. Lafını esirgeme söyle. Sen babaysan ben de anneyim bile bile cocuguma zarar verir iyim de. Ezdirme kendini. Yaklasmıyorsa sende yaklasma laf atma ona o gelsin konusun senle. Unutma bazen susmak en büyük erdemliktir. Sen sustukça o sana sorar. Mesela ben esime kızdığım zaman asla o laf atana kadar atmam. Sonunda o gelir özür diler sarılır. Hee haksızsam ben yanasırım. Ama cogu zaman o yansır. Vallah ben baktım olmuyor susuyorum cevap vermiyorum o daha cok hırslanıyor mesajlarına aramalarına dahi cvp vermiyorum. İş cıkısı son surat eve geliyor sende öyle yap
(114 puan) tarafından
yok bask biri yok ona eminm tlfdan hesaplafdan pek anlamaz okadat kafasi basmiyo cunku ama acik scik videolar filmler izlediginden cok supheleniyorum cunku wcye giriyo tlfla yaklasik 1 sat cikmiyo cikinca direk dusa griyo daha bide namazda kiliyo esim daha once esime soylemistim bir kac kez bn adetliykem ihtiyavini banyoda kendi gidermisti bnde gorxum dedim esin dururkn elini nikahlaman gunah arastir dedm soyledim ha adrtliyken olmaz ama baska bi sekilde ihtiyacinj gideririm dedim ama dogumdan once ve sonra eo wcde 1 saat kalir sonra dusa girerdi tlf bakardim gecmisi silmisti  yada hemen girmese bile sabah ise gitmeden dusunu sessizce alir giderdi :(( halende oye mesala dunde wcyegirdi belki 1 bucuk saat cikmadi sonra cikinca emen dusa girdii tlfda yanina aliyi daha bide herseyi kontrol ettm kimse yok hesapta yok hatta durumu cocukluk arkadasi var ona anlattm  benim bilmedigim herseyini bilir  oda dedi kimse olmadigindan emin olabilirsn ama filmlere bakiyo olabilir dedi :((
(1,713 puan) tarafından
Sende o tuvalete girerken hayırdır telefonla neden giriyorsun tuvalete falan de. Tartısma cıkar
(114 puan) tarafından
ewt onda yapmayi dusunuyrum zaten elinden alcam bundan sonra tlfla girmek yok diyecem
(1,713 puan) tarafından
Aynen öyle yap cnm. Eger telefonu vermezse o zaman şüphe duyarsın. Şimdi kendini üzme bekle bakalım az daha
(114 puan) tarafından
tm canim cok sagol
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Otur ağla bağır çağır herşeyi yüzüne vur icinin yağları  erisin sende rahatla:)  zaten adamsa ilgi alaka tavan yapar en azindan merhamet varsa 
(114 puan) tarafından
konuscam zaman yanmda durmuyo hep kacip gidiyo yarida kesiyo lafimi :/
0 oy
tarafından
Esin düzgün biri degil canm ne yaparsan yap duzelmicek.Sen 3.yu dogurma.Ilkinden sonra anlamaliydin aslinda.Yani cocuk oldukça duzelmicek...Duzelende gormedim canm.Allah islah etsin boyle insani.Sen anlatirken benim icim daraldi sen bide icindesin.Ewlatlarina odaklan canm onlari iyi yetistir...Kocan sana deger veriosa seviosa ailesini kendi kendine duzelir.
(114 puan) tarafından
canm brbegim kuveze girdi ya oyuzden psikolojii etkilendinden bidd ilkdogumxa esimin tum ailesi uzrfimize geldi bizi rezil etiler kotu seyled yasadik oyuzdrn boyle olduvunu dusundum ama ikici dogumfa esimin ailesi melek gibi oldulaf bana baktilar yardmci oldular busefed esim ilkime gore daha kotu oldu ben yuzune soyeldim anlamafi msj yoluyla konustum yine beni sucladii ne soyledem tersini soyledi ozur bile dilemedi :( evlatlafimi dusumuyorum sadece tek yasama sebebim dusuncem o eger boye devam ededse evden kovmayi ve istemesemde bosanmayi dusunuyorum :(
0 oy
tarafından
Şu erkeklerin topunu birisi girtlaklayabilirmi küsen erkeğe sinir oluyorum karısından kaçana daha çok sinir oluyorum afra tafra yapıp surat sallayan daha çok daha çok sinir oluyorum hay Allahim yaa valla Allah hidayet versin ne diyim yaa çok üzülüyorum valla
(114 puan) tarafından
ewt esim hep hm suclu hem guclu asla hatasini kabulenmez haksizligini kabullenmez :(
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Demek ki butun erkekler ayni canm bnde hamile kaldigimda sudan seveplerden kavga ettim dogum yaptim kavga huzursuzluk anneligimi sorgulama filan filan bnde kndi kndime dedim ki sen misin bi cocukta boyle yapan bidaha sana cocuk yok dedim rabbim hayrlisiyla versin ama en az bi 4 yil dusunmuyom cok cektim bnde
(114 puan) tarafından
sen 4 yil dusunmuyon ben 3.yu kesinlikle hiiiccc dusunmuyorum hiccc bitti artii daha anlatamadiklarim okadat cokki uzun olur diye yazmadimm bnxe cok seyelr yasadim yasiyoeum ve dahda yasicam gibi :(( zaten boye devametsin evden kovarimm artik napim :((
(1,234 puan) tarafından
Duzeliyo canm yada sen artk o tempoya ayak uyduruyon biz suan hallettik sayilir cok sukur rabbim huzr mutluluk versn butun yuvalara
(114 puan) tarafından
amin insallahh canm dzeliyo duzeliyoda icimizide delip  geciyo :( neden biz kadinlar cekiyoruz herfurlu derdi neddn biz cok umursuyoruz umursamamk istiyorym ama elimde olmuyo iste :(
0 oy
(107 puan) tarafından
Madem öyle yapiyo sende bu hayati cocuklarin ve kendin icin yaşa canim biz herkesi düsünüyoruz umursuyoruzda bizi umursayan yokkkk
(114 puan) tarafından
aynen oyle vallaa zaten onlar icin yasiyorum  bitek onlari dusunuyorum  :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (153 puan) tarafından soruldu