0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar emzırıyorum 2 aylık bebeğim var ve doğum kontrol hapı kullanıcam nasıl ve ne zaman başlanıyor daha ınce hiç kullanmadım ve hangısı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm galiba oda sikintiliymis 
tarafından
Canım onda da sıkıntı oluyor diyorlar ama sorıyım bakalım tatlım
tarafından
Cnm ilk evlendigimde yanlis pezervstif almistik kalin di ve yakiyordu ama saglik kcaginda devletin verdikleri gayet iyi bir al istersen hem yakmiyor hemde incelegi iyi
tarafından
Onu da denerım canım bakalım inşallah iyi olur
tarafından
Ne sıkıntısı oluyormuş ki
tarafından
Hormonları sinirleri çok etkılıyırmus canım iğne
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
En iyi bilgiyi saglik ocagindaki ebe verir. Her dogum kontrol hapi emzirirken kullanilmiyo. Hap kullanmak icin uygun olup olmadigin kan degerlerin kilon sigara kullanip kullanmadigin gibi kriterler var ona gore aile planlamasi tanitimini yapar uygunsan emzirirken kullanilan hapa başlatırlar. Hap kullanmadan önce gebelik testi de isteniyor.
tarafından
Ah canım bebeğim kolık malesef bırak bunları yaptıracak zamanım yemek yemeye fırsat bulamıyorum bakalım ebeyı arıyım en iyisi
0 oy
(44 puan) tarafından
Canım emziren annelerin kullandığı doğum kontrol hapı var onu kullanmalısın başkada kullanamıyosun zaten cerazette ismi sağlık ocağındaki hemşirene danış o bilgi verir zaten ben kırkımın çıktığı gün içmeye başladım yaklasık bi 15 gün esininde korunmasi lazim ama. Daha sonrasinda bi sıkıntı olmuyo mümkün olduğunca düzenli kullanmaya çalışmalısın 
tarafından
Tamam canım sağlık ocağına sorarım gittiğim de çok sagol
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bir arkadaş daha post açmış böyle yine yazdım bence hap iğne falan  kullanmayın benim etrafında cok insan var onları kullanıp çocuğu olmayan uzun yıllar. Esin korunsun bence Rabbim en doğru zamanı biliyor canm ne zaman verecegini
tarafından
Canım eşim görevli asker 2 ay oldu yeni gelıcek 40 gün çıkmadan gitti zaten prezervatif bana alerji yapıyor anlıcagın bu konu da esıme çok guvenguvenemem çünkü baya ayrı kalıyoruz ve 2 aylık daha oğlum
(1,424 puan) tarafından
Anladım canım hakkında hayiirlisi
tarafından
Amın canım inşallah
0 oy
(588 puan) tarafından
Kuzum hamile kalmadan önce  tedavi gördün mü 
tarafından
Yok canım evlendikten 3 ay sonra ha mıle kaldım hiç tedavi olmadım
(588 puan) tarafından
Hmm genelde tedavi gren kadınların %85 ine vermiyorlar gerisi kendi aliyor doktor öneriyi  pek yine de sen bilirsin canm tedavi gördüysen kullanma dicektim
tarafından
Yok canım tedavi görmedim hiç ben evlendim 3 ay sonra hamile kaldım ilk ay korundum zaten sonraki 2 ayda kaldım ıste
(588 puan) tarafından
Hmm kaç yıllık evlisin canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Laleozsy (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde Blaablaa (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.

381,843 soru

11,431,773 cevap

34,994 kullanıcı

...